0

To jest na prawdę świetny obrońca , polecam zobaczyć to

na pewno jest o kilka klas lepszy od Pique , on nie jest drewnem ,ma świetne długie piłki,spokój i dobrze się ustawia.Za 35 mln byłby to świetny transfer , jesli Puyol zbliży się chociaż do dawnej dyspozycji to z hummelsem mogą stworzyć najlepszy duet ŚO na świecie.Za Puyola w mniej ważnych meczach oczywiście może grać duet Bartra-Hummels. Po takim transferze niestety nie widzę miejsca w składzie na Pique w ważnych meczach

0

El Mister a widzisz na tym zjd coś pięknego? bo ja nie

0

Ney grał dziś jak messi, tylko z większymi chęciami(+) i mniejszą skutecznością(-)

0

barca okradziona z 2 karnych..niech mi ktos powie ża nam sędziowie pomagają

0

hahah Alexis się odwdzięczył Neymarowi, należało mu się w sumie

0

Ney gra kosmicznie,Sanchez nareszcie skutecznie brawo! Z messim i tą dwójką w takiej dyspozycji będzie bardzo ciekawie w ofensywie :D

0

piękna akcja neymara,dobry strzał xaviego

0

http://www.pl-sport.tv/

po raz czwarty..

0

0

gdyby to był messi a nie xavi..

0

0

bartra>pique

0

0

minęło tylko 15 minut a już Song pokazuje że zasługuje na miejsce w składzie

0

alexis ależ bramka!!! omg!! brawo!!!

0

0

kiedy obrona przestanie być naszą piętą achillesową ? :(

0

widać,że neyam sie niemiłosiernie stresuje, ma być drugim messim,z tego stresu nie potrafi zachować zimnej krwi ;/

0

co ten iniesta gra? zatrzymuje akcje,niedokladnie podaje,po prostu spowalnia grę! I on sie domaga podwyżki?

0

co ten pique robi... ale nie potrzebujemy przeciez SO

0

zamiast strzelac znowu szuka messiego...Neymar obudz sie! ty tez mozesz strzelac

0

nie wiem czemu,zacząłem klaskać przed monitorem.Valdes zostań!

0

0

0

alves...i strata lub niedokladnie.. jak czesto to slysze

0

Obrońca? po co kurwa lepiej tracić bramki

0

Valdes czemu musisz dobrze bronic gdy odchodzisz ;/ nie mogles tak zawsze? :D

0

Messi pokazał że kontuzja nie znaczy koniec formy!

0

i teraz kurwa jebany sędzia nam gola nie odbierze

0

Według mnie idealny skład na ten mecz.Nareszcie Neymar i Messi razem z Alexisem.Nareszcie Cesc na środku z Xavim.Dobra decyzja co do Iniesty,ale powinien wejść na "zmęczone" atletico bo wtedy będzie mozna lepiej wykorzystac jego możliwośći i dobić lub (ewentualnie) dogonić Atletico.Nie powinniśmy mieć większych problemów aczkolwiek wszystko się może zdarzyć.Najlepiej by było strzelić gola przed 15 minutą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?