zgrywus
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
plonsk
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troszke angielskie zespoly oslably w tej kolejce }}} ciesze sie najbardziej ze zwyciestwa oczywiscie naszej ukochanej Barcusi oraz Borusi Dortmund bo wiadomo {porazka realu}
0
Dortmund Dortmund yeeeeeeee
0
Teraz trzeba wygrac z Rayo i gitara jedziemy do przodu oby dzis chlopcy z Dortmundu ze 2:0 wygrali to chyba bym sie upil ze szczescia }}}
0
Mysle ze ta bramka byla zasluzona poniewaz caly czas cisnelismy takze brawo Barca
0
Spokojnie dadza rade jeszcze drugie 45 minut
0
To sie nazywa klub ktory ma same Asy i kazdy znich nie moze spoczac na laurach tylko byc non stop w gazie aby wyjsc w pierwszej 11 }
0
Ciekawe czy dzis Atletico cos podgoni }} a moze sie potknie jakims remisem }}
0
Brawo Tito widac ze robi facet dobra robote }}}
0
Ciekawe czy juz sie urodzil ?}}
0
Przepiekny mecz teraz spokojnie moge walnac kielicha i isc spac jako ze jutro wolne od pracy piekny mecz troche sedziowie byli za deportivo no ale coz wazne ze dalismy rade no i 3 bramki Leo to jest to brawo Barca
0
Pewno ze tak tello Boli go to bardzo tylko sie do tego nigdy nie przyzna poki jest trenerem realu bo co innego ma mowic w wywiadach ze barca jest wspaniala proste ze gada na swoj zespol ze jest najlepszy a wcale tak nie jest i to wie caly swiat , i co drugi kibic realu tylko glupio im sie do tego przyznac
0
Pewno to ostatnie wypowiedzi Pana Mou gdy w tym sezonie nic nie osiagnie zapewne pozegna sie z realem i tyle w temacie
0
On jest jak Lew naprawde konkretny jak zawsze brawo Puyol
0
Dla ciebie to Pan zal jak cos idz na strone realu sobie tam pisac o falcao i realu
0
A kogo to interesuje czy kupi czy tez nie jak barca ma wygrywac czy real to i tak beda wygrywac takie pisanie posta pod dyskusje zal
0
Narszecie dobra wiadomosc kocham cie Leo }}}
0
Dobrze dobrze ze Cesc sie wkreca we filozofie gry barcelony }}}
0
Nareszcie jest cos konkretnego na stronie dobrze powiedziane
0
Ciagle jakies napinki to zaczyna byc meczace jak telenowela ehh
0
Tak Mou przeszedl do histori ze od paru lat wywalczym mistrza dla realu teraz nie zdobeda raczej to po sezonie bedzie szukal inego klubu jak to zrobil z innymi ,przyjdzie nowy trener i kibice realu nie beda pamietac o Mou i ot taka historia }
0
Podejrzewam ze Mou pobedzie ten sezon w realu a potem juz sobie pojdzie a zanim pewno ronaldo takze to pewno ostatni sezon glupich komentarzy
0
Normalnie rece opadaja po co wrzucac na strone Barcy artykuly to co Mou powiedzial chyba tylko po to aby podgrzewac atmosfere miedzy stronami
0
Ludzie kurde a kogo cr7 nie potrafi przewiezc tak juz gra a montoyi nawet trema nie zjadla gdy musial wejsc w tak waznym meczu odrazu zostal na gleboka wode rzucony
0
Bardzo dobra choc wymuszona zmiana lecz Montoya bym dawal wiecej szans na gre w pierwszej 11 bardzo dobry mecz tego pilkarza
0
Generalnie Pedro bym zmienil juz w 75 max i wstawil Ville ale decyzje sa sztabu calego barcy i trenera }} poki co liga trwa dalej beda emocje a mistrza juz raczej mamy brawo barca
0
Pozatym ludzie gralismy prawie bez obrony wezcie to pod uwage dwoch podstawowych obroncow nie gralo wedlug mnie Tito naprawde dobra robot odwalil i caly zespol w tym dzisiejszym GD brawo barca
0
Oj tam pitolicie moze i Villa nic by nie strzelil to sie poprostu tak ulozylo cieszmy sie z tego remisu bo walczyli chlopcy do konca brawo brawo barcelona mimo remisu wazne ze nie porazka
0
Mowilem ze sie rozstrzela Mesi jest wielki ale brams cos pieknego i kto zasluguje na pilke zlota hehehe brawo barca
0
goooolllllllllllllllllllllllllllllllll
0
Stawiam 2:0 barcelona