zabibarca
Dołączył/a: maj 2011
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni chcą chyba przegrac dziś
0
Wstyd. !
0
Nawet mój ojciec,który meczu Barcelony nie oglądał wiecej niż 10 razy stwierdził (już dawno),że Valdes jest słaby.Coś w tym musi byc
0
To ja chyba też jestem typowym Polaczkiem... Ostatnimi czasy same remuntady,nerwówki itp. Brakuje mi tej dobrej,solidnej Barcelony,która na spokojnie kontrolowała mecz. Chociaż z 2 strony może te wszystkie bramki,które aplikowali nam przeciwnicy spowodowane były kontuzjami w naszych szykach obronnych
0
Deportivo ma szczęscie z tymi 3 bramkami ;) I tyle w tamacie
0
Kiszonek
No fakt... przepraszam :) Co faktu nie zmienia,że grają na podobnym poziomie (pomimo tego,że Barca oddała więcej strzałów)
0
z takimi występami David chce grac w 1 skladzie ? Ja podziękuje
0
Valdes ucz się! Wstyd mi za Ciebie
0
Przypomina mi się mecz z Sevillą pare lat temu :)
0
czerwnoa ?!
0
Tylko,że Zamora była efektem ciężkiej pracy obrony,nie Valdesa :)
0
Ehh zaczynam się martwic o Victora ;/
0
a w Brazylii już każdy pewien transferu Neymara :D swoją drogą polecam każdemu weekend tutaj !
0
Szkoda mi tego Songa na obronie ale cóż ... teraz tak wygląda sytuacja... Chciałbym zobaczyc go na nominalnej pozycji :)
0
Ile zarabia taki Isaac ?
0
Jak będzie strzelał (adriano) tak , jak z Valencią to czemu nie ? ;)
0
Nie ma szans na gre ! Po co ryzykowac ?
0
fajnie wiedziec :)
0
Jak ja tesknie za Isaaciem Cuenca... Zdajcie sobie sprawe,ze ten pan to filar naszej druzyny ? Macie moze jakies nowe info o nim ? Jak sie czuje ? Moze juz trenuje?
0
Kocham Cię skurwielu !
0
Jeszccze 1 !
0
SinMistico
Różnice ? Ehh
0
No błagam o gola !
0
Nie no nie ma co się oszukiwac... To nie jest Osasuna :)
0
Ja tylko przypominam,ze Sevilla gra lepiej w 10 !
0
Kto z was wcina coś do żarcia , podczas gdy sie denerwuje ? Na mecze Barcy na żarcie wydaje średnio 30 zł (przynajmniej w tym sezonie)
0
Kto z Wielkopolski (okolice Wrześni)
potrzebuje kompana do chlania na dziś :/
0
a co byscie powiedzieli na hat-trick Cesca?
0
Traf to misku
0
Jeszcze 2 !!!!!!!!111