0

0

W takiej sytuacji przydaje sie FootballManager !

0

Valencia goni :D

0

2013 !
W tym roku bedzie mistrz !

0

koniec ;D obrona nasza jest jednak słaba :(

0

minutkaaa

0

Javier da rade

0

3 jakze dluuuuuugie minuty

0

Ras
Taka jest prawda . Oni moga nawet baty dostac ale i tak maja takie miliony . POzniej sie dziwic ,ze Pionto sie kiwa we własnej 11 ;d

0

Ramos czerwien ?

0

To jak walka Mew z Mewtwoo !

0

My sie tu przejmujemy a oni bija taka tam kasę !

0

Wydaje mi się,ze Real wygra.. Jakie słowa :OO

0

ile do konca?

0

God grief jak Real idzie z kontra to sram ze strachu

0

Prawda jest taka,ze obrona nasza jest troszke stara ;(

0

Boje sie !

0

natall11
Nie piszemy słowa czemu ? Tego słowa nie ma w języku polskim.

0

natall11
Ehh szczesciara ! Czasem wakacje zle działaja na człowieka ;(

0

Patryk23FCB
Przypominam,że mamy 5pkt straty ;)

0

natall11
i nie znał słowa ,,nie niektórzy" ;/

0

natall11
Widzę,ze masz jeszcze ciekawy styl oceniania. Skoro barca remis a real przegrał z Barca to dostanie też z Espanyolem. Wisła dostała z Lechem kiedyś a pozniej wygrała z Barcą to POMYSL ILE LECH WYGRAŁBY Z BARCELONĄ :O

0

natall11
Faul jest faulem. Każdy zawodnik fauluje a to w jakim stopniu i na jaką karę to ocenia sędzia nie Ty ! Widzę,że football wg Ciebie opiera się na wytykaniu fauli i dryblingów (udanych) :)

0

Ależ to zrobił Iker

0

natall11
Pique,Puyol,Alves też faulują.
Football jest grą kontaktową (to pojęcie ogólne. Wyjątek to Real podczas GD)
I już tak się nie śmiej bo pękniesz.

0

FanRealu90
na realmadrid.pl jest nowa szata graficzna. Polecam Ci tą stronę.

0

ThiagoxFabregas
Srac na jego minusy . Ma chłopak zajęcie. Może zasili nasz kraj jako kolejny informatyk z przypadku :)

0

natall11
a Real składa się z fauli ? Czy ich gra opiera się na faulach . Zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz. Jeden zawodnik nie sądzi o całym zespole. Odpocznij kolego bo jutro rano trzeba do szkoły wstac

0

0

Dziękuję dobranoc !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?