0

Wejście Alexisa nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się z psem, który goni autobus (czy jakiś inny pojazd) na mega motywacji wbiegł, asysta do Jordi'ego idealna, ogólnie zagraliśmy w końcu szybciej w wymianie z pierwszej piłki co przyniosło efekt już w 5 minucie, dużo ambitniej w pressingu (zajebiste 2 odbiory Iniesty) Sergio zagrał mecz bezbłędny w destrukcji, Messi klasa sama w sobie, ale jakby przy dobitce po strzale Iniesty sparowanym na poprzeczke (ależ by było Golazo) odegrał do Davida to dałbym mu 10/10 a tak tylko 9,5/10 ;) no i Generał - czapka z głowy do samej ziemi, takiego Xaviego potrzebujemy. Ogólnie to witaj Barco z powrotem!!!

0

Iniesta magiczny uwielbiam gościa oglądać w akcji, Song poza jednym niezbyt udanym podaniem do Puyola w pierwszej połowie zagrał naprawdę niezły mecz, Messi mam wrażenie, że nie jest w najwyższej formie a mimo to bramka i asysta, cieszy powrót Alvesa do wysokiej formy, przełamania Villi i Alexisa. Ogólnie bardzo przyjemnie się oglądało, szkoda tylko tego babola Alby.

0

Zabrakło błysku, tak moim zdaniem powinien być zatytułowany artykuł podsumowujący 2 ostatnie mecze. Niby wszystko poprawnie, ale niestety tylko poprawnie, piłka jakoś nie krążyła tak szybko, jakoś mniej ruchu z przodu przez co mniej okazji do niekonwencjonalnych zagrań, takie podania ja Andresowi czy Xaviemu wychodziły 2,3 czy nawet w ubiegłym sezonie w 95% teraz jakby mniej dokładnie, brakuje często TYCH centymetrów które niezwykle zachwycały. Messi niezwykle ambitnie, ale obrońcy już na niego przygotowani i dużo trudniej minąć rywala, nawet jak minie to jest wypychany tym większy szacun za wynik z tego sezonu w kanadyjskiej ma juz blisko do 100 ;) Jestem mimo wszystko jakoś spokojny, mam nadzieję że jest to swego rodzaju frycowe które płacimy za naukę gry trzema obrońcami, no i że ten czas spędzony przez młodych na boisku tez zaprocentuje. Wróci Villa, pozbiera się Affelay, może Pedro się ocknie. Mamy 3 trofea, został jeden finał nie jest to całkowicie nieudany sezon, ale smutek jest dominującym mnie od soboty uczuciem. Z niecierpliwością czekam juz na przyszły sezon. VAMOS BARCA !!!

0

Fakt Pedro aktualnie jest w słabszej formie, ale nie ma innego (zdrowego) gracza, który tak dobrze rozumie grę jak on, jego waleczność i determinacja jest niesamowita, jak widzę że w 75 min startuje do pressingu jakby to była minuta 5 to uśmiech ciśnie mi się na usta, owszem mamy Tello, który to jest bardziej przebojowy, ale chłopak nie do końca jeszcze rozumie jak ma się poruszać po boisku, dla Pedritto nie ma różnicy po której stronie ataku gra doskonale współpracuje z innymi (zawsze mi imponowały jego klepki np. z Alvesem ;)) Pedro bardzo skutecznie rozciąga grę, kiedy trzeba robi miejsce obrońcy i schodzi do środka. Nie pamiętam dokładnej minuty meczu z Bayerem, ale jak Cesc poszedł lewą stroną to Tello się rozejrzał dookoła co ma robić, także taktycznie od Pedro jeszcze odstaje o lata świetlne. Wierze w chłopaka i wiem, że da nam jeszcze wiele radości, chociaż uważam, że zdrowy Alexis to taka lepsza wersja Pedro, ale dopóki Villa się nie wykuruje to nasz podstawowy atak to Pedro, Messi, Alexis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?