Szkoda chłopa, w tym miesiącu będą bardzo ważne mecze, między innymi z Manchesterem City czy właśnie Realem Madryt. A przecież miejsce w składzie miał pewne...
Ah, już nie chodzi o ten gol. Najbardziej teraz się boje o Sergio. Chociaż to nie zmienia faktu, że Barca zaczęła grać nonszalancko i powinni się teraz wziąć w garść.
Najlepsze jest to, że finał dopiero na koniec maja, więc jeśli zapewnimy sobie awans do tego wielkiego meczu to będziemy mogli spokojnie skupić się tylko na lidze i LM.
Ale i tak Real ten przywilej dostał wcześniej od nas...
1
El Pistolero.
0
Fajnie by było, gdyby piłkarze Barcy wznieśli w górę puchar na swoim stadionie, ale pewnie tak nie będzie niestety
0
I Copa America rozpoczyna się 11 czerwca i kończy 4 lipca tego roku ;)
0
No właśnie. Szczególnie, że zwycięstwo z City na Etihad Stadium to nie lada wyczyn.
0
To już trzecie zwycięstwo z rzędu! Znów wznawiamy passę :)
10
Copa America chyba ;)
0
Finał LM odbędzie się 6 czerwca.
0
Finał odbędzie się 30 maja, nie 7 czerwca.
0
30 maja 2015 roku odbędzie się finał Copa del Rey.
0
"Messi i spółka" :D
1
Spokojnie, w finale strzeli dwie i jest najlepszym strzelcem :)
0
Na razie jest w siedzibie hiszpańskiej federacji, czy gdzie go tam trzymają...
1
Podobno ma być na TVP1 (tak pisze na ich stronie).
1
Też tak uważam.
1
Ja tylko zażartowałem i podkreśliłem, że masz racje...
0
Zobaczymy co wydarzy się w drugim półfinałowym meczu ;)
6
A co jeśli usuną stronę ze wstydu?
0
Szkoda chłopa, w tym miesiącu będą bardzo ważne mecze, między innymi z Manchesterem City czy właśnie Realem Madryt. A przecież miejsce w składzie miał pewne...
0
No i po tym faulu leżał...
0
Ah, już nie chodzi o ten gol. Najbardziej teraz się boje o Sergio. Chociaż to nie zmienia faktu, że Barca zaczęła grać nonszalancko i powinni się teraz wziąć w garść.
0
To samo miałem napisać.
0
The best duet in the world!
Messi-Neymar!
Najlepsi, kocham ich :D
0
Najlepsze jest to, że finał dopiero na koniec maja, więc jeśli zapewnimy sobie awans do tego wielkiego meczu to będziemy mogli spokojnie skupić się tylko na lidze i LM.
Ale i tak Real ten przywilej dostał wcześniej od nas...
0
mi się wydawało, że albo tak serio uważasz albo że coś brałeś.
0
Ale mi się marzy dzisiaj, żebyśmy strzelili ze cztery gole. Po dwie Messi i Neymar (Suarez pewnie nie zagra). Z asystami najlepiej Rakitica i Alby :)
2
Mam małe pytanko. Czy wszystko z tobą ziomek ok?
1
Powinni w tej jedenastce znaleźć się też inni gracze Barcy, naprawdę w tym miesiącu graliśmy znakomicie
0
Wygramy!
Widać, że ich trener bardzo pragnie wygrać z Barceloną, ale oby mu się to nie udało :)
35
A kto gra?
0
Już nie wiem co myśleć :D Jedni piszą, że nie ma formy, musi ją złapać i będzie dobrze, inni znów, że ma wielką formę. Według mnie tak pośrodku.