Paulinho to taki Suarez z poprzednich sezonów. Ogólnie niewidoczny, proste błędy, mało produktywny, ale i tak zawali bramę i będzie miał udział przy drugiej XD
Nie każdy lubi matematykę, ma do tego predyspozycje, ale na nią chodzi. Skoro na W-F mają taniec, a z W-Fu zwolniony nie jest, to powinien w tych zajęciach uczestniczyć
2
Samobój, nie gol Aleixa
0
Na pewno są tu lepsze stosunki niż z Espanyolem
5
Hudson śpiewający hymn Girony XD
1
Hudson i Schoen. Najlepsza para komentatorów < 3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak, bo to Katalonia
3
Carmelo Anthony w Oklahoma City Thunder w zamian za Enesa Kantera, Doug'a McDermotta i wybór w 2. rundzie draftu!
3
442oons o kontuzji Dembele:
1
Wolałbym oczywiście -7 w maju , ale teraz tez nie pogardzę ; )
8
Nie ma to jak wstać z rama i zobaczyć wynik Realu. Od razu dzień lepszy będzie :)
2
Kareta*
2
Już 9 na 13 ;)
1
Paulinho to taki Suarez z poprzednich sezonów. Ogólnie niewidoczny, proste błędy, mało produktywny, ale i tak zawali bramę i będzie miał udział przy drugiej XD
8
Semedo kolejny świetny mecz, czyli kolejne 6,5 od redakcji?
0
I w dodatku świetne dośrodkowanie z rożnego :)
4
Jeśli tak jak z Mathieu mamy zdobyć tryplet w tym sezonie, to nie mam nic przeciwko ;)
1
Stroju przeciwnika, sędziego?
0
Tak chyba nawet jest w zasadach, tylko nikt się do tego nie stosuje
0
NFL :)
0
Dziś ostatni mecz
0
Dla zainteresowanych, właśnie zaczynamy drugą kolejkę sezonu NFL ;)
0
Idealne porównanie :)
1
Oooo Dembele chyba zszedł na lewą stronę :)
0
Sporting już 1-0
6
Nie każdy lubi matematykę, ma do tego predyspozycje, ale na nią chodzi. Skoro na W-F mają taniec, a z W-Fu zwolniony nie jest, to powinien w tych zajęciach uczestniczyć
0
Ryżykow
0
Żółta flaga oznacza karę , coś jak żółta kartka. Jest dawana za różne przewinienia , a karą jest zabieranie yardów
9
A czy on napisał , że Nadal jest najlepszy w historii? Po prostu stwierdził , że jest jego ulubieńcem
0
Szczególnie, że Barca gra , wiec trzeba skład i wynik sprawdzić :)
0
Zawsze się mała chwilka znajdzie; )