0

Haha:d

0

Przychodze po robocie do domu i mam nadzieje na wiadomosc- OFICJALNIE David Luiz w Barcelonie. Mam nadzieje ze tak bedzie, bo jak nie On to kto mialby przyjsc

0

Nowy Eto'o już strzela na Camp Nou!:d

0

Az sie przypomina trafienie z Valencia:)

0

Widac u Alexisa progres, oby tak dalej!

0

Sluszna uwaga. Tez tak uwazam i nie wiem dlaczego tak nie jest.

0

Wg mnie Barca to nie instytucja charytatywna. Co to w ogole jest? Nie chce przedluzyc kontraktu, wiec niech sie liczy ze nie odejdzie za darmo

0

Daro2
Spokojnie, mamy jeszcze jeden dzien czasu;) ale przed dzisiejszym meczem pomyslalem ze jesli dzisiaj Barca wygra, to ja zdam mature:p

0

Daro2
Juz zasiadam do maty:d

0

Bartusiomek
Mecze awansem polegaja na tym, ze gdy jakas druzyna gra jakis final lub wazny mecz poza liga (klubowe mistrzostwa swiata) to moze zagrac szybciej mecz, by ten nie kolidowal z tym finalem. Podsumowujac mecz awansem oznacza jeden mecz do porzodu

0

jak czytam ten artykul, to wierzyc mi sie nie chce.. Gdyby jednak to byla prawda (mam nadzieje ze nie) to moim skromnym zdaniem zniszczylismy postac Davida Villi:( ale mysle ze to tylko i wylacznie pogloski

0

Szkoda ze wychodzi to, ze gdy nam nie idzie to szukamy wszedzie dziury w calym. Sam taki jestem, ale mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie lepszy! VeB

0

Koniec marzen to juz w zeszlym tygodniu bylo niestety

0

I wszystko.... Aaaah

0

Plan na najblizsze 20 minut-> 0 zmian

0

Prosze redakcje o podawaniu informacji na temat jak zakonczy sie ta operacja, mam nadzieje ze pozytywna dla nas

0

Ciekawe co po meczu realu beda pisac...

0

Vienio1614
Nasze Camp Nou juz raz nam dalo awans, ale z taka gra niestety juz nie..

0

.... MASAKRA

0

Kuba1794
Nie wierzylem w zadne takie okreslenia wczesniej, ale dzisiaj to jest naprawde cos strasznego..

0

Bayern wygrywa i..... Zmiana. Barca przegrywa i... No nic. Kurde co jest? Czemu nie ma zadnej reakcji?

0

Messi dzisiaj nic:(

0

Kurde wezcie uwierzcie w NASZA Barcelone.. To ze maja gorszy okres to juz znaczy ze maja wszystko przegrac? Wiecej optymizmu

0

Trzeba przyznac ze PSG zagralo dzisiaj naprawde na 5+ szczegolnie w obronie, ale nasze MVP pokazalo prawdziwa magie futbolu.. VeB!

0

piękny koniec dnia! Będzie się pięęęknie spało z myślą, że...... ABIDAL znowu grał! VeB! Visca el Abi!

0

Kompleks Barcy nie opuszcza go i kazdym dziwnym zachowaniem stara sie go pozbyc. Zalosne..

0

Xavi890 masz 100% racji- na problemy David Villa, na piekne bramki pod presja- David Villa! VeB!

0

Trzeba wierzyc w Naszych bez wzgledu na wszystko VeB!

0

No to dobrze:) jak mu wyjdzie i powroci do formy to bedzie z niego uzyteczny pilkarz, a jak nie, to zawsze idzie sprzedac. Swoja droga ciekawe jak to bedzie z Affelayem.. Dzieki za info;)

0

Nie wie ktos moze czy jest to wypozyczenie z opcja pierwokupu czy po wypozyczeniu wraca do Nas? Bo szkoda by bylo tego zawodnika- jesli chodzi o jego osobowosc to jest to czysta Barca zero indywidualizmu i przede wszystkim skromny chlopak. Ja polubilem jego styl gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?