youngsmiec
Dołączył/a: wrzesień 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Setien jest najśliczniejszy!!!
0
Cieszę się bardzo, że powoli kończy się tutaj hajpowanie młodego talentu Nelsona Semedo i coraz więcej osób zauważa, że to zwyczajnie za słaby zawodnik na Barcelonę.
0
@masq
Oby więcej takich
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak to szło? „Wreszcie będzie się coś działo na ławce trenerskiej”?
Faktycznie trener Ibizy bardzo ruchliwy.
0
@Lordzi
Taragui Marakuja, Sinceridad Naranja. Byle nic od Cbse bo to mega sztuczne smaki i wypłukują się bardzo szybko
7
@mat32
Roberto na minus dzisiaj? Dlaczego?
0
@Chwytliwy couldn’t agree more
1
@Avada Kedavra
Mówiłem absolutnie poważnie. Nie jestem niemiły jak @MarioVeB!
1
@Avada Kedavra
Avada Kedavra mi odpisał, czuje się zaszczycony!
5
Płytka Maca Millera dzisiaj wjechała. Polecam gorąco.
0
@Kubox
Polecam Akite
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaBarca123
I cyk informacja o operacji Suareza. Jest i szansa dla Ansu! :)
0
To znaczy, że wreszcie Griezmann dostanie kilka meczów na 9 i będziemy mieć chociaż jedno skrzydło - Fati
2
@monsterrize
Skoro Roberto to nie poziom Barcelony to co powiemy o Semedo?
2
@catalanian09
Ale jakoś Roberto potrafi wejść ofensywnie i dośrodkować dobrze piłkę (chociażby wczoraj prosto na głowę wbiegającego Leo)
Alba też jakimś dziwnym sposobem potrafi znaleźć kogoś podaniem po swoich ofensywnych wejściach. Ale faktycznie biedny Semedo, koledzy nie współpracują.
1
@Trojanek23
Mecz już leciał? Chyba coś przegapiłem :(((
0
Pierwsze słyszę.
0
@Midast
Obejrzyj sobie mecze S. Roberto, w których grał w pomocy w tym sezonie. Przecież on w środku pola nie zagrał ani razu dobrze.
0
Dobrze, że oglądałem mecz bo jakbym popatrzył tylko na flashscore to bym pomyślał, że Suarez zagrał naprawdę dobry mecz XD
0
Drodzy La Ramblowicze chciałbym poznać waszą opinie na temat Semedo.
Czy wy jeszcze wierzycie, że ten gość odpali i będzie jakkolwiek stanowić o sile zespołu?
0
@LioMessi10 Możesz normalnie z niego pic dalej jak jest okute. Żywica powinna zasklepić to pęknięcie jak masz prawdziwe palo santo.
A żeby nie pękało Ci na przyszłość to palo santo potrzebuje wilgoci. Opróżniaj np susz dopiero bezpośrednio przed następnym piciem.
0
@Isso89 dla mnie najlepsze yerby argentyńskie: playadito, aguantadora, la Merced
2
@ote1989
O dziwo? Polecam obejrzeć mecze Betisu z tamtego sezonu.
4
#Ciekawostka
Kiedyś jak chciałeś się pośmiać z płakania kibiców sukcesu, którzy jednego dnia zwalniają trenera, wyrzucają wszystkich zawodników, a drugiego dnia rozpływają się nad taktyką dobraną przez trenera i zawodnikami tydzień temu do zwolnienia to wchodziłeś na stronę realu. Teraz wystarczy być tutaj.
0
Mam pytanie do osób, które dobrze pamiętają Barcelonę Guardioli:
Czy Pep testował w trakcie meczów ustawienie 3-4-3 albo wychodził tak na niektóre mecze?