0

Oni chcą chyba przegrac dziś

0

Wstyd. !

0

Nawet mój ojciec,który meczu Barcelony nie oglądał wiecej niż 10 razy stwierdził (już dawno),że Valdes jest słaby.Coś w tym musi byc

0

To ja chyba też jestem typowym Polaczkiem... Ostatnimi czasy same remuntady,nerwówki itp. Brakuje mi tej dobrej,solidnej Barcelony,która na spokojnie kontrolowała mecz. Chociaż z 2 strony może te wszystkie bramki,które aplikowali nam przeciwnicy spowodowane były kontuzjami w naszych szykach obronnych

0

Deportivo ma szczęscie z tymi 3 bramkami ;) I tyle w tamacie

0

Kiszonek
No fakt... przepraszam :) Co faktu nie zmienia,że grają na podobnym poziomie (pomimo tego,że Barca oddała więcej strzałów)

0

z takimi występami David chce grac w 1 skladzie ? Ja podziękuje

0

Valdes ucz się! Wstyd mi za Ciebie

0

Przypomina mi się mecz z Sevillą pare lat temu :)

0

czerwnoa ?!

0

Tylko,że Zamora była efektem ciężkiej pracy obrony,nie Valdesa :)

0

Ehh zaczynam się martwic o Victora ;/

0

a w Brazylii już każdy pewien transferu Neymara :D swoją drogą polecam każdemu weekend tutaj !

0

Szkoda mi tego Songa na obronie ale cóż ... teraz tak wygląda sytuacja... Chciałbym zobaczyc go na nominalnej pozycji :)

0

Ile zarabia taki Isaac ?

0

Jak będzie strzelał (adriano) tak , jak z Valencią to czemu nie ? ;)

0

Nie ma szans na gre ! Po co ryzykowac ?

0

fajnie wiedziec :)

0

Jak ja tesknie za Isaaciem Cuenca... Zdajcie sobie sprawe,ze ten pan to filar naszej druzyny ? Macie moze jakies nowe info o nim ? Jak sie czuje ? Moze juz trenuje?

0

Kocham Cię skurwielu !

0

Jeszccze 1 !

0

SinMistico
Różnice ? Ehh

0

No błagam o gola !

0

Nie no nie ma co się oszukiwac... To nie jest Osasuna :)

0

Ja tylko przypominam,ze Sevilla gra lepiej w 10 !

0

Kto z was wcina coś do żarcia , podczas gdy sie denerwuje ? Na mecze Barcy na żarcie wydaje średnio 30 zł (przynajmniej w tym sezonie)

0

Kto z Wielkopolski (okolice Wrześni)
potrzebuje kompana do chlania na dziś :/

0

a co byscie powiedzieli na hat-trick Cesca?

0

Traf to misku

0

Jeszcze 2 !!!!!!!!111

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?