0

on sam nie wie czego chce

0

haha parodia jesli to prawda...

0

oby nie !

0

ladnie ladnie tylko zeby nie przesadzili z predkoscia :)

0

jeszcze takie 3 mecze i adios pep

0

kidza haha dobre :D

0

czego Keita a nie Toure? :>

0

czy jestesmy w formie? to sie dopiero okaze :P

licze na piekna gre fcb zeby po 1 polowie juz bylo wiadomo kto zagra w LM :)

0

Pamietny mecz :)

Saviola wtedy chyba nie mogl grac bo mu Ojciec umarl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?