4

Setien jest najśliczniejszy!!!

0

Cieszę się bardzo, że powoli kończy się tutaj hajpowanie młodego talentu Nelsona Semedo i coraz więcej osób zauważa, że to zwyczajnie za słaby zawodnik na Barcelonę.

0

@masq
Oby więcej takich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak to szło? „Wreszcie będzie się coś działo na ławce trenerskiej”?
Faktycznie trener Ibizy bardzo ruchliwy.

0

@Lordzi
Taragui Marakuja, Sinceridad Naranja. Byle nic od Cbse bo to mega sztuczne smaki i wypłukują się bardzo szybko

7

@mat32
Roberto na minus dzisiaj? Dlaczego?

0

@Chwytliwy couldn’t agree more

1

@Avada Kedavra
Mówiłem absolutnie poważnie. Nie jestem niemiły jak @MarioVeB!

1

@Avada Kedavra
Avada Kedavra mi odpisał, czuje się zaszczycony!

5

Płytka Maca Millera dzisiaj wjechała. Polecam gorąco.

0

@Kubox
Polecam Akite

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaBarca123
I cyk informacja o operacji Suareza. Jest i szansa dla Ansu! :)

0

To znaczy, że wreszcie Griezmann dostanie kilka meczów na 9 i będziemy mieć chociaż jedno skrzydło - Fati

2

@monsterrize
Skoro Roberto to nie poziom Barcelony to co powiemy o Semedo?

2

@catalanian09
Ale jakoś Roberto potrafi wejść ofensywnie i dośrodkować dobrze piłkę (chociażby wczoraj prosto na głowę wbiegającego Leo)
Alba też jakimś dziwnym sposobem potrafi znaleźć kogoś podaniem po swoich ofensywnych wejściach. Ale faktycznie biedny Semedo, koledzy nie współpracują.

1

@Trojanek23
Mecz już leciał? Chyba coś przegapiłem :(((

0

Pierwsze słyszę.

0

@Midast
Obejrzyj sobie mecze S. Roberto, w których grał w pomocy w tym sezonie. Przecież on w środku pola nie zagrał ani razu dobrze.

0

Dobrze, że oglądałem mecz bo jakbym popatrzył tylko na flashscore to bym pomyślał, że Suarez zagrał naprawdę dobry mecz XD

0

Drodzy La Ramblowicze chciałbym poznać waszą opinie na temat Semedo.
Czy wy jeszcze wierzycie, że ten gość odpali i będzie jakkolwiek stanowić o sile zespołu?

0

@LioMessi10 Możesz normalnie z niego pic dalej jak jest okute. Żywica powinna zasklepić to pęknięcie jak masz prawdziwe palo santo.
A żeby nie pękało Ci na przyszłość to palo santo potrzebuje wilgoci. Opróżniaj np susz dopiero bezpośrednio przed następnym piciem.

0

@Isso89 dla mnie najlepsze yerby argentyńskie: playadito, aguantadora, la Merced

2

@ote1989
O dziwo? Polecam obejrzeć mecze Betisu z tamtego sezonu.

4

#Ciekawostka
Kiedyś jak chciałeś się pośmiać z płakania kibiców sukcesu, którzy jednego dnia zwalniają trenera, wyrzucają wszystkich zawodników, a drugiego dnia rozpływają się nad taktyką dobraną przez trenera i zawodnikami tydzień temu do zwolnienia to wchodziłeś na stronę realu. Teraz wystarczy być tutaj.

0

Mam pytanie do osób, które dobrze pamiętają Barcelonę Guardioli:
Czy Pep testował w trakcie meczów ustawienie 3-4-3 albo wychodził tak na niektóre mecze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?