Panowie co to mialo wczoraj znaczyc!!!! Wstydzilem sie za was 6 dni temu... Przegrywajac na San Siro z kiepskim Ac Milanem, a to co widzialem przed kilkoma godzinami to byla powtorka z rozrywki...Nie moge patrzec na tego J. Gmocha lat 70 nazywajacego sie drugim trenerem Wielkiej Barcy...Naprawde jak mozna zrobic taki sam blad co nietak dawno...Przykro mi bylo patrzec i oglafac tak kiepsko grajaca Barce...I powiem wam jedno gdybym To ja byl wczoraj glownym trenerem to rogromil bym real, stosowal bym wysoko pressing bo naprawde brakowalo tego i nadal brakuje w grze barcelony...Stosowal bym gre z klepki na jeden kontakt w od stepie 1 m od siebie no i Messi widze ze nie jest do konca az takim grniuszem bo o ile chce sie grac w pilke i strzelac bramki to trzeba ta pilke posiadac a nie trudno bylo by ze szpicy cofnac sie kilkanascie razy w glab wlasnego pola karnego i rozgrywac akcje...Dlaczego nikt tego Nie WIDZI czy naptawde trzeba czegos nieprawdopodobnego aby wygrac z KIEPSKIM REALEM...BRAKUJE MI PEPA BO GDYBY ON BYL NA LAWCE TO SPOKOJNIE BYSMY WYGRALI, A NA GMOCHA PATRZEC NIW MOGE POPROSTU SLABIZNA I BEDZIE TAK NADAL GDY TAK JAK WYZEJ NAPISALEM TO SIE NIE ZMIENI...PRZYKRO MI BO JAK BEDZIE TAK NADAL TO Z LM TEZ ODPADNIEMY!!!
Jaki wstyd... Nie wiem i nie potrafie zrozumiec jak Barca gra nie poznaje tej druzyny Tito wtacaj Roura won...jesli nadal tak pojdzie to rewanz z Milanem tez przegramy i sadzac po dzisiejszej grze Barcy to Milan bedzie dalej gral w LM
Jaki wstyd... Nie wiem i nie potrafie zrozumiec jak Barca gra nie poznaje tej druzyny Tito wtacaj Roura won...jesli nadal tak pojdzie to rewanz z Milanem tez przegramy i sadzac po dzisiejszej grze Barcy to Milan bedzie dalej gral w LM
Panowie co to mialo wczoraj znaczyc!!!! Wstydzilem sie za was 6 dni temu... Przegrywajac na San Siro z kiepskim Ac Milanem, a to co widzialem przed kilkoma godzinami to byla powtorka z rozrywki...Nie moge patrzec na tego J. Gmocha lat 70 nazywajacego sie drugim trenerem Wielkiej Barcy...Naprawde jak mozna zrobic taki sam blad co nietak dawno...Przykro mi bylo patrzec i oglafac tak kiepsko grajaca Barce...I powiem wam jedno gdybym To ja byl wczoraj glownym trenerem to rogromil bym real, stosowal bym wysoko pressing bo naprawde brakowalo tego i nadal brakuje w grze barcelony...Stosowal bym gre z klepki na jeden kontakt w od stepie 1 m od siebie no i Messi widze ze nie jest do konca az takim grniuszem bo o ile chce sie grac w pilke i strzelac bramki to trzeba ta pilke posiadac a nie trudno bylo by ze szpicy cofnac sie kilkanascie razy w glab wlasnego pola karnego i rozgrywac akcje...Dlaczego nikt tego Nie WIDZI czy naptawde trzeba czegos nieprawdopodobnego aby wygrac z KIEPSKIM REALEM...BRAKUJE MI PEPA BO GDYBY ON BYL NA LAWCE TO SPOKOJNIE BYSMY WYGRALI, A NA GMOCHA PATRZEC NIW MOGE POPROSTU SLABIZNA I BEDZIE TAK NADAL GDY TAK JAK WYZEJ NAPISALEM TO SIE NIE ZMIENI...PRZYKRO MI BO JAK BEDZIE TAK NADAL TO Z LM TEZ ODPADNIEMY!!!
Komentarze
0
Panowie co to mialo wczoraj znaczyc!!!! Wstydzilem sie za was 6 dni temu... Przegrywajac na San Siro z kiepskim Ac Milanem, a to co widzialem przed kilkoma godzinami to byla powtorka z rozrywki...Nie moge patrzec na tego J. Gmocha lat 70 nazywajacego sie drugim trenerem Wielkiej Barcy...Naprawde jak mozna zrobic taki sam blad co nietak dawno...Przykro mi bylo patrzec i oglafac tak kiepsko grajaca Barce...I powiem wam jedno gdybym To ja byl wczoraj glownym trenerem to rogromil bym real, stosowal bym wysoko pressing bo naprawde brakowalo tego i nadal brakuje w grze barcelony...Stosowal bym gre z klepki na jeden kontakt w od stepie 1 m od siebie no i Messi widze ze nie jest do konca az takim grniuszem bo o ile chce sie grac w pilke i strzelac bramki to trzeba ta pilke posiadac a nie trudno bylo by ze szpicy cofnac sie kilkanascie razy w glab wlasnego pola karnego i rozgrywac akcje...Dlaczego nikt tego Nie WIDZI czy naptawde trzeba czegos nieprawdopodobnego aby wygrac z KIEPSKIM REALEM...BRAKUJE MI PEPA BO GDYBY ON BYL NA LAWCE TO SPOKOJNIE BYSMY WYGRALI, A NA GMOCHA PATRZEC NIW MOGE POPROSTU SLABIZNA I BEDZIE TAK NADAL GDY TAK JAK WYZEJ NAPISALEM TO SIE NIE ZMIENI...PRZYKRO MI BO JAK BEDZIE TAK NADAL TO Z LM TEZ ODPADNIEMY!!!
0
Jaki wstyd... Nie wiem i nie potrafie zrozumiec jak Barca gra nie poznaje tej druzyny Tito wtacaj Roura won...jesli nadal tak pojdzie to rewanz z Milanem tez przegramy i sadzac po dzisiejszej grze Barcy to Milan bedzie dalej gral w LM
0
Jaki wstyd... Nie wiem i nie potrafie zrozumiec jak Barca gra nie poznaje tej druzyny Tito wtacaj Roura won...jesli nadal tak pojdzie to rewanz z Milanem tez przegramy i sadzac po dzisiejszej grze Barcy to Milan bedzie dalej gral w LM
0
Panowie co to mialo wczoraj znaczyc!!!! Wstydzilem sie za was 6 dni temu... Przegrywajac na San Siro z kiepskim Ac Milanem, a to co widzialem przed kilkoma godzinami to byla powtorka z rozrywki...Nie moge patrzec na tego J. Gmocha lat 70 nazywajacego sie drugim trenerem Wielkiej Barcy...Naprawde jak mozna zrobic taki sam blad co nietak dawno...Przykro mi bylo patrzec i oglafac tak kiepsko grajaca Barce...I powiem wam jedno gdybym To ja byl wczoraj glownym trenerem to rogromil bym real, stosowal bym wysoko pressing bo naprawde brakowalo tego i nadal brakuje w grze barcelony...Stosowal bym gre z klepki na jeden kontakt w od stepie 1 m od siebie no i Messi widze ze nie jest do konca az takim grniuszem bo o ile chce sie grac w pilke i strzelac bramki to trzeba ta pilke posiadac a nie trudno bylo by ze szpicy cofnac sie kilkanascie razy w glab wlasnego pola karnego i rozgrywac akcje...Dlaczego nikt tego Nie WIDZI czy naptawde trzeba czegos nieprawdopodobnego aby wygrac z KIEPSKIM REALEM...BRAKUJE MI PEPA BO GDYBY ON BYL NA LAWCE TO SPOKOJNIE BYSMY WYGRALI, A NA GMOCHA PATRZEC NIW MOGE POPROSTU SLABIZNA I BEDZIE TAK NADAL GDY TAK JAK WYZEJ NAPISALEM TO SIE NIE ZMIENI...PRZYKRO MI BO JAK BEDZIE TAK NADAL TO Z LM TEZ ODPADNIEMY!!!