Myślę, że transfer Vertonghena to bardzo dobra i w miarę tania opcja (patrząc chociażby na cenę za Thiago Silvę). Jest to zawodnik, który z powodzeniem może występować również jako lewy obrońca, posiada fantastyczne warunki fizyczne (189cm), w miarę szybki i umie wyprowadzić piłkę równie dobrze jak Pique no i w tym sezonie został wybrany najlepszym zawodnikiem ligi holenderskiej.
Komentarze
0
Jeśli ktoś chciałby mnie obserwować na twitterze do zapraszam @Zajac_FCB :)
0
Dzisiaj o 20:30 konferencja Sandro i Zubiego. Według Sportu poinformują o rezygnacji Tito.
0
A moim zdaniem najlepszą opcją jest sprowadzenie Jana Verthongena z Tottenhamu.
0
Trenera, który ma jaja i choć trochę charyzmy.
0
To się nazywa kompleks Barcelony. Ciekawe czy uwzględnił w tej taktycę Pereza Lasę i Cuneyta Cakira.
0
Myślę, że transfer Vertonghena to bardzo dobra i w miarę tania opcja (patrząc chociażby na cenę za Thiago Silvę). Jest to zawodnik, który z powodzeniem może występować również jako lewy obrońca, posiada fantastyczne warunki fizyczne (189cm), w miarę szybki i umie wyprowadzić piłkę równie dobrze jak Pique no i w tym sezonie został wybrany najlepszym zawodnikiem ligi holenderskiej.
0
ludzie ! przeciez kazdy wie ze ronaldo ma tyle bramek bo chyba polowe juz strzelil z karnych
0
Ludzie, proszę link do sopcasta
0
Dzisiaj tylko zwycięstwo ! Skład najlepszy z możliwych ! Visca el Barca !
0
Dzisiaj tylko 3 punkty. VeB!