yolek
Dołączył/a: luty 2015
Jeżowe
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My nie My nie My nigdy nie poddamy sie! Cule's
Real jak zawsze ogórków wylosował.
0
Kupilem od razu:D
0
Kupilem tv nc+ specjalnie zeby ogladac Barce:D
0
Za co czerwona Panowie? Bo nie ogladam.
0
Za co była kartka?
0
Komentarz usunięty
0
Jak tam Panowie i Panie? Widze ze lecimy z koksem:)
1
Upokarzamy Ich!:)
0
Jedziem z tym śledziem!
1
Lucho czyta komentarze na tej stronie:D
0
Cofneli go jak w Niemieckich samochodach.
0
Pierwszy raz od dawien dawna zaraz po meczu nic nie pisze o Messim:)
0
Barca sie chyba nie otrzasnela po wysokiej wygranej realu
0
50:d zapewne wejdzie przy takiej grze:)
0
Jeszcze dwie brameczki i mi wynik wejdzie:)
0
Je je je je je:D