0

ale Ty debil jestes. nigdy nie slyszales o czyms takim jak sopcoast czy http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

0

Ja mimo ze jestem kibicem barcelony jestem zadowolony z tego ze to wisła wygrała mecz na stadionie Reymonta. Barcelona nic na tym nie straciła, może Guardiola uzyskał pierwszą porażkę, ale dla wisły jest to ogromny sukces. Wkoncu Polska drużyna pokazała że wcale nie jest taka złą. Polacy pokazali ze nie jestesmy tacy słabi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?