xxxBrowarekxxx
Dołączył/a: październik 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zmienić Komentarz?
0
Orientuje się ktoś w jaki sposób będzie można zmienić komentarz w nc+ na "proBarceloński"?
0
Zubi świnio, wypierdalaj z roselem jak najdalej.
0
A tymczasem Abidal przepracował cały presezon w Monaco na pełnych obrotach i został powołany do reprezentacji Francji,a my mamy Puyola, który ciągle się leczy i ma wrócić do gry wróci we wrześniu - październiku.
0
Krol Messi, widzę, że masz dar czytania. Przeczytać cały wywiad w niecala minute...
0
Jeden dobry sezon i znów będziemy o niego drżeć jak z Thiago.
A jak się skończyło to każdy wie. Dlaczego mierdy mogą dać jakimś no-name klauzule po 100mln, a u Nas to jakaś masakra.
0
Wybitny to był Messi. Zapomniałeś gdzie na początku sezonu fuxem pod koniec udawało się wygrać?
0
Tito zostaje i dalej się cofamy w rozwoju.
0
59mln
0
Dlaczego Tito mu nie dał zagrać tych 60 procent aby klauzula wynosiła 90mln skoro liga była wygrana od grudnia?
0
Sprzedać i tyle. Co wy z tym wypożyczaniem?
Czy jakiś piłkarz w ostatnich latach zrobił karierę w Barcelonie gdy powrócił z wypożyczenia?
0
Tutaj masz wiecej informacji nt. konferencji Laporty;
https://x.com/creus_fcb
0
To jest fake. Błędy gramatyczne i źle przetłumaczone na język katalonski niektóre wyrazy.
0
Jakiś piłkarz Barcelony zrobił karierę gdy powrócił z wypożyczenia?
Nie przypominam sobie.
0
Popieram.
Powinien mu tą koszulkę ze swoją świnią wręczyć.
0
Jutro swoją konferencję będzie miał także Puyol...
0
Jebac rosella i jego gruba swinie zubiego.
niszcza ten klub.
0
final Barca - BVB
w grupie Borussia pokazala jak grac z realem.
0
Abidal - 10
0
Roura uspokaja, że Alexis nie ma żadnej kontuzji.
0
A ja mam za oknem czołg.
Pozdrawiam.
0
oby nic powaznego,bo zostaniemy bez LO.
0
IceMan, piszesz zajebiste artykuły.
Pozdro.
0
To będzie kołyska dla Leo ;d
0
nie.
tylko 1 druzyna Barcy moze grac w primiera division.
0
dzis, 22;00.
0
kiedy bedzie zapowiedz meczu Barca - Granada na glownej?
0
gol Tello. a kazdy narzeka na niego.
0
Odnajdzie swoją formę i jeszcze wszystkim pokaże.
0
a juz myslalem ze oficjanie: Song 2014!;d