4

@Eto'o9 R10 si. Ja mam trening futbolu amerykańskiego na Arenie na sztucznym, a Dynamo ma na naturalnym

5

Powiem wam, że dosłownie mam trening na boisku razem z Dynamem Kijów XD

2

Polki przegrały z wszystkimi półfinalistkami


1

Genialna decyzja Russella, który wygrywa GP Belgii! Za nim Hamilton i Piastri. Świetna walka o zwycięstwo ♥️

1

Gdyby nie przestrzelony pit stop i brak wyprzedzenia Leclerca za pierwszym razem, to Piastri by tu porządnie powalczył o zwycięstwo

0

Liczyłem, że Oscar jednak zostanie. Czułem, że na 1-stopie mógłby powalczyć o zwycięstwo

1

Świetna informacja dla Maxa. Russell wyprzedza Pereza

0

@JoeBlack ale przecież Julia nie była traktowana jako faworytka do medalu. W szermierce nikt nie obstawiał indywidualnego medalu. Tutaj najważniejsza była od początku drużynówka, a dziewczyny dziś wyglądały lepiej zdecydowanie już Japonki, które czekają na nie w 1/4

2

Niestety beznadziejny występ Julii i odpada ona w 1/8

2

@Pawci023x teoretycznie Julia w florecie, ale nie wygląda dobrze jej pojedynek teraz. Natomiast główna szansa jest w kajakarstwie górskim

5

Brawo dla Miłosza ;)


1

Sędzia boksu olimpijskiego na temat przekrętu w walce Polaka


4

Chinka Cui Chenxi świetna jest. Nie znam się na deskorolce, ale skubana coś tam umie. I rozwala mnie też kompletny spokój tych dziewczynek. Są sobie na Igrzyskach, walczą o medale, a wszystkie kamienne twarze i słuchawki w uszach XD

2

@MesQueUnClub96 kobiet, warto zaznaczyć. Bardzo młoda demografia konkurencji. Natomiast z ubiegiem lat powinna się ta średnia podwyższać i być bliższa temu co jest u Panów

3

Nie wytrzymam. Dziewczyna rocznik 2012 na IO. (Tyle samo lat co najstarszy syn Messiego)

8

Naprawdę ładnie się Martyna postawiła Amerykance. Występy naszych dziewczyn w szermierce to dobry bardzo prognostyk przed drużynówką

0

Szacun dla Durkacza, że zachował taki spokój. Ja bym musi nie wytrzymał z takim parodystą

1

Sędzia widzę polubił Durkacza

2

No to nieźle XD
https://x.com/_BarcaInfo/status/181745483558879690
A tu nagranie


4

Plan na dzisiaj ;)
Liczymy na medal Klaudii w kajakarstwie ♥️


2

@Kapitan hawk Tom Brady ;)

1

@Kapitan hawk Tahiti

2

No to widzimy się jutro ;)
Pełny plan na niedzielę zarzucam. Pierwsza poważna szansa na medal w kajakarstwie górskim około 18 ♥️


0

Ale odrobiła reprezentantka Honk-Kongu!
Już byłem pewien, że złoto dla Francji kolejne, a tu hyc

0

@Barcasub pod koniec dzisiejszego dnia chyba będzie już dwucyfrowa liczba kompletów medalowych rozdanych ;)

3

Francja Mistrzem Olimpijskim w Rugby! Ogromna niespodzianka. Fiji ze srebrem, brąz dla RPA. Jest to pierwsze złoto dla gospodarzy na tych IO ;)

2

RPA z brązem olimpijskim!

1

Ale meczycho o brąz!

1

Remco Evenepoel ze złotem, Filippo Ganna ze srebrem, Wout Van Aert z brązem! Joshua Starling przegrał medal o 2 sekundy. Młody Brytyjczyk, gdyby nie defekt, spokojnie stałby na podium.

17

Czwórka kocurów


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?