0

pierd***, pierd*** i chu** maja z tego

0

to juz godzina, boze dlugo jeszcze?

0

duzo ludu

0

no spoznienie 15 min juz

0

fuck the system

0

wyjazdowe stroje wg mnie sa ochydne, lepsze by byly te z zeszlego sezonu

0

ja bym go wypozyczyl do ajaxu

0

jak ktos bylby taki dobry i napisal mi wynik meczu na fona bo ide pod namiot nr 667310438 bylbym bardzo wdzieczny

visca!

0

MC[VeB] dobrze powiedzniane i jeszcze jedno, E2 duzo akcji nie wykorzystywal, zobaczymy jak bedzie z Zlatanem

0

mnie juz to wszystko dobija!

0

kurde troche szkoda ze odchodzi

bede o nim zawsze pamietal tyle co on dla nas zrobil

dzieki E2

visca

0

Giuseppe Signori, trzykrotny król strzelców Serie A zaznaczył, że "należy pamiętać, że Serie A jest silniejszą ligą niż Primera Division".

prawdziwy znawca naprawde to wqidac ;p

visca!

0

zlatana chce w barcelonie!

0

ballack? ja juz chce zeby on byl w barcelonie!

0

z tego co wiem to Deco wymieniony wyzej jest portugalczykiem

0

ile mata ma lat?

0

ribery albo mata!

visca el barca!

0

ten komentator jest zajebi***

0

ale policz se to bo to na tej kolacji poszło w euro, a nie w złotym

0

nie wiem jak wy ale ja bym wolał Ibrahimowicia jest wysoki, szybki i ma dobrą technike

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?