0

Siema. Wybiera sie ktos na mecz Barcy z Valencia?

0

@baczmus borki na mazurach. Polecam

0

@FafitFCB wow.. mega to zrobil

0

@sonek karma wrocila :D

0

@bartekvisca kazal bilet kupic bo bylem u niego wczesniej i tlumaczylem o co chodzi ale nie podatowal:p

12

@AmigoBlancos to musialo byc straszne jak malowales uklad współrzednych.

12

Kiedys zapomnialem biletu na pociag. Tlumaczylem kanarowi ze mam miesieczny tylko go zapomnialem. Niestety nie podarowal mi i wystawil bilet za 10zl. Kasujac wypadlo mu z portfela 20zl, a ja nic nie mowiac przydepnolem noga. Przejaz w obie strony mialem zaplacony. :D

1

@Suzu przegrales :D

0

@4drian0 papier

0

@zaba107 podziekowac

0

Gdzie patrzycie na real?

0

@JaSzymon i to jest piekne! Krol na boisku :)

0

A ja oficjalnie lece na mecz Barcy z Valencia! Tak apropo Neymara :)

1

@Darox tez tam bede :D

0

Witam. Mam dla was pytanie. Chciałbym wybrać sie na mecz ale na oficjalnej stronie widze sprzedaz biletów tylko na puchar Gampera. Czy to oznacza ze narazie bilety nie są w sprzedaży czy ja cos źle klikam? z gory dzieki za pomoc :)

0

@zaba107 interesuja mnie tylko nike i znam swoj rozmiar. Dzieki za wskazowki. Gram juz troche w pilke i chodzilo mi glownie o sklepy internetowe niz rady ale dziekowac :D

0

Panowie gdzie kupujecie korki? Allegro czy jakies inne ciekawe strony?

0

@Janiama roberto carlos?

1

@Pustelnik nie zeby cos ale nasz presezon to 2 mecze z czego jeden slaby a drugi z slabym rywalem.. narazie tez nie wygladamy inponujaco. Real gral z Atleti, tottenhamem i Bayernem a wiec duzo lepsi rywale niz nasi. Mimo wszystko widac dolek realu. Zobaczymy jak beda wygladac kolejne mecze Barcy.

0

@seprion1910 lec i nie zastanawiaj sie. Bylem juz kilka razy i zawsze milo wspominam :)

0

@Isso89 ale to sparing.. duzo bramek moze byc ale nie dla nas :D

0

@Isso89 chyba nie :D

0

@Isso89 w Niemczech. ;)

0

Panowie musze sie pochwalic. Juz w srode moja druzyna zagra towarzysko z Geremio Porto Alergre U19. Jestem ciekaw jak potoczy sie mecz z profesjonalna druzyna. Mega! VeB

0

@bartekvisca bylem tam. Mega mega mega :)

1

Dzisiaj Rammstein! Ktos bedzie na miejscu?

7

Ladnie te nasze stroje wygladaja :D

1

@Odesseiron zapraszam w sobote ;)

18

Hej La Ramblo! Dzis moje urodziny wiec zycze sobie potrojna korone na nowy sezon! A od mojej dziewczyny dostalem koszulke naszej Barcy:D taki prezent zawsze jest mega! Pozdrawiam was cule;)

0

@Momalsino malcom? Tak mi sie wydaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?