zadyma922
Dołączył/a: czerwiec 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś pięknego !!
6
Film o Paulo Dybali. Polecam !!!
0
Ta, chyba na ligę halową
1
ostatnio Bale grał słabo ale teraz pokazuje ze jest jednym z najlepszych na świecie. A w formie zjada Neymara. Taki oto komentarz znalazłem na rm.pl
3
Dziwne jest to, że Benítez ściąga Jamesa zamiast np. Ronaldo lub Bale
0
Wolał bym jakiegoś beniaminka z ligi hiszpańskiej
0
My też mamy ciężki mecz z Villarreal
0
Tak samo jak było w tamtym sezonie isco grał 3 razy lepiej od bale ,ale to bale grał bo zapłacili za niego 100 mln
0
Cieszylem się że Roberto wyszedł w pierwszej 11 świetną gra tego zawodnika
0
Naprawdę pstarali się , super sprawa
1
Musisz popatrzeć w paru sklepach np. Saturn media expert
0
Munira i Sandro trzeba wypożyczyć do jakiegoś beniaminka tak jak Alena
1
Ja się boje że jeszcze Barcelonę będzie w to zamieszana
0
To co robili w pierwszej połowie w obronie to zenada ,gdyby barca wykorzystała przynajmniej 3 sytuację to już by było po meczu i myślę że padło by 7-8 bramek
0
Jestem wielkim fanem talentu Calhanoglu, chciałbym kiedys zobaczyć go w koszulce Barcelony
0
Może LE spróbuje inieste na skrzydle
0
Ter stegen Alves Pique Mascherano Adriano Sergio Rakitic Iniesta MSN
0
To jest profesjonalista takie gwidzy ma daleko gdzieś
0
Dzisiaj rano pisali też coś o Carlosie Veli ale to może tylko płotki
9
To Vermalen też może być w pierwszej trójce za dwa dobre mecze
0
Dobry transfer Valencia moim zdanie jest w stanie aby zastąpić Otamendiego
5
Ja myślę że Bartra w którymś momencie odpali i będzie dobrze grał
1
To messi też się już kończy bo 2 dwóch meczach zagrał slabo ?
1
Po 1 meczu widzisz koniec Ronaldo to dobry jesteś
15
To jest początek sezonu forma będzie przychodzić z każdym meczem
0
Moze LE spróbuje ustawienia z rakiticiem w miejsce Sergio
4
ANGLIA Brytyjskie źródła donoszą, że niewykluczony jest sensacyjny transfer Neymara do Manchesteru United. Sam Brazylijczyk jest ponoć chętny, by przenieść się na Old Trafford, ponieważ chciałby spróbować swoich sił w Premier League. Póki co trudno uwierzyć, że możliwa jest taka transakcja. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie
Przegląd sportowy
Po co ludzie piszą takie bzdury
0
Skład Bilbao w mundo deportivo de Marcos na lewej obronie a balenziaga na prawej
0
Benzema przechodzi do Arsenalu ciekawe kogo kupi Florek
5
Jak by kupili kogoś to i tak by mógł grać dopiero od stycznia a od stycznia będziemy mieli vidala który może grać na skrzydle i arde który też może tam grać