0

Troszke angielskie zespoly oslably w tej kolejce }}} ciesze sie najbardziej ze zwyciestwa oczywiscie naszej ukochanej Barcusi oraz Borusi Dortmund bo wiadomo {porazka realu}

0

Dortmund Dortmund yeeeeeeee

0

Teraz trzeba wygrac z Rayo i gitara jedziemy do przodu oby dzis chlopcy z Dortmundu ze 2:0 wygrali to chyba bym sie upil ze szczescia }}}

0

Mysle ze ta bramka byla zasluzona poniewaz caly czas cisnelismy takze brawo Barca

0

Spokojnie dadza rade jeszcze drugie 45 minut

0

To sie nazywa klub ktory ma same Asy i kazdy znich nie moze spoczac na laurach tylko byc non stop w gazie aby wyjsc w pierwszej 11 }

0

Ciekawe czy dzis Atletico cos podgoni }} a moze sie potknie jakims remisem }}

0

Brawo Tito widac ze robi facet dobra robote }}}

0

Ciekawe czy juz sie urodzil ?}}

0

Przepiekny mecz teraz spokojnie moge walnac kielicha i isc spac jako ze jutro wolne od pracy piekny mecz troche sedziowie byli za deportivo no ale coz wazne ze dalismy rade no i 3 bramki Leo to jest to brawo Barca

0

Pewno ze tak tello Boli go to bardzo tylko sie do tego nigdy nie przyzna poki jest trenerem realu bo co innego ma mowic w wywiadach ze barca jest wspaniala proste ze gada na swoj zespol ze jest najlepszy a wcale tak nie jest i to wie caly swiat , i co drugi kibic realu tylko glupio im sie do tego przyznac

0

Pewno to ostatnie wypowiedzi Pana Mou gdy w tym sezonie nic nie osiagnie zapewne pozegna sie z realem i tyle w temacie

0

On jest jak Lew naprawde konkretny jak zawsze brawo Puyol

0

Dla ciebie to Pan zal jak cos idz na strone realu sobie tam pisac o falcao i realu

0

A kogo to interesuje czy kupi czy tez nie jak barca ma wygrywac czy real to i tak beda wygrywac takie pisanie posta pod dyskusje zal

0

Narszecie dobra wiadomosc kocham cie Leo }}}

0

Dobrze dobrze ze Cesc sie wkreca we filozofie gry barcelony }}}

0

Nareszcie jest cos konkretnego na stronie dobrze powiedziane

0

Ciagle jakies napinki to zaczyna byc meczace jak telenowela ehh

0

Tak Mou przeszedl do histori ze od paru lat wywalczym mistrza dla realu teraz nie zdobeda raczej to po sezonie bedzie szukal inego klubu jak to zrobil z innymi ,przyjdzie nowy trener i kibice realu nie beda pamietac o Mou i ot taka historia }

0

Podejrzewam ze Mou pobedzie ten sezon w realu a potem juz sobie pojdzie a zanim pewno ronaldo takze to pewno ostatni sezon glupich komentarzy

0

Normalnie rece opadaja po co wrzucac na strone Barcy artykuly to co Mou powiedzial chyba tylko po to aby podgrzewac atmosfere miedzy stronami

0

Ludzie kurde a kogo cr7 nie potrafi przewiezc tak juz gra a montoyi nawet trema nie zjadla gdy musial wejsc w tak waznym meczu odrazu zostal na gleboka wode rzucony

0

Bardzo dobra choc wymuszona zmiana lecz Montoya bym dawal wiecej szans na gre w pierwszej 11 bardzo dobry mecz tego pilkarza

0

Generalnie Pedro bym zmienil juz w 75 max i wstawil Ville ale decyzje sa sztabu calego barcy i trenera }} poki co liga trwa dalej beda emocje a mistrza juz raczej mamy brawo barca

0

Pozatym ludzie gralismy prawie bez obrony wezcie to pod uwage dwoch podstawowych obroncow nie gralo wedlug mnie Tito naprawde dobra robot odwalil i caly zespol w tym dzisiejszym GD brawo barca

0

Oj tam pitolicie moze i Villa nic by nie strzelil to sie poprostu tak ulozylo cieszmy sie z tego remisu bo walczyli chlopcy do konca brawo brawo barcelona mimo remisu wazne ze nie porazka

0

Mowilem ze sie rozstrzela Mesi jest wielki ale brams cos pieknego i kto zasluguje na pilke zlota hehehe brawo barca

0

goooolllllllllllllllllllllllllllllllll

0

Stawiam 2:0 barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?