0

Ban!

0

gdy by nie Eto'o to by było 5:0. Według mnie było by dobrze gdy by od 1 minuty zamiast Eto'o zagrał Bojan VeB!!!

0

siemka swiecie czy meczyk barcy z realem będzie na :TVP1, TVP2 lub Polsta Sport??

0

Po prostu jesteśmy najlepszą drużyną w La Liga i wygramy wszystkie mecze bez głupiego faulu !

0

Witam mam problem. Wiecie co to znacdzy SN1 bo postawiłwem w toto-mix i nie wiem co to jest ?

0

ma ktoś link z transmisją na żywo na necie?

0

ma ktoś link z transmisją na żywo na necie?

0

Soltyz : to druga drużyna fc barcelony!!

0

0

dajcie stronke internetową z meczem coś jak ebramki.pl plis!

0

0

dajcie jakiś link żeby na necie oglądać VEB

0

Dobry talent będą z niego ludzie, a jak coś to on ma zaledwie 14 lat!!

0

Wstyt obciach na maksa

0

jestem pewny że blaugrana wygra z chivas i wisła będzie płakała z porażki i zagra w pucharze uefa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?