1

El Pistolero.

0

Fajnie by było, gdyby piłkarze Barcy wznieśli w górę puchar na swoim stadionie, ale pewnie tak nie będzie niestety

0

I Copa America rozpoczyna się 11 czerwca i kończy 4 lipca tego roku ;)

0

No właśnie. Szczególnie, że zwycięstwo z City na Etihad Stadium to nie lada wyczyn.

0

To już trzecie zwycięstwo z rzędu! Znów wznawiamy passę :)

10

Copa America chyba ;)

0

Finał LM odbędzie się 6 czerwca.

0

Finał odbędzie się 30 maja, nie 7 czerwca.

0

30 maja 2015 roku odbędzie się finał Copa del Rey.

0

"Messi i spółka" :D

1

Spokojnie, w finale strzeli dwie i jest najlepszym strzelcem :)

0

Na razie jest w siedzibie hiszpańskiej federacji, czy gdzie go tam trzymają...

1

Podobno ma być na TVP1 (tak pisze na ich stronie).

1

Też tak uważam.

1

Ja tylko zażartowałem i podkreśliłem, że masz racje...

0

Zobaczymy co wydarzy się w drugim półfinałowym meczu ;)

6

A co jeśli usuną stronę ze wstydu?

0

Szkoda chłopa, w tym miesiącu będą bardzo ważne mecze, między innymi z Manchesterem City czy właśnie Realem Madryt. A przecież miejsce w składzie miał pewne...

0

No i po tym faulu leżał...

0

Ah, już nie chodzi o ten gol. Najbardziej teraz się boje o Sergio. Chociaż to nie zmienia faktu, że Barca zaczęła grać nonszalancko i powinni się teraz wziąć w garść.

0

To samo miałem napisać.

0

The best duet in the world!
Messi-Neymar!
Najlepsi, kocham ich :D

0

Najlepsze jest to, że finał dopiero na koniec maja, więc jeśli zapewnimy sobie awans do tego wielkiego meczu to będziemy mogli spokojnie skupić się tylko na lidze i LM.

Ale i tak Real ten przywilej dostał wcześniej od nas...

0

mi się wydawało, że albo tak serio uważasz albo że coś brałeś.

0

Ale mi się marzy dzisiaj, żebyśmy strzelili ze cztery gole. Po dwie Messi i Neymar (Suarez pewnie nie zagra). Z asystami najlepiej Rakitica i Alby :)

2

Mam małe pytanko. Czy wszystko z tobą ziomek ok?

1

Powinni w tej jedenastce znaleźć się też inni gracze Barcy, naprawdę w tym miesiącu graliśmy znakomicie

0

Wygramy!
Widać, że ich trener bardzo pragnie wygrać z Barceloną, ale oby mu się to nie udało :)

35

A kto gra?

0

Już nie wiem co myśleć :D Jedni piszą, że nie ma formy, musi ją złapać i będzie dobrze, inni znów, że ma wielką formę. Według mnie tak pośrodku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?