zbynio19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
Niech nie płacze tylko w końcu czymś zabłyśnie na boisku. I wtedy zobaczymy czy jest wart gry w pierwszym składzie
0
Przepiękny mecz w wykonaniu Blaugrany Manchester nie miał nic do powiedzenia Potrójna Korona nasza :).
Pozdro dla wszystkich cules. Visca El Barca
0
Przepiękny mecz w wykonaniu Blaugrany Manchester nie miał nic do powiedzenia Potrójna Korona nasza :).
Pozdro dla wszystkich cules. Visca El Barca
0
Henry w Barcy to nie Henry z Arsenalu ale to nie znaczy że u nas gra gorzej. U nas ma inne zadania i wykonuje je fantastycznie w każdym meczu pokazuje swoją klase poprzez rajdy lewą stroną.VeH VeB
0
"Udało nam sie wygrać wszystko co chciałem" koleś chyba pomylił sezony bo w tym Real nic nie wygrał.Ośmiesza się tylko.
0
Po pierwsze cieszmy się z mistrzostwa . W jutrzejszym meczu Pep powinien dać odpocząć kluczowym graczom i poszanować ich na mecz z ManU
po drugie Deadcandance Ty jesteś kibicem Barcelony czy ManU bo jeżeli ManU to po ch*ja sie rejestrowałeś na naszym forum.Powiedziałeś że strzał rozpaczy uratował Barcę,Barca pokazała charakter,umiejętności i nie rezygnowała do końca więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że to uratowało Blaugranę. I według mnie szczęśliwą bramkę zdobyła Chelsea a nie Barca
0
Wielki szacunek do Casillasa bo gdyby nie on było by jeszcze gorzej dla Realu.W tej chwili najlepszy bramkarz na świecie
0
WOW Realu nie było :D Mamy mistrza
0
To będzie bardzo ciężki mecz dla nas ale jestem dobrej myśli stawiam 2-0 dla Dumy Kataloni :)
0
horang
Jak chce to niech pomaga swojemu pierwszemu klubowi ja też bym tak na jego miejscu zrobił
0
No w końcu jakiś normalny kibic realu nie obraża i sie spokojnie zachowuje :P THX
0
I koniec Jesteśmy w półfinale
0
O kurde ale mecz w londynie mamy :)
0
Jeśli nie popełnimy jakiś strasznych błędów to awansujemy bez problemów stawiam 2-1 dla Barcy
0
Valdes nie jest najgorszy zdarzają mu się błędy ale coraz rzadziej a pozatym zgodze sie z Bartas Bayern ma świetnego bramkarza xD
0
Niech kupią Boruca dziś wspaniała obrona podania xD
0
Zgadzam się z cwaniaczkiem
0
Vamos Barca Piękny mecz brawa dla strzelców bramek i ogólnie da całej drużyny błąd Pique przy 2 bramce troche sie chłopak pogubił to samo Marquez ale trudno najważniejsze że gramy dalej w LM
0
Każdemu sie może zdażyc potknięcie zobaczymy co real pokaże z Betisem spokojnie trzeba przeanalizowac błeędy i poprawic to co nie wyszło w następnym spotkaniu
0
6:0 może nie ale wygrana jest raczej pewna
0
Żal, z takim tekstem wyjeżdża ciekawe co by było jakby tak cannavaro skopali
0
ja obstawiam 4 albo 5 -0 dla Barcy
0
Mi sie wydaje ze Ramos nie da rady naprawi wszystkiego w kilka dni i Barca wygra z Realem
0
Ja bym wolał żeby Barca wygrała z Realem i udowodniła że jest najlepsza w lidze
0
k0rdian
bez przesady Barca nie dalaby sie pokonac przez wisle trzeba przyznac ze Blaugrana zagrala slabo brakowalo skladnych akcji i skutecznosci
Mowi sie trudno :(
0
DamianPSV
ty jestes pojebany.A tak wogole to ty chyba Barcy nie lubisz za bardzo bo bys sie nie wypowiadal na temat slabszych transferow