0

czytalem caly wywiad .on powiedzial ,ze cena dla klubow wloskich to 70 mln .z innymi bedzie negocjowal

0

Do jamj cos tam:jest wiekszy prostak.Placzaca Krystyna Ronaldo plujaca w kamerę ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?