0

bardzo dobry bo ibra nie jest wart tych pieniedzy jakie za niego oferujom... moim zdaniem ta wysoka propozycja wziela sie z tad ze real tak bezsensownie przeplacal zawodnikow i wladze barcy chcom pokazac ze sa w stanie duzo zaoferowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?