az lza sie kreci w oku. na pamiatke na szczescie mam koszulke blaugrana z jego nazwiskiem... tu mala zajawka przed tym meczem o Team Cocu, ktora znalazlem
super...:/ jedno wielkie NIE!! kaprysny i nie wart tych pieniedzy. mozna spokojnie znalezc wiele lepszych pilkarzy dla Barcy na ta pozycje, taki Robinho pasowal typowo do rEALU...
aha, i moim zdaniem (mysle nie tylko moim) to ze Barca nie ma zadnego Holendra to hanba, zawsze mielismy kogos z Niderlandow i teraz takze powinnismy miec. Tym bardziej ze nie sa to zawodnicy slabi lub sredni. przepadl van der Vaart, Robben i Sneijder, ale zostal van Persie i Huntelaar, wiec szansa jest, ale po co?! lepiej sciagnac jakis bambusow albo ruska jakiegos... tyle z mojej strony;]
kiedys szlismy droga Oranjes, teraz idziemy dorga mniej znanych ale solidnych zawodnikow np z Afryki i ... przegralismy z Wisla...;p szkoda ze vdVaart nie trafil do nas, szkoda tez ze nie mamy Huntelaara... boje sie ze ten sezon pokaze kogo jednak trzeba bylo sciagnac zeby miec sukcesy... pozdro
az lza sie kreci w oku. na pamiatke na szczescie mam koszulke blaugrana z jego nazwiskiem... tu mala zajawka przed tym meczem o Team Cocu, ktora znalazlem
kiedys szlismy droga Oranjes, teraz idziemy dorga mniej znanych ale solidnych zawodnikow np z Afryki i ... przegralismy z Wisla...;p szkoda ze vdVaart nie trafil do nas, szkoda tez ze nie mamy Huntelaara... boje sie ze ten sezon pokaze kogo jednak trzeba bylo sciagnac zeby miec sukcesy... pozdro
aha, i moim zdaniem (mysle nie tylko moim) to ze Barca nie ma zadnego Holendra to hanba, zawsze mielismy kogos z Niderlandow i teraz takze powinnismy miec. Tym bardziej ze nie sa to zawodnicy slabi lub sredni. przepadl van der Vaart, Robben i Sneijder, ale zostal van Persie i Huntelaar, wiec szansa jest, ale po co?! lepiej sciagnac jakis bambusow albo ruska jakiegos... tyle z mojej strony;]
super...:/ jedno wielkie NIE!! kaprysny i nie wart tych pieniedzy. mozna spokojnie znalezc wiele lepszych pilkarzy dla Barcy na ta pozycje, taki Robinho pasowal typowo do rEALU...
Komentarze
0
az lza sie kreci w oku. na pamiatke na szczescie mam koszulke blaugrana z jego nazwiskiem... tu mala zajawka przed tym meczem o Team Cocu, ktora znalazlem
http://www.youtube.com/watch? v=5qVA9vcv6jA&feature=related
0
super...:/ jedno wielkie NIE!! kaprysny i nie wart tych pieniedzy. mozna spokojnie znalezc wiele lepszych pilkarzy dla Barcy na ta pozycje, taki Robinho pasowal typowo do rEALU...
0
typowy falszywy paskudny ruchol!
0
aha, i moim zdaniem (mysle nie tylko moim) to ze Barca nie ma zadnego Holendra to hanba, zawsze mielismy kogos z Niderlandow i teraz takze powinnismy miec. Tym bardziej ze nie sa to zawodnicy slabi lub sredni. przepadl van der Vaart, Robben i Sneijder, ale zostal van Persie i Huntelaar, wiec szansa jest, ale po co?! lepiej sciagnac jakis bambusow albo ruska jakiegos... tyle z mojej strony;]
0
kiedys szlismy droga Oranjes, teraz idziemy dorga mniej znanych ale solidnych zawodnikow np z Afryki i ... przegralismy z Wisla...;p szkoda ze vdVaart nie trafil do nas, szkoda tez ze nie mamy Huntelaara... boje sie ze ten sezon pokaze kogo jednak trzeba bylo sciagnac zeby miec sukcesy... pozdro
0
az lza sie kreci w oku. na pamiatke na szczescie mam koszulke blaugrana z jego nazwiskiem... tu mala zajawka przed tym meczem o Team Cocu, ktora znalazlem
http://www.youtube.com/watch? v=5qVA9vcv6jA&feature=related
0
typowy falszywy paskudny ruchol!
0
kiedys szlismy droga Oranjes, teraz idziemy dorga mniej znanych ale solidnych zawodnikow np z Afryki i ... przegralismy z Wisla...;p szkoda ze vdVaart nie trafil do nas, szkoda tez ze nie mamy Huntelaara... boje sie ze ten sezon pokaze kogo jednak trzeba bylo sciagnac zeby miec sukcesy... pozdro
0
aha, i moim zdaniem (mysle nie tylko moim) to ze Barca nie ma zadnego Holendra to hanba, zawsze mielismy kogos z Niderlandow i teraz takze powinnismy miec. Tym bardziej ze nie sa to zawodnicy slabi lub sredni. przepadl van der Vaart, Robben i Sneijder, ale zostal van Persie i Huntelaar, wiec szansa jest, ale po co?! lepiej sciagnac jakis bambusow albo ruska jakiegos... tyle z mojej strony;]
0
super...:/ jedno wielkie NIE!! kaprysny i nie wart tych pieniedzy. mozna spokojnie znalezc wiele lepszych pilkarzy dla Barcy na ta pozycje, taki Robinho pasowal typowo do rEALU...