"...Były zawodnik Benfici Lizbona nie ma pewnego miejsca w składzie Chelsea Londyn,
Luiz przed obecnym sezonem został sprowadzony na Stamford Bridge za 25 milionów euro. Według mediów, kwota 30-35 milionów euro w pełni zadowoli Romana Abramowicza..." gdzie tu sens i logika takiego transferu
Komentarze
0
dokładnie aż sie zdziwiłem że te nazwiska padły - zwłaszcza Henry
0
El Loco Bielsa :) moglby podolac prowadzeniu tego zespolu :) zadowolony bylbym bardzo gdyby Laudrup zostal trenerem
0
http://www.rojadirecta.me/goto/www.deporte42.com/ -> Barca - Nastic jakosc - da sie obejrzec
0
0
"...Były zawodnik Benfici Lizbona nie ma pewnego miejsca w składzie Chelsea Londyn,
Luiz przed obecnym sezonem został sprowadzony na Stamford Bridge za 25 milionów euro. Według mediów, kwota 30-35 milionów euro w pełni zadowoli Romana Abramowicza..." gdzie tu sens i logika takiego transferu
0
http://iraqgoals.net/ch3.html angielski komentarz
0
z podanych nazwisk to tylko i wylacznie Bielsa
0
potwierdzam idzie idealni i sie nie tnie
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html
0
bardzo bym chcial zeby Xavi odebral ta nagrode...
0
jestesmy w finale :)