O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4321
  • Liczba komentarzy 78
  • Polecenia 18

Komentarze

0

Na szczęście to tylko mecz towarzyski ale w zespole widać niepewność i jak dla
mnie widać też brak messiego i neymara

0

To jest dopiero ból dupy, że ktoś jest lepszy od niego.

0

W sumie to można spróbować gry z trzema obrońcami (pique, bartra, vermaelen) choć wystawienie vermealena to bardzo ryzykowny ruch.

0

Szkoda że vermalen nie ma powołania

0

Co tak wszyscy są za realem teraz?

Zobacz wszystkie

3

Bardzo dobrze świetny piłkarz ale moim zdaniem mogliby dać 50 milionów odstępnego.

3

Messi to po prostu chce chyba wygrać piątą złotą piłkę to jest po prostu geniusz legenda futbolu.

2

Czemu przecież to możliwe, to jest żywa legenda i na to zasługuje.

2

Dobrze że następny mecz za 2 tygodnie i Messi wróci ale szkoda że nie zagra z Niemcami.

1

Nie byłbym taki pewny, ponieważ z nikim silnym jeszcze nie graliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?