4

Koleś zrobił to co należy. Nie dolewał żadnej oliwy do ognia. Nie rozgrzebywał gówna. A i tak po nim jedziecie? Wg mnie to on się zachował jak profesjonalista udzielając takiej odpowiedzi.
A prawda jest taka, że co raz bardziej widzimy zgubny wpływ postawy/wymagań Messiego na Barcę, w końcowych sezonach.
A tak jak powiedział Depay. Będąc zawodnikiem nie zawsze wiesz co dzieje się w klubie. A co dopiero będąc kibicem?
Brawo Panie Setien. Było minęło.

9

Akurat w tych propozycjach nie ma nic nadzwyczajnego względem tego co dostawał z kontraktu.
Lot do Argentyny? Ludzie powiedzą, że go stać więc po co miał to robić. Pewnie po to że taki lot dla 5+ osób to lekką ręką milion na czysto.
Wszystko kosztuje, a prawda jest taka, że Messi wydoił Barcę bezwględnie. Czy zasługiwał? W czasach prosperity zapewne tak. Ale w czasie kryzysu nie było z tego kontraktu wyjścia.
Nawet obecnie widać jak ciężko sobie poradzić z kontraktami przepłaconymi przed Covidem.
Dziękujmy zarządowi że ogarnęli sprawę Pijanica. A teraz pracują nad Alba. Nienjest to ładne. Dodtakowo zapewne Albie należy się szscunek za tyle lat gry i sukcesy. Ale obecnie z takimi zarobkami nie ma dla niego miejsca jak by nie grał. To samo Pique Busi. Ale niestety rzeczywistość nie wygląda tak że można im powiedzieć odejdźcie i załatwione.
Laporcie poza pomnikiem za zbudowanie najlepszej Barcelony Rijkarda, Guardioli i Tito nalezy się pomnik za puszczenie Messiego. Bo to krok na miarę powiedzenia w Polsce przez jakąś partię że zabiorą 500+. Dramatyczne wizerunkowo ale konieczne.

3

@reloaded zdajesz sobie sprawę że taki lot to lekką ręką 1mln+ kosztów?

0

Wystarczy spojrzeć jakie były kiedyś transfery. Do Suarezów, Alvesów za miliony dorzucano graczy potrzebnych. Mascherano, Abidal, Marquez, Umtiti, Rudy Fracu. Nie potrzebowaliśmy gwiazd w defensywie tylko poważnych rzemieślników wspierających nasze gwiazdy.
Przesycenie gwiazdami nie wyszło na dobre ani Galaticos, ani ostatniej Barcie.
Stąda mam nadzieję, że zbudowanie podstaw kadry zostanie uzupełnione o wartościowe transfery. Choć Barca już teraz powinna myśleć kim zastąpi Lewego za 2 sezony.

21

Nie bądźcie ironiczny. Każdy racjonalny kibic uczciwie powinien przyznać, że po 3 faulu powinien wylecieć. Sędzia już po tym drugim powinien dać mu ostrzeżenie, że kolejne podobne zagranie i 2 żółta kartka.
Gdyby tak grał ich zawodnik przeciwko naszym płacz był by przeogromny.
Swoją drogą co to za moda u Kessiego, że macha tymi rękami do tyłu przy walce o piłkę. Strasznie razi w oczy.

1

@Mezocyklon87 jeszcze Dembele da się zastąpić co było widać w meczu z Bayernem choć bez niego nie ma spektakularnych akcji. Ale bez Pedriego jest dramat w rozegraniu.
Są walczaki jak Gavi. Ale nie ma kto przyspieszyć, rozciągnąć i nadać rytmu dryżynie.
Chcąc nie chcąc Bernardo aż się prosi wziąć do składu

0

@marcin62 jeszcze żeby ktoś nauczył go celować przy strzale, jedynie w światło bramki, to na pewno procentowo więcej wejdzie bramek niż w chwili obecnej po genialnych trafieniach raz na rok.

0

Jaki był wynik drużyny młodzieżowej w LM?
DObra nie było pytania.
3:3. Odrabiali z 0:2, wychodząc na 3:2 i tracąc w końcówce. Fajny mecz z Hattrickiem naszego gracza.

0

Rozgrywał zajebisty mecz. I jednocześnie jest autorem porażki nie strzelając 2 setek.
Koleś na koniec nie miał też już siły chodzić. po boisku Mamy z tym duży problem. Bo nie ma go kim zastąpić.

0

Tak jak ludzie gadali na obecne, że esy floresy. A mamy chyba najlepsze koszulki ever.
Będzie dobrze. Są sezony z lepszymi, są sezony z gorszymi.

4

@Remi1899 po części masz rację, ale też należy pamiętać że jako 20 latek to ani Iniesta ani Xavi ani Alba ani Alves nie czarowali. Wszystkim wychowanym na/po erze Guardioli, wydaje się że 20 latek od razu będzie gwiazda. A tak naprawdę jedyne co potrzeba to żeby grał dobrze.
Masz przykład Hakimiego. Który genialne sezony, przeplata z nijakimi.
A to że Alba go wygryzie? To jest raczej pewne. Może w chwili obecnej jego pr jest słaby. Ale to nadal był nasz najlepszy obrońca/skrzydłowy (nie licząc Dembele) w zeszłym sezonie. Mam wrażenie, że w chwili obecnej ma problemy w składzie przez wysokie zarobki a nie formę. Osobiście żałuję przyjścia Marcosa. Myślę że Alba + Balde byli by świetnym lewym skrzydłem. Ale jest jak jest.

0

Sprzedaże. Zbieranie pieniędzy. Silva latem.
Po wczorajszym meczu i ostatniej formie Roberto mam wrażenie że prawą obronę mamy spokojną na 2 sezony. Ale potrzebny nam rozgrywający z prawdziwego topu.

1

Depay się stara ale jego problemem jest Ferran na lewej stronie. Koleś dziś jest dramatyczny.

1

I z tego należy się cieszyć. W końcu pozytywne wypożyczenie gdzie gracz się ogrywa a nie grzeje ławkę. Byle by grał to będzie z niego grajek, lub przynajmniej spore pieniążki.

6

I ok. Ambitny. Szanujący swój poziom. Czy wystarczy na grę w Barcelonie? Może nie. Ale nie ma sensu dla niego się cofać. Kiedy widział że idzie do Barcy B chciał iść na wypożyczenie. To znaczy że po prostu wie iż gra jest najważniejsza

2

@ninja81 po co dawać 40 jak można max 20 za rok?

0

@Pawlak1992 czekaj, a jak było z Braywaitem?
To my chcieliśmy się go pozbyć równie mocno jak innych niechcianych. Miał kosmiczne zarobki. I zapewne nawet jak by musieli mu wypłacić za sezon gry to by się zgodzili. Stąd takie zdziwienie

1

Mecze z Pilznem są kluczowe.
W tej grupie każdy pkt może mieć kluczowe znaczenie. Więc ja bym podszedł do tego na poważnie

0

Tyle co my i Sevilla zmarnowaliśmy sytuacji to strach pomyśleć.
Lewy, Kunde, Raphinia, Dembele.
Na początku meczu ratowało nas to co umyka oku. Dobra gra obrony. A czsmu dobra? Jednak większość tych groźnych akcji Sevilli konczona byla na spalonym. Co pokazuje że i szczęscie ale i umiejetność reagowania nam pomogły.

0

Tu należy spojrzeć prawdzie w oczy. Nie darmo bylismy UEFAloną.
To. Jest przewaga Laporty nad Barto i Rosellem, że ma znajomości i dobre układy z federacją.
Przecież wczśniej dostawaliśmy "nagrody karne" jako pierwsi, jedyni, a także zawsze kiedy byliśmy w sprawie.
Niech obecne waładze wyprowadzą twn klub na prosto.

0

@Nowy1103 ferment? To gdzie twój transfer Alby? Nie było żadnych podstawa do tego aby wierzyć w takie działanie klubu. Transfer ostatniego dnia bez zastępstw za gracza który stanowi podstawę lewego skrzydła. Gratuluje rozeznania.

0

Z Albą to niezłe żarty. Rozumiem że mamy zostać z Balde i Roberto? Albo bez prawej strony? Eee bajki.

0

@Antimadridista_WR świat staną na głowie więc co się dziwisz.
Ale tak serio. To.....my chcemy pewnie tak samo bardzo sprzedać, jak Chelse kupić. I tak naprawdę oni mogą mieć opcję rezerową, a dla nas czas gra na niekorzyść. Bo jak nie oni to kto?
Z upływającym czasem transfer będzie się oddalał. A jeśli to prawda ze ma szczękę połamaną?

1

Rodzina Alby potwierdza zainteresowanie Interu, ale już sam Alba jest zdziwiony sytuacją?
Ehe

12

Akurat w to nie uwierzę.

0

Jeśli Dest z pełną pensją w Milanie. To Alonso na 100proc. u nas jutro.

0

Czyli wyliczyli sobie że jeśli będzie dostępny w 50proc meczy całego wypożyczenia?
Założymy się, że na koniec okaże się iż każdy sezon był liczony oddzielnie?

0

Mając Roberto, Kunde w opcji i niestety jeszcze Desta prawe skrzydło nie powinno być żadnym priorytetem obecnie.
Tak jak pisali w Barcelonie 3 dni był agent B. Silvy. W obecnym okienku to juz zapewne niemożliwe. Ale oby już dogadali się co do okna zimowego lub kolejnego letniego + wtedy przemyślany transfer prawego obrońcy. A nie wydawanie na hurra 10+ mln. Naprawdę lepiej poczekać i poszukać kogoś odpowiedniego. Dość z transferami NA TERAZ.

0

@Eto'o9 R10 ja to rozumiem. Ale te przeciągajace negocjacje właśnie nie są dobre. Mecze lecą a my tak naprawdę nie możemy z nich korzystać, gdyż uraz przekreśli transfer.

1

Najgorsza jest sytuacja z napastnikami. Najważniejsze to utrzymać rezerwowego na gazie, tym bardziej że miting się zbliża.
A z uwagi na potencjalny transfer i zagrożenie kontuzją ani Auba ank Depay boiska nie wąchają.
Nie jest to dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?