O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 95
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wyluzuj bo się pożegnamy - by mod

0

Madridista:* pewnie wiele razy wielu ludzi ci to mówiło, ale ja powtórze po raz kolejny JESTEŚ IDIOTOM :) .

0

Ahh Villa marzenie.. :)

0

Henry'emu sie nie chce grać, to niech spierdala:/. Mój ulubiony piłkarz, ale jak patrze na to co on robi to serce boli.

0

Henry już na wylocie, szkoda...

Zobacz wszystkie

0

Bez przesady Pique zwykła bramka. Ładna to była Riery

0

Henry już na wylocie, szkoda...

0

Szkoda zmarnowanego talentu takiego jak Cisse kontuzje go wykończyły :/. Polityka Realu przypada go gustu tylko "Madrydowi" Słuchajcie teraz oni będą mieli najwięcej kibiców tak zwanych "sezonowców" któzi na Krystyną, Kaczką i Benzyną skoczyli by nawet w ogień :) naprawde nie wiem czym sie przejawia miłość do piłkarzy rozumiem do klubu ale do piłkarzy?? Właśnie dlatego mi sie tak podoba polityka Barcy nie kupujemy na siłe piłkarzy po 100 mln tylko wolimy wyszkolić w szkółce piłkarza z podobnymi walorami i wziąść go za darmo tylko tygodniówke płacić:).

0

Ej a nie wiecie gdzie można na necie obejrzeć z polskim komentarzem?

0

Messi18 no bez przesady narazie najlepszym naszym obrońcą jest Puyol. Pique to może być w przyszłości jego następca świetne walory fizyczne dobra technika szybkość, i nawet często gole strzela. W przyszłości to może być nasza legenda i także ostoja defensywy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?