zielony90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez wątpienia mój ulubiony piłkarz, nawet jest przed Messim i Ronaldinho
0
Ja dziś obejrzę mecz na Estadi
narnellà-El Prat :)
0
Giuly był najlepszy... Do tej pory jest moim ulubionym piłkarzem mimo że nie gra w Katalonii.
0
www.victorvaldes1.com/
0
Ja mam Barce w sercu od 6 lat i to nie dlatego że Ronaldinho...
OD tamtej pory jego również zacząłem poznawac tak jak reszte zespołu. Moim idolem od tamtej pory jest francuz, mało skuteczny Ludovic Giuly ale jakos podbił moje serce grą w Barcy.
0
dla mnie nadal jest najlepszy. Był moim idolem ponad Ronaldinho w tamtych czasach.
0
Brakuje mi go, ale dla mnie nadal bedzie najlepszy...
0
dla mnie Afellay to tak jak kiedys van Bommel
0
zapomnieli o Giovanni van Bronckhorst??
0
Xavi musi regenerowac siły na Real Madryt
0
coś w tym jest... dobrze Perla42 mówisz. na szczęscie mecz bedzie na Camp Nou i mamy przewage