yayamo2235
Dołączył/a: kwiecień 2011
Polska
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha:d
0
Przychodze po robocie do domu i mam nadzieje na wiadomosc- OFICJALNIE David Luiz w Barcelonie. Mam nadzieje ze tak bedzie, bo jak nie On to kto mialby przyjsc
0
Nowy Eto'o już strzela na Camp Nou!:d
0
Az sie przypomina trafienie z Valencia:)
0
Widac u Alexisa progres, oby tak dalej!
0
Sluszna uwaga. Tez tak uwazam i nie wiem dlaczego tak nie jest.
0
Wg mnie Barca to nie instytucja charytatywna. Co to w ogole jest? Nie chce przedluzyc kontraktu, wiec niech sie liczy ze nie odejdzie za darmo
0
Daro2
Spokojnie, mamy jeszcze jeden dzien czasu;) ale przed dzisiejszym meczem pomyslalem ze jesli dzisiaj Barca wygra, to ja zdam mature:p
0
Daro2
Juz zasiadam do maty:d
0
Bartusiomek
Mecze awansem polegaja na tym, ze gdy jakas druzyna gra jakis final lub wazny mecz poza liga (klubowe mistrzostwa swiata) to moze zagrac szybciej mecz, by ten nie kolidowal z tym finalem. Podsumowujac mecz awansem oznacza jeden mecz do porzodu
0
jak czytam ten artykul, to wierzyc mi sie nie chce.. Gdyby jednak to byla prawda (mam nadzieje ze nie) to moim skromnym zdaniem zniszczylismy postac Davida Villi:( ale mysle ze to tylko i wylacznie pogloski
0
Szkoda ze wychodzi to, ze gdy nam nie idzie to szukamy wszedzie dziury w calym. Sam taki jestem, ale mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie lepszy! VeB
0
Koniec marzen to juz w zeszlym tygodniu bylo niestety
0
I wszystko.... Aaaah
0
Plan na najblizsze 20 minut-> 0 zmian
0
Prosze redakcje o podawaniu informacji na temat jak zakonczy sie ta operacja, mam nadzieje ze pozytywna dla nas
0
Ciekawe co po meczu realu beda pisac...
0
Vienio1614
Nasze Camp Nou juz raz nam dalo awans, ale z taka gra niestety juz nie..
0
.... MASAKRA
0
Kuba1794
Nie wierzylem w zadne takie okreslenia wczesniej, ale dzisiaj to jest naprawde cos strasznego..
0
Bayern wygrywa i..... Zmiana. Barca przegrywa i... No nic. Kurde co jest? Czemu nie ma zadnej reakcji?
0
Messi dzisiaj nic:(
0
Kurde wezcie uwierzcie w NASZA Barcelone.. To ze maja gorszy okres to juz znaczy ze maja wszystko przegrac? Wiecej optymizmu
0
Trzeba przyznac ze PSG zagralo dzisiaj naprawde na 5+ szczegolnie w obronie, ale nasze MVP pokazalo prawdziwa magie futbolu.. VeB!
0
piękny koniec dnia! Będzie się pięęęknie spało z myślą, że...... ABIDAL znowu grał! VeB! Visca el Abi!
0
Kompleks Barcy nie opuszcza go i kazdym dziwnym zachowaniem stara sie go pozbyc. Zalosne..
0
Xavi890 masz 100% racji- na problemy David Villa, na piekne bramki pod presja- David Villa! VeB!
0
Trzeba wierzyc w Naszych bez wzgledu na wszystko VeB!
0
No to dobrze:) jak mu wyjdzie i powroci do formy to bedzie z niego uzyteczny pilkarz, a jak nie, to zawsze idzie sprzedac. Swoja droga ciekawe jak to bedzie z Affelayem.. Dzieki za info;)
0
Nie wie ktos moze czy jest to wypozyczenie z opcja pierwokupu czy po wypozyczeniu wraca do Nas? Bo szkoda by bylo tego zawodnika- jesli chodzi o jego osobowosc to jest to czysta Barca zero indywidualizmu i przede wszystkim skromny chlopak. Ja polubilem jego styl gry