zaba107
Dołączył/a: czerwiec 2023
Kadłub
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siema. Wybiera sie ktos na mecz Barcy z Valencia?
0
@baczmus borki na mazurach. Polecam
0
@FafitFCB wow.. mega to zrobil
0
@sonek karma wrocila :D
0
@bartekvisca kazal bilet kupic bo bylem u niego wczesniej i tlumaczylem o co chodzi ale nie podatowal:p
12
@AmigoBlancos to musialo byc straszne jak malowales uklad współrzednych.
12
Kiedys zapomnialem biletu na pociag. Tlumaczylem kanarowi ze mam miesieczny tylko go zapomnialem. Niestety nie podarowal mi i wystawil bilet za 10zl. Kasujac wypadlo mu z portfela 20zl, a ja nic nie mowiac przydepnolem noga. Przejaz w obie strony mialem zaplacony. :D
1
@Suzu przegrales :D
0
@4drian0 papier
0
@zaba107 podziekowac
0
Gdzie patrzycie na real?
0
@JaSzymon i to jest piekne! Krol na boisku :)
0
A ja oficjalnie lece na mecz Barcy z Valencia! Tak apropo Neymara :)
1
@Darox tez tam bede :D
0
Witam. Mam dla was pytanie. Chciałbym wybrać sie na mecz ale na oficjalnej stronie widze sprzedaz biletów tylko na puchar Gampera. Czy to oznacza ze narazie bilety nie są w sprzedaży czy ja cos źle klikam? z gory dzieki za pomoc :)
0
@zaba107 interesuja mnie tylko nike i znam swoj rozmiar. Dzieki za wskazowki. Gram juz troche w pilke i chodzilo mi glownie o sklepy internetowe niz rady ale dziekowac :D
0
Panowie gdzie kupujecie korki? Allegro czy jakies inne ciekawe strony?
0
@Janiama roberto carlos?
1
@Pustelnik nie zeby cos ale nasz presezon to 2 mecze z czego jeden slaby a drugi z slabym rywalem.. narazie tez nie wygladamy inponujaco. Real gral z Atleti, tottenhamem i Bayernem a wiec duzo lepsi rywale niz nasi. Mimo wszystko widac dolek realu. Zobaczymy jak beda wygladac kolejne mecze Barcy.
0
@seprion1910 lec i nie zastanawiaj sie. Bylem juz kilka razy i zawsze milo wspominam :)
0
@Isso89 ale to sparing.. duzo bramek moze byc ale nie dla nas :D
0
@Isso89 chyba nie :D
0
@Isso89 w Niemczech. ;)
0
Panowie musze sie pochwalic. Juz w srode moja druzyna zagra towarzysko z Geremio Porto Alergre U19. Jestem ciekaw jak potoczy sie mecz z profesjonalna druzyna. Mega! VeB
0
@bartekvisca bylem tam. Mega mega mega :)
1
Dzisiaj Rammstein! Ktos bedzie na miejscu?
7
Ladnie te nasze stroje wygladaja :D
1
@Odesseiron zapraszam w sobote ;)
18
Hej La Ramblo! Dzis moje urodziny wiec zycze sobie potrojna korone na nowy sezon! A od mojej dziewczyny dostalem koszulke naszej Barcy:D taki prezent zawsze jest mega! Pozdrawiam was cule;)
0
@Momalsino malcom? Tak mi sie wydaje