zbycho-n
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wsola
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leci ten mecz na jakimś kanale ?
0
XreceC Nie dużo tylko 435 zł :D
0
Panowie ja to wierzyłem w taki scenariusz :d Postawiłem 50 zł na 4:0 dla BARCY :D:D:D
0
fcbarca veb
No wiem wiem są i tacy ludzie ;D tak zwani sezonowcy :D
0
Panowie nie odpisujcie na posty tego lamusa nie warto widać że dziecko musi się wyszumieć !
0
Ale ten marny hejcik tego nie zrozumie. Pewnie ma 14 lat, i kibicuje realowi od momentu jak kupili Żelusia.
0
cr7realmadrid
Spójrz na aktualną tabele strzelców :)
0
cr7realmadrid
Jedyną mendą na tej stronie jesteś ty .
0
cr7realmadrid
Nikt się nie boi prawdy, prawda jest taka że Ronaldo to żeluś, a do Messiego mu dużo brakuje. Szkoda że tak nie komentowałeś 2,3,4 lata temu kiedy real nie istniał. Każda drużyna ma czasem spadek formy więc nie wypowiadaj się tam gdzie Cię nikt nie chce słuchać ! VeB
0
Dzieciaki, Pep nie wróci nie ma co się łudzić. Tylko asystent wchodzi w gre :)
0
Drodzy cules wiecie może na jaki kanale na TVU Player jest mecz...??
0
Tomasa Ujfalusiego to szmata nie umiejąca grać . Powinno sie go zawiesić na 5 spotkań..:/:/;/;/;/
0
do prezentacji..... sorki
0
Ma ktoś może link z PREZENTACJI...?
0
Czy mecz jest TRANSMITOWANY na jakimś kanale ?????
0
kiedy beda filmy z uroczystoisc!?
0
Mam prośbę do wszystkich kibiców...
jak znajdziecie jakiś filmik z wypowiedziami piłkarzy po meczu i pokazaniem Camp NOU (oświetlenie, fajerwerki itp) to wrzucie tutaj w komentarzach linki...z góry dzięki
Vamos Barça ! Vamos Blaugrana !
0
19Riki20
Człowieku Robinho ? żeby sprawiał problemy tak jak i w realu. Higuain nasz odwieczny wróg..Wez sie zastanów zanim cos napiszesz. Jedynie popieram cie z sprowadzeniem Nasri..
0
Chciałbym Ville w Barcy to byłaby dopiero napaść...nie do zatrzymania. A Zlatana do Juve pogonić.
0
siemanko możecie podac linki transmitujące mecz bardzo prosze...POZDRAWIAM
0
Prawda jest taka że gdyby Henry nie wszedł to było by nia za ciekawie. Wole go zamias Ibry.!
0
Dajcie linki na mecz
0
ROZJEDZIEMY LESZCZY
VISCA BARCA
0
Dajcie jakis dobry link na którym będzie leciał mecz w dobrej jakości.
0
Bądzmy dobrej myśli
0
Fajna ta córeczka
0
Niech wybija sie do interu bo w barcy nie zasługuje na gre w pierwszej 11
0
Według mnie Eto'o powinien odejść a na jego pozycje powinien wejść Henry