2

Samobój, nie gol Aleixa

0

Na pewno są tu lepsze stosunki niż z Espanyolem

5

Hudson śpiewający hymn Girony XD

1

Hudson i Schoen. Najlepsza para komentatorów < 3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak, bo to Katalonia

3

Carmelo Anthony w Oklahoma City Thunder w zamian za Enesa Kantera, Doug'a McDermotta i wybór w 2. rundzie draftu!

3

442oons o kontuzji Dembele:

1

Wolałbym oczywiście -7 w maju , ale teraz tez nie pogardzę ; )

8

Nie ma to jak wstać z rama i zobaczyć wynik Realu. Od razu dzień lepszy będzie :)

2

Kareta*

2

Już 9 na 13 ;)

1

Paulinho to taki Suarez z poprzednich sezonów. Ogólnie niewidoczny, proste błędy, mało produktywny, ale i tak zawali bramę i będzie miał udział przy drugiej XD

8

Semedo kolejny świetny mecz, czyli kolejne 6,5 od redakcji?

0

I w dodatku świetne dośrodkowanie z rożnego :)

4

Jeśli tak jak z Mathieu mamy zdobyć tryplet w tym sezonie, to nie mam nic przeciwko ;)

1

Stroju przeciwnika, sędziego?

0

Tak chyba nawet jest w zasadach, tylko nikt się do tego nie stosuje

0

NFL :)

0

Dziś ostatni mecz

0

Dla zainteresowanych, właśnie zaczynamy drugą kolejkę sezonu NFL ;)

0

Idealne porównanie :)

1

Oooo Dembele chyba zszedł na lewą stronę :)

0

Sporting już 1-0

6

Nie każdy lubi matematykę, ma do tego predyspozycje, ale na nią chodzi. Skoro na W-F mają taniec, a z W-Fu zwolniony nie jest, to powinien w tych zajęciach uczestniczyć

0

Ryżykow

0

Żółta flaga oznacza karę , coś jak żółta kartka. Jest dawana za różne przewinienia , a karą jest zabieranie yardów

9

A czy on napisał , że Nadal jest najlepszy w historii? Po prostu stwierdził , że jest jego ulubieńcem

0

Szczególnie, że Barca gra , wiec trzeba skład i wynik sprawdzić :)

0

Zawsze się mała chwilka znajdzie; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?