zaga
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ul. Wolności 4/12 78-520 Złocieniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban!
0
gdy by nie Eto'o to by było 5:0. Według mnie było by dobrze gdy by od 1 minuty zamiast Eto'o zagrał Bojan VeB!!!
0
siemka swiecie czy meczyk barcy z realem będzie na :TVP1, TVP2 lub Polsta Sport??
0
Po prostu jesteśmy najlepszą drużyną w La Liga i wygramy wszystkie mecze bez głupiego faulu !
0
Witam mam problem. Wiecie co to znacdzy SN1 bo postawiłwem w toto-mix i nie wiem co to jest ?
0
ma ktoś link z transmisją na żywo na necie?
0
ma ktoś link z transmisją na żywo na necie?
0
Soltyz : to druga drużyna fc barcelony!!
0
http://ebramki.pl/view,mecze-na-zywo-malaga-cf-fc-barcelona,2551.html transmisja na żywo :}
0
dajcie stronke internetową z meczem coś jak ebramki.pl plis!
0
http://ebramki.pl/view,mecze-na-zywo-barcelona-almeria,2394.html chodzi jak żyleta start o 22:00
0
dajcie jakiś link żeby na necie oglądać VEB
0
Dobry talent będą z niego ludzie, a jak coś to on ma zaledwie 14 lat!!
0
Wstyt obciach na maksa
0
jestem pewny że blaugrana wygra z chivas i wisła będzie płakała z porażki i zagra w pucharze uefa