Na fioletowej pojawił się artykuł o tym, że to Real trafiał na trudniejszych rywali, biorąc pod uwagę ranking Uefa w 1/8 i 1/4 finału LM podczas ostatnich 10 lat. Wyszło im, że Schalke było trudniejszym przeciwnikiem od Manchesteru City w sezonach 13/14 i 14/15
FC Barcelona właśnie zapewniła sobie wytsęp w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Nad 5 Sevillą, Barca ma już 30 punktów przewagi co daje jej co najmniej występ w Lidze Europejskiej
0
Na fioletowej pojawił się artykuł o tym, że to Real trafiał na trudniejszych rywali, biorąc pod uwagę ranking Uefa w 1/8 i 1/4 finału LM podczas ostatnich 10 lat. Wyszło im, że Schalke było trudniejszym przeciwnikiem od Manchesteru City w sezonach 13/14 i 14/15
2
Jesteśmy na 3. miejscu
18
FC Barcelona wygrywa z Realem w kosza 72-65!!!
1
76,092
8
kto nie wygrywa 3-0 przegrywa 4-2
1
liczą
2
Juve bo, więcej bramek na wyjezdzie
0
No bo był taki piłkarz jak Luis Suarez, który reprezentował Barçę w latach 1953-1961.
0
2-2 w pierwszym meczu było
0
zaraz chyba wyłącze tych komentatorów, to co Węgrzyn wygaduje nie da się po prostu tego słuchać, przy każdej akcji Arsenalu euforia
0
2016.01.31 Primera División - 22. kolejka Real - Espanyol 6 : 0
2015.08.29 Primera División - 2. kolejka Real - Betis 5 : 0
2015.04.11 Primera División - 31. kolejka Real - Éibar 3 : 0
2015.01.24 Primera División - 20. kolejka Córdoba - Real 1 : 2
2014.10.05 Primera División - 7. kolejka Real - Athletic 5 : 0
2014.05.11 Primera División - 37. kolejka Celta - Real 2 : 0
2014.04.05 Primera División - 32. kolejka Sociedad - Real 0 : 4
2012.12.22 Primera División - 17. kolejka Málaga - Real 3 : 2
0
teraz kursy są odpowiednio: 1.53 na Barcę , 4.50 na remis i 5.25 na Real
0
2 żólte
1
na razie wiem, że 4 kartki ma Pepe
0
z Sevillą
1
FC Barcelona właśnie zapewniła sobie wytsęp w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Nad 5 Sevillą, Barca ma już 30 punktów przewagi co daje jej co najmniej występ w Lidze Europejskiej
0
La Rambla jest od tego
0
Gol na Munira
0
ale i tak Ramos zostanie wybrany najlepszym obrońcą i będzie w 11 roku
1
Ja nie mam pytań!!! Co oni robią?????
1
tak
1
0
Co za padalec z Dzeko
0
dzięki
0
Mógłby ktoś podać nazwę snapchata Neymara i Daniego Alvesa, wiem, że kiedyś było ale nie mogę znaleźć?
0
w przepisach PZPN dwie kartki się liczą jako dwie, nie wiem jak w La Liga, ale zawsze warto spróbować
1
Żeby się wykartkować, a 1 min. bez jednego zawodnika to nie jest zbytnia strata
1
Niech jeszcze Suarez dostanie drugą żółtą w 90 min. i będzie git
0
No i się Masche wykartkował
6
Chcieliście zmiany, to macie 3 na raz :)