yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Koleś zrobił to co należy. Nie dolewał żadnej oliwy do ognia. Nie rozgrzebywał gówna. A i tak po nim jedziecie? Wg mnie to on się zachował jak profesjonalista udzielając takiej odpowiedzi.
A prawda jest taka, że co raz bardziej widzimy zgubny wpływ postawy/wymagań Messiego na Barcę, w końcowych sezonach.
A tak jak powiedział Depay. Będąc zawodnikiem nie zawsze wiesz co dzieje się w klubie. A co dopiero będąc kibicem?
Brawo Panie Setien. Było minęło.
9
Akurat w tych propozycjach nie ma nic nadzwyczajnego względem tego co dostawał z kontraktu.
Lot do Argentyny? Ludzie powiedzą, że go stać więc po co miał to robić. Pewnie po to że taki lot dla 5+ osób to lekką ręką milion na czysto.
Wszystko kosztuje, a prawda jest taka, że Messi wydoił Barcę bezwględnie. Czy zasługiwał? W czasach prosperity zapewne tak. Ale w czasie kryzysu nie było z tego kontraktu wyjścia.
Nawet obecnie widać jak ciężko sobie poradzić z kontraktami przepłaconymi przed Covidem.
Dziękujmy zarządowi że ogarnęli sprawę Pijanica. A teraz pracują nad Alba. Nienjest to ładne. Dodtakowo zapewne Albie należy się szscunek za tyle lat gry i sukcesy. Ale obecnie z takimi zarobkami nie ma dla niego miejsca jak by nie grał. To samo Pique Busi. Ale niestety rzeczywistość nie wygląda tak że można im powiedzieć odejdźcie i załatwione.
Laporcie poza pomnikiem za zbudowanie najlepszej Barcelony Rijkarda, Guardioli i Tito nalezy się pomnik za puszczenie Messiego. Bo to krok na miarę powiedzenia w Polsce przez jakąś partię że zabiorą 500+. Dramatyczne wizerunkowo ale konieczne.
3
@reloaded zdajesz sobie sprawę że taki lot to lekką ręką 1mln+ kosztów?
0
Wystarczy spojrzeć jakie były kiedyś transfery. Do Suarezów, Alvesów za miliony dorzucano graczy potrzebnych. Mascherano, Abidal, Marquez, Umtiti, Rudy Fracu. Nie potrzebowaliśmy gwiazd w defensywie tylko poważnych rzemieślników wspierających nasze gwiazdy.
Przesycenie gwiazdami nie wyszło na dobre ani Galaticos, ani ostatniej Barcie.
Stąda mam nadzieję, że zbudowanie podstaw kadry zostanie uzupełnione o wartościowe transfery. Choć Barca już teraz powinna myśleć kim zastąpi Lewego za 2 sezony.
21
Nie bądźcie ironiczny. Każdy racjonalny kibic uczciwie powinien przyznać, że po 3 faulu powinien wylecieć. Sędzia już po tym drugim powinien dać mu ostrzeżenie, że kolejne podobne zagranie i 2 żółta kartka.
Gdyby tak grał ich zawodnik przeciwko naszym płacz był by przeogromny.
Swoją drogą co to za moda u Kessiego, że macha tymi rękami do tyłu przy walce o piłkę. Strasznie razi w oczy.
1
@Mezocyklon87 jeszcze Dembele da się zastąpić co było widać w meczu z Bayernem choć bez niego nie ma spektakularnych akcji. Ale bez Pedriego jest dramat w rozegraniu.
Są walczaki jak Gavi. Ale nie ma kto przyspieszyć, rozciągnąć i nadać rytmu dryżynie.
Chcąc nie chcąc Bernardo aż się prosi wziąć do składu
0
@marcin62 jeszcze żeby ktoś nauczył go celować przy strzale, jedynie w światło bramki, to na pewno procentowo więcej wejdzie bramek niż w chwili obecnej po genialnych trafieniach raz na rok.
0
Jaki był wynik drużyny młodzieżowej w LM?
DObra nie było pytania.
3:3. Odrabiali z 0:2, wychodząc na 3:2 i tracąc w końcówce. Fajny mecz z Hattrickiem naszego gracza.
0
Rozgrywał zajebisty mecz. I jednocześnie jest autorem porażki nie strzelając 2 setek.
Koleś na koniec nie miał też już siły chodzić. po boisku Mamy z tym duży problem. Bo nie ma go kim zastąpić.
0
Tak jak ludzie gadali na obecne, że esy floresy. A mamy chyba najlepsze koszulki ever.
Będzie dobrze. Są sezony z lepszymi, są sezony z gorszymi.
4
@Remi1899 po części masz rację, ale też należy pamiętać że jako 20 latek to ani Iniesta ani Xavi ani Alba ani Alves nie czarowali. Wszystkim wychowanym na/po erze Guardioli, wydaje się że 20 latek od razu będzie gwiazda. A tak naprawdę jedyne co potrzeba to żeby grał dobrze.
Masz przykład Hakimiego. Który genialne sezony, przeplata z nijakimi.
A to że Alba go wygryzie? To jest raczej pewne. Może w chwili obecnej jego pr jest słaby. Ale to nadal był nasz najlepszy obrońca/skrzydłowy (nie licząc Dembele) w zeszłym sezonie. Mam wrażenie, że w chwili obecnej ma problemy w składzie przez wysokie zarobki a nie formę. Osobiście żałuję przyjścia Marcosa. Myślę że Alba + Balde byli by świetnym lewym skrzydłem. Ale jest jak jest.
0
Sprzedaże. Zbieranie pieniędzy. Silva latem.
Po wczorajszym meczu i ostatniej formie Roberto mam wrażenie że prawą obronę mamy spokojną na 2 sezony. Ale potrzebny nam rozgrywający z prawdziwego topu.
1
Depay się stara ale jego problemem jest Ferran na lewej stronie. Koleś dziś jest dramatyczny.
1
I z tego należy się cieszyć. W końcu pozytywne wypożyczenie gdzie gracz się ogrywa a nie grzeje ławkę. Byle by grał to będzie z niego grajek, lub przynajmniej spore pieniążki.
6
I ok. Ambitny. Szanujący swój poziom. Czy wystarczy na grę w Barcelonie? Może nie. Ale nie ma sensu dla niego się cofać. Kiedy widział że idzie do Barcy B chciał iść na wypożyczenie. To znaczy że po prostu wie iż gra jest najważniejsza
2
@ninja81 po co dawać 40 jak można max 20 za rok?
0
@Pawlak1992 czekaj, a jak było z Braywaitem?
To my chcieliśmy się go pozbyć równie mocno jak innych niechcianych. Miał kosmiczne zarobki. I zapewne nawet jak by musieli mu wypłacić za sezon gry to by się zgodzili. Stąd takie zdziwienie
1
Mecze z Pilznem są kluczowe.
W tej grupie każdy pkt może mieć kluczowe znaczenie. Więc ja bym podszedł do tego na poważnie
0
Tyle co my i Sevilla zmarnowaliśmy sytuacji to strach pomyśleć.
Lewy, Kunde, Raphinia, Dembele.
Na początku meczu ratowało nas to co umyka oku. Dobra gra obrony. A czsmu dobra? Jednak większość tych groźnych akcji Sevilli konczona byla na spalonym. Co pokazuje że i szczęscie ale i umiejetność reagowania nam pomogły.
0
Tu należy spojrzeć prawdzie w oczy. Nie darmo bylismy UEFAloną.
To. Jest przewaga Laporty nad Barto i Rosellem, że ma znajomości i dobre układy z federacją.
Przecież wczśniej dostawaliśmy "nagrody karne" jako pierwsi, jedyni, a także zawsze kiedy byliśmy w sprawie.
Niech obecne waładze wyprowadzą twn klub na prosto.
0
@Nowy1103 ferment? To gdzie twój transfer Alby? Nie było żadnych podstawa do tego aby wierzyć w takie działanie klubu. Transfer ostatniego dnia bez zastępstw za gracza który stanowi podstawę lewego skrzydła. Gratuluje rozeznania.
0
Z Albą to niezłe żarty. Rozumiem że mamy zostać z Balde i Roberto? Albo bez prawej strony? Eee bajki.
0
@Antimadridista_WR świat staną na głowie więc co się dziwisz.
Ale tak serio. To.....my chcemy pewnie tak samo bardzo sprzedać, jak Chelse kupić. I tak naprawdę oni mogą mieć opcję rezerową, a dla nas czas gra na niekorzyść. Bo jak nie oni to kto?
Z upływającym czasem transfer będzie się oddalał. A jeśli to prawda ze ma szczękę połamaną?
1
Rodzina Alby potwierdza zainteresowanie Interu, ale już sam Alba jest zdziwiony sytuacją?
Ehe
12
Akurat w to nie uwierzę.
0
Jeśli Dest z pełną pensją w Milanie. To Alonso na 100proc. u nas jutro.
0
Czyli wyliczyli sobie że jeśli będzie dostępny w 50proc meczy całego wypożyczenia?
Założymy się, że na koniec okaże się iż każdy sezon był liczony oddzielnie?
0
Mając Roberto, Kunde w opcji i niestety jeszcze Desta prawe skrzydło nie powinno być żadnym priorytetem obecnie.
Tak jak pisali w Barcelonie 3 dni był agent B. Silvy. W obecnym okienku to juz zapewne niemożliwe. Ale oby już dogadali się co do okna zimowego lub kolejnego letniego + wtedy przemyślany transfer prawego obrońcy. A nie wydawanie na hurra 10+ mln. Naprawdę lepiej poczekać i poszukać kogoś odpowiedniego. Dość z transferami NA TERAZ.
0
@Eto'o9 R10 ja to rozumiem. Ale te przeciągajace negocjacje właśnie nie są dobre. Mecze lecą a my tak naprawdę nie możemy z nich korzystać, gdyż uraz przekreśli transfer.
1
Najgorsza jest sytuacja z napastnikami. Najważniejsze to utrzymać rezerwowego na gazie, tym bardziej że miting się zbliża.
A z uwagi na potencjalny transfer i zagrożenie kontuzją ani Auba ank Depay boiska nie wąchają.
Nie jest to dobre.