29 lipca 2015, 02:17
0
Na szczęście to tylko mecz towarzyski ale w zespole widać niepewność i jak dla mnie widać też brak messiego i neymara
15 maja 2015, 13:32
To jest dopiero ból dupy, że ktoś jest lepszy od niego.
6 maja 2015, 12:00
W sumie to można spróbować gry z trzema obrońcami (pique, bartra, vermaelen) choć wystawienie vermealena to bardzo ryzykowny ruch.
28 kwietnia 2015, 14:22
Szkoda że vermalen nie ma powołania
27 kwietnia 2015, 20:19
Co tak wszyscy są za realem teraz?
28 sierpnia 2014, 16:46
3
Bardzo dobrze świetny piłkarz ale moim zdaniem mogliby dać 50 milionów odstępnego.
21 września 2014, 22:39
Messi to po prostu chce chyba wygrać piątą złotą piłkę to jest po prostu geniusz legenda futbolu.
8 października 2014, 19:35
2
Czemu przecież to możliwe, to jest żywa legenda i na to zasługuje.
1 września 2014, 09:32
Dobrze że następny mecz za 2 tygodnie i Messi wróci ale szkoda że nie zagra z Niemcami.
28 września 2014, 12:22
1
Nie byłbym taki pewny, ponieważ z nikim silnym jeszcze nie graliśmy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Na szczęście to tylko mecz towarzyski ale w zespole widać niepewność i jak dla
mnie widać też brak messiego i neymara
0
To jest dopiero ból dupy, że ktoś jest lepszy od niego.
0
W sumie to można spróbować gry z trzema obrońcami (pique, bartra, vermaelen) choć wystawienie vermealena to bardzo ryzykowny ruch.
0
Szkoda że vermalen nie ma powołania
0
Co tak wszyscy są za realem teraz?
3
Bardzo dobrze świetny piłkarz ale moim zdaniem mogliby dać 50 milionów odstępnego.
3
Messi to po prostu chce chyba wygrać piątą złotą piłkę to jest po prostu geniusz legenda futbolu.
2
Czemu przecież to możliwe, to jest żywa legenda i na to zasługuje.
2
Dobrze że następny mecz za 2 tygodnie i Messi wróci ale szkoda że nie zagra z Niemcami.
1
Nie byłbym taki pewny, ponieważ z nikim silnym jeszcze nie graliśmy.