zielonyninja44
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Słupsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Hej, właśnie powstaje nowy Fan Club Eweliny Lisowskiej, zrzeszający fanów z Pomorza. Jeśli jesteś zainteresowana/y odwiedź nas na Facebooku i polub :)
[color=#BF0000][b]Ewelina Lisowska Fanclub Pomorze[/b] [/color][url]http://www.facebook.com/EwelinaLisowskaFanclubPomorze[/url]
Pozwoli nam walczyć o większą liczbę koncertów w tym regionie oraz o szereg profitów za członkostwo. Zapraszam ;)
0
Jak zobaczę Abidala jeszcze raz wnoszącego puchar Ligii Mistrzów.. to mogę już umierać spokojnie. Były to swoisty symbol zwycięstwa nad chorobą, a nawet tryumf życia nad śmiercią. Wierzę, że taki moment nadejdzie.
0
To samo na gazecie.pl " Barca męczyła się ze słabą w tym roku Valencją". To chyba oglądali mecz od 80 min. A pod spodem "2 bramki niezawodnego Ronaldo" i jakoś tydzień temu zawodził. Ale cieszy zwycięstwo :) VeB!
0
Nie ma ktoś może sprzedać biletu na jakiś otwarty trening? Ewentualne oferty na priv poproszę.
0
Man City mistrzem 2 bramki w doliczonym. To szejkowie musieli nieźle działać w końcówce meczu :p
0
Wychodzi na to że jak strzela Busquets to remisujemy 2:2. A tak się rozstrzelał chłopak.
0
Jeśli chodzi o napastnika to Adrian Lopez zdecydowanie odpada. Dobry to grajek ale w Barcelonie jest wystarczająco dużo zawodników jego pokroju. Lepiej się zastanowić nad wysokim (Van Persie, Llorente) lub silnym ( Hulk, Falcao) napadziorem. Życzyłbym sobie właśnie Falcao.
0
Wszystko tylko nie David Luiz! Jest słaby technicznie nie dałby rady w Barcelonie.Jedyna rzecz która w nim pasuje to fryzura
0
To jest niemożliwe. To jest niesprawiedliwe.
To nie miało prawa tak wyjść.
0
Idę skoczyć po pociąg.
0
Do tej pory kibicowałem wynikom, od dziś czuję że na prawdę kibicuję Barcelonie! Visca el Barca!
0
A ja nie pogratuluję Realowi. Pogratuluję naszym chłopakom, 11 zwycięstw z rzędu, pokonanie Milanu? To nie przychodzi tak sobie. Słabszy okres musiał nadejść. Poza tym to sezon po zwycięstwach. Wspieramy Barcelonę w każdym momencie! Wszyscy razem: VISCA EL BARCA!!
0
Trochę smutno. Ale i tak Kochamy Barcelonę !
0
Walcz Barcelono !
0
No niestety kiedyś musiało to się stać. Pogoń w lidze bardzo wszystkich wymęczyła. 11 zwycięstw ligowych pod rząd i rozprawienie się z Milanem kiedyś musiało się odbić. Na nieszczęście dla nas ma to miejsce teraz, ob na pewno Barcelona nie gra jak już nas przyzwyczaiła. Szkoda..
0
Eh.. dziwna zmiana. Ale wierzymy do końca
0
Najlepsze koszulki 05/06! Klasyczne, bez reklam. To było to co cechowało Barcelonę.
0
Po świetnym całym meczu i owocnej 2 połowie powinno być : )
0
Bardzo dobry mecz Barcelony! Nie wiem co może się stać żeby Madryt miał jeszcze więcej szczęścia. Bo tylko tym nad nami dominują. Visca el Barca!
0
Braawo Barcelona. Pokazali że są najlepsi. i mistrz jest tylko jeden. !!
0
Na taki skład liczyłem. No może Mascherano zamiast Busquetsa ale to już za dużo kombinowania. Go go Catalans.
0
Czemu nie ma ligi typerów?
0
http://kwejk.pl/obrazek/183903/messi.html - pamiętajcie ;)
0
http://kwejk.pl/obrazek/183903/messi.html sto lat ;)
0
http://kwejk.pl/obrazek/183903/messi.html - pamiętajcie ;)
0
http://kwejk.pl/obrazek/183903/messi.html - pamiętajcie ;)
0
noo to ładnie suną ze 150 km/h. Federacja jest nie powazna w swoich działaniach i nie wiem czy w tym wszystkim pewne kwoty pieniedzy nie brały udziału. ;D
0
BOGOWIE!!
0
Ej weźcie już nawet nie gadajcie z tym Mariuszem! Bez sensu tu siedzi! Ja jakoś jak gra Barca to oglądam mecz a nie siedze na stronie rm. Żal chłopaka! Ale nie ma co sie dziwić w podstawówce nie wiele zadają to ma czas !