O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 46
  • Polecenia 0

Komentarze

0

oo nie wiedziałem że wyjdziemy grać w 10 :P

0

do damian veb ;)

0

damian VeB: slyszysz co mowisz eto'o sie wypalil? ahahhaha smieszne jak chlopak moze sie wypalic jezeli strzela 29 bramek w lidze + 4 w trafienia w lidze mistrzów ?? lacznie jest 33 bramki!! malo?? nie sadze jest to najlepszy sezon samuela w karierze wiec moim zdaniem zasluzyl na to by pozostac w klubie jeszcze przez kilka ladnych lat ;)

0

czemu minął? jest to najlepszy sezon Eto'o w karierze więc nie rozumiem ciebie koleś

0

nie ma co sie martwic o rewanz ze nie ma marqueza czy puyola bo i tak chelsea nie wychodzi powyzej 50 metra wiec luz ;] nawet ja bym mogl tam grac

Zobacz wszystkie

0

Eto'o niei musi wracac bo wciaz jest to ze nie strzelil bramki w ostatnim spotkaniu to nie znaczy ze jest bez formy fakt ze ostatnie dni mial problem ze skutecznoscia ale strzela regularnie bramki. Nie moze strzelac co mecz bo to by bylo nie ludzkie:P poczekajcie do meczu z gijon i eto'o ponownie wpisze sie na liste strzelcow.

0

Też myślę że dzisiaj strzeli bo jak dotychczas w tym sezonie Samuel jak miał przerwę od strzelania to tylko 2 mecze z rzędu nie strzelił z Villarreal i Mallorca to wychodzi na to że dzisiaj strzeli bo inaczej już będą 3 mecze bez strzelonej bramki ;]

0

oo nie wiedziałem że wyjdziemy grać w 10 :P

0

valdes - alves marquez caceres sylvinho - sergio.b iniesta gudjohnsen - henry bojan messi . oficjalna jedenastka ;)

0

Ławka: jorquera puyol xavi hleb abidal eto'o keita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?