zabibarca
Dołączył/a: maj 2011
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
W takiej sytuacji przydaje sie FootballManager !
0
Valencia goni :D
0
2013 !
W tym roku bedzie mistrz !
0
koniec ;D obrona nasza jest jednak słaba :(
0
minutkaaa
0
Javier da rade
0
3 jakze dluuuuuugie minuty
0
Ras
Taka jest prawda . Oni moga nawet baty dostac ale i tak maja takie miliony . POzniej sie dziwic ,ze Pionto sie kiwa we własnej 11 ;d
0
Ramos czerwien ?
0
To jak walka Mew z Mewtwoo !
0
My sie tu przejmujemy a oni bija taka tam kasę !
0
Wydaje mi się,ze Real wygra.. Jakie słowa :OO
0
ile do konca?
0
God grief jak Real idzie z kontra to sram ze strachu
0
Prawda jest taka,ze obrona nasza jest troszke stara ;(
0
Boje sie !
0
natall11
Nie piszemy słowa czemu ? Tego słowa nie ma w języku polskim.
0
natall11
Ehh szczesciara ! Czasem wakacje zle działaja na człowieka ;(
0
Patryk23FCB
Przypominam,że mamy 5pkt straty ;)
0
natall11
i nie znał słowa ,,nie niektórzy" ;/
0
natall11
Widzę,ze masz jeszcze ciekawy styl oceniania. Skoro barca remis a real przegrał z Barca to dostanie też z Espanyolem. Wisła dostała z Lechem kiedyś a pozniej wygrała z Barcą to POMYSL ILE LECH WYGRAŁBY Z BARCELONĄ :O
0
natall11
Faul jest faulem. Każdy zawodnik fauluje a to w jakim stopniu i na jaką karę to ocenia sędzia nie Ty ! Widzę,że football wg Ciebie opiera się na wytykaniu fauli i dryblingów (udanych) :)
0
Ależ to zrobił Iker
0
natall11
Pique,Puyol,Alves też faulują.
Football jest grą kontaktową (to pojęcie ogólne. Wyjątek to Real podczas GD)
I już tak się nie śmiej bo pękniesz.
0
FanRealu90
na realmadrid.pl jest nowa szata graficzna. Polecam Ci tą stronę.
0
ThiagoxFabregas
Srac na jego minusy . Ma chłopak zajęcie. Może zasili nasz kraj jako kolejny informatyk z przypadku :)
0
natall11
a Real składa się z fauli ? Czy ich gra opiera się na faulach . Zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz. Jeden zawodnik nie sądzi o całym zespole. Odpocznij kolego bo jutro rano trzeba do szkoły wstac
0
0
Dziękuję dobranoc !