0

Jak zmienić Komentarz?

0

Orientuje się ktoś w jaki sposób będzie można zmienić komentarz w nc+ na "proBarceloński"?

0

Zubi świnio, wypierdalaj z roselem jak najdalej.

0

A tymczasem Abidal przepracował cały presezon w Monaco na pełnych obrotach i został powołany do reprezentacji Francji,a my mamy Puyola, który ciągle się leczy i ma wrócić do gry wróci we wrześniu - październiku.

0

Krol Messi, widzę, że masz dar czytania. Przeczytać cały wywiad w niecala minute...

0

Jeden dobry sezon i znów będziemy o niego drżeć jak z Thiago.
A jak się skończyło to każdy wie. Dlaczego mierdy mogą dać jakimś no-name klauzule po 100mln, a u Nas to jakaś masakra.

0

Wybitny to był Messi. Zapomniałeś gdzie na początku sezonu fuxem pod koniec udawało się wygrać?

0

Tito zostaje i dalej się cofamy w rozwoju.

0

59mln

0

Dlaczego Tito mu nie dał zagrać tych 60 procent aby klauzula wynosiła 90mln skoro liga była wygrana od grudnia?

0

Sprzedać i tyle. Co wy z tym wypożyczaniem?
Czy jakiś piłkarz w ostatnich latach zrobił karierę w Barcelonie gdy powrócił z wypożyczenia?

0

Tutaj masz wiecej informacji nt. konferencji Laporty;
https://x.com/creus_fcb

0

To jest fake. Błędy gramatyczne i źle przetłumaczone na język katalonski niektóre wyrazy.

0

Jakiś piłkarz Barcelony zrobił karierę gdy powrócił z wypożyczenia?
Nie przypominam sobie.

0

Popieram.
Powinien mu tą koszulkę ze swoją świnią wręczyć.

0

Jutro swoją konferencję będzie miał także Puyol...

0

Jebac rosella i jego gruba swinie zubiego.
niszcza ten klub.

0

final Barca - BVB

w grupie Borussia pokazala jak grac z realem.

0

Abidal - 10

0

Roura uspokaja, że Alexis nie ma żadnej kontuzji.

0

A ja mam za oknem czołg.
Pozdrawiam.

0

oby nic powaznego,bo zostaniemy bez LO.

0

IceMan, piszesz zajebiste artykuły.
Pozdro.

0

To będzie kołyska dla Leo ;d

0

nie.
tylko 1 druzyna Barcy moze grac w primiera division.

0

dzis, 22;00.

0

kiedy bedzie zapowiedz meczu Barca - Granada na glownej?

0

gol Tello. a kazdy narzeka na niego.

0

Odnajdzie swoją formę i jeszcze wszystkim pokaże.

0

a juz myslalem ze oficjanie: Song 2014!;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?