0

do Barcy pasowałby Matts Hummels

0

jasne, kupcie sobie jeszcze kilku pomocników i napastników a obrona jak leżała tak leży - OBROŃCÓW KUPIĆ !!!!

0

właśnie o to mi chodzi - diabli mnie biorą jak słyszę że prezydent chce na siłę kupić Pogbę - skupiają się tylko na ofensywie a nasza obrona wystarczy że zabrakło Alby to po porostu leży , co będzie jak zdarzy się nieszczęście i Pique złapie kontuzję .....?

0

a jak inaczej coś przeforsować w zarządzie w zwykłym meczu ligowym xx kolejki?

0

Ja uważam że trener próbuje namówić zarząd do zakupu nowych wysokiej klasy obrońców ale Ci twierdzą że przecież mamy "doskonałe" rezerwy - i w tym meczu Luis Enrique pokazał że jednak że obrońców Barca nie posiada oczywiście poza Pique i Albą

0

enriqe iglesias do domu - klub klasy A potrzebuje trenera klasy A

0

tylko Diego Simeone

0

Barcelona powinna nie zmieniać koszulek .

0

Złota piłka dla Messiego

0

super - ja o niczym nie wiedziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?