zawisza_czarny
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do Songa:
Nie zgodzę się z autorem że Song nie daje nam więcej niż mógłby dać dos Santos. Song to min siła, doświadczenie, odbiór i gra głową a tego dos Santos nie ma. Nie można powiedzieć że eksperyment z Songiem w obronie był klapą. Fakt nie grał rewelacyjnie na środku obrony ale też była to dla niego nowa rola i nie zapominajmy że jest z nami kilka miesięcy. Jeżeli da mu się szanse jeszcze w 5-8 meczach i się nie sprawdzi wtedy ok - będziemy mieli wiedzę że Song w obronie może grać ale w ostateczności.
Jak dla mnie Alex jest obecnie w lepszej formie niż Sergio.I to on powinien grać - przede wszystkim dlatego że daje nam więcej w defensywie a ona u nas kuleje.
Pamiętajmy że Song grał kilka sezonów w Anglii i ostatnie dwa sezony był kluczową postacią Arsenalu. Oglądałem tamten Arsenal i zawsze gra Songa budziła u mnie podziw - myślałem że fajnie by było gdy zagrała kiedyś u nas.
Dajmy mu trochę czasu - niech wejdzie w pełni w tą drużynę a jestem pewien że da nam dużo, pod warunkiem że mu się na to pozwoli.
0
Co do Villi
Moim zdaniem problemem nie jest forma Davida tylko to jakim systemem gra obecnie Bracelona i gdzie w tym systemie gra Villa. Jak dla mnie to nie jest skrzydłowy i nigdy nie będziemy mieli z niego prawdziwego pożytku jeżeli będzie grał na skrzydle. Villa to typowa 9 i tylko jego klasa sprawia że radzi sobie jako tako na skrzydle. Trzeba sobie też zadać pytanie jaki napastnik znajdujący się na rynku będzie pasował do stylu Barcy? Neymar? Wydaje mi się że to taki grajek który gra dobrze jeżeli gra zespołu jest ustawiona pod niego. A u nas jest Messi i to on jest nr 1 i ciężko będzie znaleźć klasowego piłkarza który da nam zarówno jakość z przodu jak i będzie umiał poradzić sobie z rolą zawodnika nr 2 w ataku.
Sprzedać Ville? Tak ale tylko wtedy kiedy zdecydujemy się kupić napastnika o innej charakterystyce. Bo jak dla mnie Barcelonie potrzeba czegoś nowego z przodu. Każdy wie jak gramy, coraz więcej klubów potrafi sobie z tym radzić. Przede wszystkim Madryt znalazł na nas sposób.
Jeśli Guaje odejdzie to wolałbym wysokiego, silnego napastnika (Llorente, Cavani, Damiao) niż kolejnego pół skrzydłowego pół napastnika (Neymar, Wallcott).
0
Judo
Mi też sie wydaję że Tito nic nie zrobi z obecnym systemem. Ma wyniki za sobą 6 wygranych 1 remis 8 pkt przewagi nad Madrytem - nie logicznym było by coś zmieniać. Ale myślę że coraz więcej osób (mam nadzieje że także w klubie) widzi potrzebę zmiany taktyki.
Kolejnym aspektem - który sprawia że nasza gra nie wygląda już tak dobrze to fakt że mamy za mało jakości w ataku. Uzależnilismy sie od Messiego.Nie oszukujmy sie - Pedro, Tello - to sie są gracze z najwyższej półki. Alexis ma potencjał ale obecnie jest w kiepskiej formie - presja klubu chyba tez daje znac o sobie. Villa - nie wiem co mam napisać bo mało gra. Widze go w składzie ale tylko w środku ataku a nie na skrzydle. Pozostał nam Mesii który jako jedyny prezentuje formę i poziom taki jaki przystało do takiego klubu jak Barca. Kiedyś w ataku mieliśmy min 2 graczy o topowej klasie i formie. Atak Henry-Eto'o-Messi siał postarch dlatego ze wszyscy trzej byli w gazie i prezentowali jakość. Teraz został nam tylko Mesii...
Mieliśmy Zlatana z TOP 5 napastnikow ale polityka zespolu zakłada budowanie druzyny wokół Leo - to spowodowało tarcia na linii Zlatan-Messi-Guardiola...
Potrzebujemy jeszce jednego top napastnika bo cienko to widzę...
0
Challenger - czekałem na taki tekst!
Dawno sie nie logowałem i raczej tylko czytałem ale tym razem kusiło mnie tak mocno by sie do tego odnieść.
Co do meczu: ten mecz to ostatni dzwonek alarmowy! Trzeba zmienić ustawienie!
Wiem że ta opinia będzie kontrowersyjna ale powodem naszej słabszej gry jest Messi! Mimo goli i asyst to jednak jak się przyjżeć uważniej to Leo głownie drepcze w środku. Czasem aż sie prosi by przy swojej szybkości i sprycie urwał sie stoperom i ruchem wymusił podanie na wolne pole. Mamy tak kreatywnych cracków w środku jak Xavi, Iniesta, Fabregas czy nawet Busqets. Każdy z nich może zagrac piłkę na nos. Łatwo sobie wyobrazić co by było gdyby Messi dostał 2-3 piłki na wolne pole nawet 1 na 1 z ostatnim obrońcą. Tymczasem Leo biega tylko wtedy kiedy ma piłkę - bardzo, bardzo rzadko zbiera się do kontrataku, lub biegnie sprintem za akcją skrzydłem. Co zrobić?
Zmienić Leo pozycję! Dla dobra Barcy!
Gdzie ma grać? Są 2 pozycje: a) skrzydło - prawe (jak dawniej) , lub mogłby grać wymienni z drugim skrzydłowym raz na lewym raz na prawym. b) środek pomocy - i to wg mnie byłby strzał w 10! Pomoc Xavi- Busqets-Messi, Atak Pedro-Villa-Iniesta ----> Mniam!!! Lub wersja mniej ofensywna: Pomoc Busqets-Mesii-Song itd. Ja widzę Messiego za środkowym napastnikiem - taki ofensywny środkowy pomocnik - media punta! Wyobrażam sobie Messiego wchodzącego z drugiej linii w pole karne rywali po klepce ze środkowym napastnikiem...
0
Mourinho w Realu?
z gówna nawet Michał Anioł nic nie wyrzeźbi!!!
0
no cóż stało się - nie daliśmy rade i trzeba uczciwie przyznać ze inter był lepszy w dwumeczu - awansowali zasłużenie...
co prawda nadal gramy najładniejszą piłkę w europie i myślę ze długo to się nie zmieni :)
piłkarsko byliśmy lepsi ale inter taktycznie zagrał perfekcyjnie i tym wygrał ;/ Trzeba przyznać że pomimo tego że Pep jest świetnym trenerem to taktycznie odstaje od najlepszych. Nie potrafił nic wskórać na inter który bronił się całym zespołem. Choć w sumie to pierwszy mecz zaważył i tam tez uważam że Pep popełnił błąd - zagraliśmy zbyt asekuracyjnie. Chyba nie można mieć pretensji do żadnego z piłkarzy - wiadomo keita nigdy nie będzie wirtuozem itd każdy zagrał to co potrafi najlepiej. Mam wrażenie ze Messi był źle ustawiony zarówno w pierwszym meczu jak i w drugim przez co straciliśmy najgroźniejszą broń. Powinien zagrać na skrzydle - takie jest moje zdanie. W środku miał koło siebie 3-4 graczy Interu i wtedy nawet geniusz nie może nic zrobić.
Co do Zlatana mimo że go bardzo lubię i uważam że piłkarsko jest lepszy od eto'o to podtrzymuje że nie pasuje do filozofii Barcy. Niestety często spowalnia akcje mało gra bez piłki, często traci - ogólnie jakoś mi nie pasuje. Barca potrzebuje z przodu wiatraka - szybkiego zwinnego napastnika który będzie robił dużo ruchu pozostawiając więcej miejsca na wejścia z drugiej linii pomocników. Wystarczy spojrzeć ile w tym sezonie bramek ma Xavi, czy Iniesta a ile mieli w poprzednim sezonie. Wątpię żeby nowy prezes kupił nowego napastnika (Villa) zwłaszcza, że w poprzednim kupiliśmy gwiazdę na tą pozycję za grubą kasę. Nie chce być prorokiem ale moim zdaniem póki w składzie nie będziemy mieć innego klasowego napastnika o innym profilu to może być ciężko o sukcesy. No chyba że zmienimy style gry - ale czy warto dostosowywać cała drużynę do jednego zawodnika?
Co do transferów realnie patrząc to na pewno lewoskrzydłowy z górnej półki (ribery, silva) bo na pewno odejdzie henry a Pedro to jednak jeszcze jest za słaby na LM i w takich meczach jak ten wczoraj nie istniał. Drugi priorytet to klasowy środkowy ofensywny pomocnik (fabregas, gourcuff, ewentualnie silva może też w środku grać). Niestety przy kontuzji Xaviego lub Iniesty keita nie poprowadzi nam gry ;/
Teraz trzeba się skupić na lidze żeby nie zostac z niczym - kluczowe dwa a właściwie trzy mecze nasze z Villarrealem i Sevillą oraz realu z Mallorcą.
0
szkoda ale emocje byly do konca - dzieki Barcelono jestes kochana!
prawdziwym kibicom proponuje nie wdawac sie w utarczki na komentarze bo to tylko swiadczy czy jestes powaznym kibicem czy nie.
kibicom innych druzyn proponuje trzymac sie wlasnych stron bo to tez o czyms swiadczy! zaden powazny kibic nie znizy sie do poziomu wchodzenia, logowania i komentowania na stronie przeciwnika - wiec latwo odroznic prawdziwych od sezonowcow.
kibicom realu wypowiadajacym sie na stronie proponuje przypomiec sobie co teraz robia ich pupile i co robili jak odbywaly sie cwiecfinaly = czy grali? nie! siedzieli przed telewizorem! jak real zajdzie dalej niz do 1/8 pogadamy!
kibicom (prawdzimym) interu dzieki za pojedynek godny finalu - byliscie... Wasz klub byl lepszy, powodzenia w finale - tyle!
kibicom innych klubow - hmmm wogole co Wy tu robicie? jaki jest zwiazek z tym wydarzeniem? mama jeszce nie odlaczyla internetu ;)
na analize taktyczna przyjdzie czas - dwumecz - zajebisty troche nam zabraklo taktycznie - by go wygrac ;/
pozdro dla prawdziwych kibicow
sezonowcow latwo poznac - i ich po prostu zal ;)
Visca el Barca!
0
sop://broker.sopcast.com:3912/82153
polecam transmisje duzo lepsza jakosc niz na n sport i fajny iszpanski komentarz :)
0
El_Mastero
jak Sartor, Maduro, Banega i Albelda dali z siebie 110% to Ty chyba nie widziales ani jednego meczu z grajkami naprawde gryzacymi trawe. Ogladalem wczoraj ten mecz real zagral słabo podobnie zreszta jak Barca i po pierwszej polowie i jak widzialem ze pol obrony V chodzi zamiast biegac a Albelda boi sie wlozyc nogi to stwierdzilem ze cos jest na rzeczy. nie chce mi sie w to wierzyc ale wrazenie jest takie ze kilku zawodnikow przeszlo kolo tego meczu.
0
słaby mecz niestety w naszym wykonaniu
pep tym razem przekombinowal z zestawieniem - zbyt asekuracyjnie wyszlismy na przeciez kiepski ostatnio espanyol. wydaje mi sie ze powinniesmy zagrac z henrym na lewej i bojanem z przodu a mecz potoczyl by sie inaczej... a tak trzeba sie cieszyc ze nie przegralismy bo nasza gra to zasluzilismy jedynie na remis ze wskazaniem na espanyol
najgorsze chyba to ze nie mielismy nawet jednej sytuacji by zagrozic kemeniemu dawno juz nie widzialem takiego meczu barcy ;/
troszke mam zal do guardioli ze tak defensywnie wyszlismy wbrew tak naprawde naszej filozofii gry.
bedzie ciezko w lidze szczegolnie dwa ciezkie wyjazdy ale mysle ze i real cos straci chocby na majorce.
0
w sumie to jak przeanalizowalem mecz na chlodno to uderzajace podobienstwo do tego meczu z przed roku 2:6.
real wyszedl ofensywnie a zarazem bardzo wysoko grajac w obronie tak aby nam zagenscic srodek i zneutralizowac messiego i xaviego. tak jakby pelegrini nie wyciagnal nic z bledu j.ramosa. co prawda my zagralismy tym razem bez iniesty i henrego ktorzy wtedy byli w mega formie ale i tak to starczylo na real. wiadomo keita wirtuozem nie jest wiec ciezko od niego bylo wymagac tego by z xavim bawil sie w srodku w dziada z gago, vdv i reszta wielkich grajkow realu.
pierwsza bramka przypomina bramke h14 z przed roku. ogolnie rzecz mowiac zalatwilsmy ich prosta gra - pilka prostopadla za linie obrony. szkoda ze messi zmarnowal te dwie okazje - fajnie bylo widziec 0:4 na tablicy :D ale nie wymagajmy...
real zagral swoje tyle ze tym razem trafil na solidna obrone i mieli tylko jedna czysta sytaucje vdv. ogolnie wydaje mi sie ze najwieksza ich bolaczka ze juz kolejny sezon z rzedu nie maja... stylu gry
za del bosque real mial sposob na gre teraz to wyglada tak ze graja bezposredni pas na ronaldo pipte a reszta czeka az cos oni zrobia indywidualnie - zero gry kombinacyjnej - mysle ze wlasnie dlatego wymieniaja trenerow ale to ich problem :D
wygrana cieszy ale pozostalo 7 spotkan i trzeba grac z tym samy zaangazowaniem kazde zeby wygrac PD, mamy trzy ciezkie mecze na wyjezdzie i to one beda kluczowe
szkoda tylko ze ta wygrana zbiegla sie z ta tragedia radosc juz nie byla taka, z czystego szacunku nie wypadalo drzec sie po bramkach i biegac po mieszkaniu...
VeB
0
sev3nd4ys
jeżeli twierdzisz że sergio zagral swietnie to obejrzysz sobie cala druga polowe. pomijam fakt ze jako pilkarz jest o klase gorszy od toure i gra w waznych meczach tylko dlatego bo jego ojciec to dobry kumpel guardioli.
fakt pierwsza polowa super ale gralismy ostrym presingiem na calym boisku. druga polowe przestal i az sie prosilo by wpusci yaya i mysle ze wynik bylby inne.
pep - klasa ale promowanie sergio zaczyna coraz czesciej wychodzic mu bokiem mam nadzieje ze w GD wystawi w koncu Yaya bo czarno to widze.
niestety brak zmian w srodku pola kiedy zaczelismy chodzic zepsul nam wynik a mnie osobiscie wkur... bo majac arsenal na tacy moglismy wyjechac z Londynu z 3:0 a nie 2:2 - kolejny frajersko "oddany" mecz... zero nauki na bledach - martwi ;/
0
real gra dobrze nawet bardzo dobrze co nie zanczy ze gra ladnie.
graja kolejny mecz zajebiscie skutecznie - nie kombinuja pod bramka, graja bezposrednimi podaniami, bez kombinacji + ewentualnie jakis drybling ronaldo nakrecajacy akcje, jak maja pozycje do strzalu - strzelaja a ze maja dobrych wykonawcow to dlatego sa tak skuteczni. w sumie ich gra wyglada podobnie jak w zeszlym sezonie tyle ze teraz maja lepszych grajkow.
kolejna sprawa to fakt ze maja duzo szersza kadre jezeli chodzi o pomocnikow, maja: granero, cr7, kake, vdv, gutiego, marcelo, gago, lass, m. diara - pelegrini czesto robi rotacje przez co maja swiezszych grajkow na wiekszym glodzie gry. dla porownania u nas: yaya, sergio, keita, xavi, iniesta - maja prawo byc poniewaz rzadko maja mecz okazje do odpoczynku (chyba ze kontuzja), poza tym ogólnie nie gramy tego co w poprzednim sezonie (nie ma co sie oszukiwac)
jednym slowem obiektywnie patrzac gran derbi zapowiada sie wyjatkowo emocjonujaco :D
0
jeżeli zagramy tak jak 2 polowe z Valencia bede spokojny.
chciałbym aby w pierwszym wybiegł Henry to mogło by go jeszcze bardziej wzmocnic psychicznie po dobrej 2 polowie z Valencia.
nie ma co sie oszukiwac H14 jest nam nadal potrzebny i trzeba zadbac by się odbudował bo przed nami decydujace mecze sezonu i jego doswiadczenie moze okazac sie bezcenne.
Mecz ze Vfb moze byc idealnym dla odbudowania zaufania Guardioli, kibiców i chyba samego H14 do siebie. Jest tylko jeden warunek powinien wystapic na szpicy.
Wystawianie Messiego w środku nie wiele nam przynosi. Messi powinien grać przy prawej linii i schodzić do środka z tego mamy najwiecej pożytku.
Ibra powinien popatrzec na gre z boku i nabrac troszke pokory. Zobaczyć że bez niego możemy grać szybko i płynnie.
Jednak z perspektywy czasu patrzac to nie byl dobry ruch i już to widać, nie trzeba czekac z ocena do końca sezonu. Barca potrzebuje napastnika szybkiego zwinnego dzęki któremu akcje będą nabierały jeszce wiekszej szybkości i płynności. Ibra niestety zwalnia nam tempo gry jest zbyt statyczny. Oczywiscie jego umiejetnosci indywidualne sa mega wysokie ocierajace się o geniusz jedna do Barcy akurat te cechy nie pasują.
0
tragedia!
zal bylo patrzec. w drugiej polowie nie zagralismy nic!
alves, czygrynski, iniesta messi - trzeba im rozmowy bo z obecna forma to nie powinni grac!
mam nadzieje ze na dwa wazne mecze pep zmobilizuje zespol bo czarno to widze.
najgorszy fakt ze nic nie gramy malo okazji zero mobilizacji i walki.
chyba najslabszy mecz w ostatnim czasie - to martwi ;/
0
Looky nie mierz wszytskich swoja miarą... tylko nieco aktualizuj te wiadomosci dnia lub zmien tytul na "wiadomosc tygodnia"
0
no fajnie wiedziec co w innych sekcjach ale na Boga niech to nie bedzie 4 dzien wisialo na stronie glownej pod tytulem wiadomosc dnia!
czy redakcja nadal zyje wtorkiem?? codziennie pojawiaja sie wazne wiadomosci, bez przesady nie mamy jakiejsc informacyjnej posuchy zeby trzymac 4 dzien ta sama wiadomosc na stronie glownej. Po prostu nie przystoi tak powaznemu serwisowi.
0
do redakcji: ta wiadomosc dnia jest juz w serwisie od 01.09 a mamy 03.09 wiec srednio pasuje do niej tytul wiadomosc dnia. albo zmienic tytul na stronie glownej na: wiadomosc tygodnia, albo zmieniac wiadomosci dnia codziennie
0
modlic sie by obylo sie bez kontuzji czolowych graczy bo inaczej wychowankowie mimo tego że sobie radza, to nie zastapia xaviego, iniesty czy messiego. przed rozpoczeciem okienka mowilo sie ze trzeba kupic kogos by zastapic keite i yaya a pod koniec transfer srodkowe obroncy za "jedyne" 25 mln stal sie priorytetem. Wydaje mi sie ze mimo wszytsko bardziej przydal by sie pomocnik niz obronca.
Ale trzeba wierzyc w dos santosa i thiago moze okaza sie odkryciem - przeciez tak rodza sie gwiazdy. VeB!
0
widać było brak wzmocnień niestety...
0
jak dla mnie nie zrozumiały transfer zwłaszcza za ta cene!
zupełnie nie moge zrozumiec po co nam kolejny obronca. miałem ostatnio przyjemnosc byc na meczu Barca - Man City o puchar Gampera i zarowno Fontas jak i Muniesa mimo braku doswiadczenia grali jak profesorowie w defensywie. Ponadto mamy Henrique, Pique, Puyola, Marqueza no i Millito. Za 25 mln to mozna kupic klasowego pomocnika ktory znacznie bardziej bylby przydatny zwlaszcza pod nieobecnosc Yaya i Keity.
Dla mnie ten transfer to powinna byc ostatecznosc.
Zaplacimy 25 mln za gracza ktory nie moze grac w LM i pewnie bedzie jedynie 4 srodkowym obronca.
Ten tranfer to chyba tak na uciszenie kibicow ktorzy w katalonii coraz bardziej sie niecierpliwia brakiem wzmocnien.
Niestety nikogo wiecej juz nie kupimy i wedlug mnie mamy powtorke z historii kiedy to wygralismy LM w Paryzu a potem zadnych wzmocnien.
Jestem rozczarowany i tyle.
0
nic z tego nie będzie, jak widać Valencia nie zamierza puscic zadnego z wielkiej trojki Mata, Villa, Silva po rozsadnej cenie
moim zdaniem trzeba sie skoncentrowac na kims innym - moze guardado, young lub robinho bylby lepszy w tej sytuacji?
0
jeżeli nie bedzie wiecej transferow to bedzie to wielka porażka transerowa. nie wzmocnilismy sie poki co a oslabilismy. ibra za e2, maxwell za sylvinho, henrique za caceresa, wiec mysle ze wyszlismy jakosciowo na "0" a finansowo na -40mln. Do tego wypozyczenie Hleba ktory mimo tego ze mu nie szlo to jednak byl uniwersalny mogl grac w srodku jak i na skrzydle. Dla mnie jest to powtorka z histori kiedy wygralismy LM i nie wzmocnilismy skaldu a zarzad zapowiadal ze to sie powtorzy. nie wyobrazam sobie okresu kiedy wyjada na PNA Yaya i Keita co bedzie dzialo sie w srodku a niech nie daj boze kontuzje zlapie w tym czasie busqets, xavi lub iniesta. kto bedzie gral?
Moim zdaniem nie potrzeba nam mascherano, poulsena czyli defensywnego pomocnika bo oprocz busqetsa moze tam grac rowniez marquez lub nawet pique. Trzeba kupic zawodnika ktory odciazy xaviego i inieste.Idelany byl by fabregas lub Diego ale jeden jest za drogi a po drugiego sie spoznilismy i jest w Juve.
Dodatkowo trzeba kupic skrzydlowego najlepiej uniwersalnego. Pedro jest juz calkiem przyzwoity ale mimo wszytsko w waznych meczach raczej sobie nie poradzi.
Mam nadzieje ze to nie koniec transferow i kupimy przynajmniej 2 grajkow.
0
eurosport.pl podaje:
" Samuel Eto'o zaakceptował warunki kontraktu przedstawione przez Inter Mediolan. Kameruńczyk będzie zarabiał 10 milionów euro za sezon plus bonusy. Włoskie media podają, że do oficjalnego ogłoszenia pozostały już tylko godziny."
0
uwazam ze ta wymiana to duzy blad,
przydalby sie napastnik ale e2 powinien zostac - swietnie pasowal do stylu gry, lapal sie w kombinacyjnej grze, duzo biegal niezlke sobie radzil rowniez na skrzydle.
moim zdaniem priorytetem powinien byc lewy skrzydlowy. rozumiem ze sprzedali go m.in. dlatego ze w tym roku wyjezdza na PNA ale mozna bylo kupic lewoskrzydlowego i wtedy henry z bojanem zastapiliby e2 na te 2 miesiace.
no coz mam tylko nadzieje ze Ibra dobrze wkomponuje sie w zespol choc wolalbym Ville.
0
moratti nie zparzecza wiec cos w tym musi byc...
wolal bym ville widziec u nas w zespole, ale nie ma co narzekac - mam nadzieje ze kwestia wymiany za e2 to plotki, moim zdaniem perła powinien zostać
dziwi mnie tylko a nawet martwi fakt, ze najpierw barca bierze sie za kupno napastnika a nie za riberiego, fabregasa lub silve
guardiola wyraznie powiedizal kto jest jego priorytetem i ibry nie bylo na tej liscie...
0
Barca, Barca, Barca!
0
jak dla mnie to oczywista sciema, podpucha dla Guardioli i mediów.
Uwazam ze ManU zagra podobnie jak Chelsea. Beda sie bronic na swojej polowie i kontrowac Ronaldo, Rooneyem i Parkiem lub Giggsem.
Ferguson jest za cwany i zbyt doswiadczony by zagrac otwarta pilke z Barca. Kazdy wie ze jezeli zagra sie ofensywnie z Barca to mecz jest przegrany. Jedyna szansa w murowaniu bramki, kontrach i stałych fragmentach.
Fajnie jak bysmy szybko strzelili bramke - wtedy musieli by sie otworzyc.
VeB!
0
predzej czy pozniej Barca napewno go sciagnie, poniewaz to w tej chwili jedyny nastepca xaviego - pasowal by idealnie moim zdaniem - obok riberiego, chyba priorytet w letnich transferachi
0
4 dla Hleba, 6 dla Gudiego? - nieporozumienie