zajac666
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podważa autorytet sędziego oraz doszukuje się spisku wśród włodarzy ligi - trzy mecze zawieszenie.
0
Jest to najlepsze ustawienie jakie mogl wystawić Tata. Sprawdzilo się z City, być może sprawdzi z Realem. Jeśli chodzi o ustawienie Realu, to wydaje się ze nie będzie az tak defensywne niż zazwyczaj w Gran Derby. Takie ustawienie Realu oznacza ze będą grali wysoko, pressingiem oraz formacje będą bardzo blisko siebie, i tu może być problem Barcy przy ustawieniu z 4 pomocnikami. Najprawdopodobniej będą musieli zagrywać gorne pilki zza obroncow, ale przy dwóch nominalnych napastnikach może być ciężko z takimi zagraniami. Poczekamy zobaczymy;p
0
Barca mialaby wzmocnienia na kazdej pozycji nie płacac ani zlotowki za transfery w ost. trzech latach, byl do wziecia Drogba, Pirlo oraz Mexes.
0
juan mata byl latwiejszy do wyciagniecia i moim zdaniem jest lepszy od silvy oraz mniej szklany
0
z tego co pamietam zadna druzyna prowadzona przez Pelegriniego nie stawiala autobusu grajac przeciwko Barcie.
0
mam pytanie, ktorego odbeda sie mecze 1/2 pucharu krola?
0
Nie kumam dlaczego chwalicie sie skladami, skoro ta gra polega na rywalizacji kto dobierze najlepsza jedenastke. Po drugie, widze ze wiekszosc patrzy na nazwiska, a nie na dana forme zespolu, badz zawodnika.
0
czy obroncy punktuja za czyste konto?
0
Eoren dzieki:)
0
Czyli po tej kolejce moge zmienic cala jedenastke rozwazajac nastepna kolejke? i to wszysko bez straty pkt? Czy ustalamy sklad na caly sezon, a po kolejce mozemy dokonac jednej zmiany zawodnika bez straty pkt, nastepne zmiany beda nas kosztowac strate pkt?
0
czyli po kolejce mozna dokonac jednej zmiany bez straty punktow? a nie calej jedenastki?
0
sklad ustalany jest tylko na kolejke, czy na caly sezon?
0
Poki co to jestem nowym Misterem zachwycony, oby tak dalej:)
0
Zgadzam sie z Toba w 100%. Prawie wszyscy zapomnieli jak odmienil styl Barcelony, jak i futbolu w ostatnich latach, a teraz go krytykuja i mieszaja z blotem.
0
Dokladnie, mam to samo. Ostatnio nie mialem czasu usiasc i poczytac wypocin innych uzytkownikow, ale dzisiaj mi sie udalo i okazuje sie ze poziom wypowiedzi na tej stronie przypomina ten co na rm.pl
0
Przypuszczam, ze Thiago gra na DM zeby Bayern mogl szybciej wychodzic z obrony do ataku, a nie z tego wzgledu zeby zrobic z niego typowego DM'a skoro nie ma do tego warunkow. Po drugie, w mysl zasady Bielsaizmu-wszyscy atakuja, wszyscy bronia, to jesli chodzi o taktyczna ignorancje Guardioli.
0
Guardiola-taktyczny ignorant, a to dobre.
0
NIe kaze nikomu kibicowac Bayernowi, tylko prosze ludzie opanujcie sie w komentarzach i okazcie troche szacunku Guardioli..
0
a ja pytam o szacunek,a nie o sympatie. Drugie pytanie:czym okazuje sie szacunek wobec danej osoby?
0
Mam pytanie do wszystkich tu piszacych. Ilu jeszcze z Was szanuje Guardiole, a ilu juz nie?
0
Powoli sie zaczyna tzn. presezon.
0
Dokladnie.
0
tak, jestem europejczykiem. Nie, nie jestem poliglota.
0
Jestescie zalosni, jesli chodzi o komentarrze gry bayernu i samego Pepa. "Pep kaput, Bayern kaput" itp, Pep zdobyl wsszystko z Barca i zrobil to w stylu o jakim 99% klubow moze pomarzyc. Nie wiem czy wiekszosc tutaj jest bardzo mloda i nie potrafi uszanowac Guardioli, za to co zrobil dla calego barcelonismo, i don't know. Jersli chodzi o porazke Bayernu z BvB, to dopiero presezon i mozemy ocenic gre Bayernu po zakonczeniu sezonu.
0
Ciekawe jak bedzie wygladal real w przyszlym sezonie.Czy bedzie w dolku jak poprzednie zespoly j.m. po jego odejsciu, albo na tym samym poziomie jak teraz. Na pewno nie beda grali lepiej.
0
Przypuszczam, ze nie bedzie potrzebny. Wystarczy skupic sie na obronie, bo nie musimy strzelic ani jednej bramki(oczywiscie, jesli nie stracimy gola)
0
to na 90% zagra z psg;D
0
borek
0
jest oficjalny komunikat w sprawie messiego?
0
Barcelona nie jest martwa. Jest żywa bardziej, niż kiedykolwiek.
wspaniale stwierdzenie