0


Coś pięknego !!

6


Film o Paulo Dybali. Polecam !!!

0

Ta, chyba na ligę halową

1

ostatnio Bale grał słabo ale teraz pokazuje ze jest jednym z najlepszych na świecie. A w formie zjada Neymara. Taki oto komentarz znalazłem na rm.pl

3

Dziwne jest to, że Benítez ściąga Jamesa zamiast np. Ronaldo lub Bale

0

Wolał bym jakiegoś beniaminka z ligi hiszpańskiej

0

My też mamy ciężki mecz z Villarreal

0

Tak samo jak było w tamtym sezonie isco grał 3 razy lepiej od bale ,ale to bale grał bo zapłacili za niego 100 mln

0

Cieszylem się że Roberto wyszedł w pierwszej 11 świetną gra tego zawodnika

0

Naprawdę pstarali się , super sprawa

1

Musisz popatrzeć w paru sklepach np. Saturn media expert

0

Munira i Sandro trzeba wypożyczyć do jakiegoś beniaminka tak jak Alena

1

Ja się boje że jeszcze Barcelonę będzie w to zamieszana

0

To co robili w pierwszej połowie w obronie to zenada ,gdyby barca wykorzystała przynajmniej 3 sytuację to już by było po meczu i myślę że padło by 7-8 bramek

0

Jestem wielkim fanem talentu Calhanoglu, chciałbym kiedys zobaczyć go w koszulce Barcelony

0

Może LE spróbuje inieste na skrzydle

0

Ter stegen Alves Pique Mascherano Adriano Sergio Rakitic Iniesta MSN

0

To jest profesjonalista takie gwidzy ma daleko gdzieś

0

Dzisiaj rano pisali też coś o Carlosie Veli ale to może tylko płotki

9

To Vermalen też może być w pierwszej trójce za dwa dobre mecze

0

Dobry transfer Valencia moim zdanie jest w stanie aby zastąpić Otamendiego

5

Ja myślę że Bartra w którymś momencie odpali i będzie dobrze grał

1

To messi też się już kończy bo 2 dwóch meczach zagrał slabo ?

1

Po 1 meczu widzisz koniec Ronaldo to dobry jesteś

15

To jest początek sezonu forma będzie przychodzić z każdym meczem

0

Moze LE spróbuje ustawienia z rakiticiem w miejsce Sergio

4

ANGLIA Brytyjskie źródła donoszą, że niewykluczony jest sensacyjny transfer Neymara do Manchesteru United. Sam Brazylijczyk jest ponoć chętny, by przenieść się na Old Trafford, ponieważ chciałby spróbować swoich sił w Premier League. Póki co trudno uwierzyć, że możliwa jest taka transakcja. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie
Przegląd sportowy
Po co ludzie piszą takie bzdury

0

Skład Bilbao w mundo deportivo de Marcos na lewej obronie a balenziaga na prawej

0

Benzema przechodzi do Arsenalu ciekawe kogo kupi Florek

5

Jak by kupili kogoś to i tak by mógł grać dopiero od stycznia a od stycznia będziemy mieli vidala który może grać na skrzydle i arde który też może tam grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?