0

BAN

0

Niech nie płacze tylko w końcu czymś zabłyśnie na boisku. I wtedy zobaczymy czy jest wart gry w pierwszym składzie

0

Przepiękny mecz w wykonaniu Blaugrany Manchester nie miał nic do powiedzenia Potrójna Korona nasza :).

Pozdro dla wszystkich cules. Visca El Barca

0

Przepiękny mecz w wykonaniu Blaugrany Manchester nie miał nic do powiedzenia Potrójna Korona nasza :).

Pozdro dla wszystkich cules. Visca El Barca

0

Henry w Barcy to nie Henry z Arsenalu ale to nie znaczy że u nas gra gorzej. U nas ma inne zadania i wykonuje je fantastycznie w każdym meczu pokazuje swoją klase poprzez rajdy lewą stroną.VeH VeB

0

"Udało nam sie wygrać wszystko co chciałem" koleś chyba pomylił sezony bo w tym Real nic nie wygrał.Ośmiesza się tylko.

0

Po pierwsze cieszmy się z mistrzostwa . W jutrzejszym meczu Pep powinien dać odpocząć kluczowym graczom i poszanować ich na mecz z ManU

po drugie Deadcandance Ty jesteś kibicem Barcelony czy ManU bo jeżeli ManU to po ch*ja sie rejestrowałeś na naszym forum.Powiedziałeś że strzał rozpaczy uratował Barcę,Barca pokazała charakter,umiejętności i nie rezygnowała do końca więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że to uratowało Blaugranę. I według mnie szczęśliwą bramkę zdobyła Chelsea a nie Barca

0

Wielki szacunek do Casillasa bo gdyby nie on było by jeszcze gorzej dla Realu.W tej chwili najlepszy bramkarz na świecie

0

WOW Realu nie było :D Mamy mistrza

0

To będzie bardzo ciężki mecz dla nas ale jestem dobrej myśli stawiam 2-0 dla Dumy Kataloni :)

0

horang

Jak chce to niech pomaga swojemu pierwszemu klubowi ja też bym tak na jego miejscu zrobił

0

No w końcu jakiś normalny kibic realu nie obraża i sie spokojnie zachowuje :P THX

0

I koniec Jesteśmy w półfinale

0

O kurde ale mecz w londynie mamy :)

0

Jeśli nie popełnimy jakiś strasznych błędów to awansujemy bez problemów stawiam 2-1 dla Barcy

0

Valdes nie jest najgorszy zdarzają mu się błędy ale coraz rzadziej a pozatym zgodze sie z Bartas Bayern ma świetnego bramkarza xD

0

Niech kupią Boruca dziś wspaniała obrona podania xD

0

Zgadzam się z cwaniaczkiem

0

Vamos Barca Piękny mecz brawa dla strzelców bramek i ogólnie da całej drużyny błąd Pique przy 2 bramce troche sie chłopak pogubił to samo Marquez ale trudno najważniejsze że gramy dalej w LM

0

Każdemu sie może zdażyc potknięcie zobaczymy co real pokaże z Betisem spokojnie trzeba przeanalizowac błeędy i poprawic to co nie wyszło w następnym spotkaniu

0

6:0 może nie ale wygrana jest raczej pewna

0

Żal, z takim tekstem wyjeżdża ciekawe co by było jakby tak cannavaro skopali

0

ja obstawiam 4 albo 5 -0 dla Barcy

0

Mi sie wydaje ze Ramos nie da rady naprawi wszystkiego w kilka dni i Barca wygra z Realem

0

Ja bym wolał żeby Barca wygrała z Realem i udowodniła że jest najlepsza w lidze

0

k0rdian

bez przesady Barca nie dalaby sie pokonac przez wisle trzeba przyznac ze Blaugrana zagrala slabo brakowalo skladnych akcji i skutecznosci

Mowi sie trudno :(

0

DamianPSV

ty jestes pojebany.A tak wogole to ty chyba Barcy nie lubisz za bardzo bo bys sie nie wypowiadal na temat slabszych transferow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?