0

0

Hej, właśnie powstaje nowy Fan Club Eweliny Lisowskiej, zrzeszający fanów z Pomorza. Jeśli jesteś zainteresowana/y odwiedź nas na Facebooku i polub :)
[color=#BF0000][b]Ewelina Lisowska Fanclub Pomorze[/b] [/color][url]http://www.facebook.com/EwelinaLisowskaFanclubPomorze[/url]
Pozwoli nam walczyć o większą liczbę koncertów w tym regionie oraz o szereg profitów za członkostwo. Zapraszam ;)

0

Jak zobaczę Abidala jeszcze raz wnoszącego puchar Ligii Mistrzów.. to mogę już umierać spokojnie. Były to swoisty symbol zwycięstwa nad chorobą, a nawet tryumf życia nad śmiercią. Wierzę, że taki moment nadejdzie.

0

To samo na gazecie.pl " Barca męczyła się ze słabą w tym roku Valencją". To chyba oglądali mecz od 80 min. A pod spodem "2 bramki niezawodnego Ronaldo" i jakoś tydzień temu zawodził. Ale cieszy zwycięstwo :) VeB!

0

Nie ma ktoś może sprzedać biletu na jakiś otwarty trening? Ewentualne oferty na priv poproszę.

0

Man City mistrzem 2 bramki w doliczonym. To szejkowie musieli nieźle działać w końcówce meczu :p

0

Wychodzi na to że jak strzela Busquets to remisujemy 2:2. A tak się rozstrzelał chłopak.

0

Jeśli chodzi o napastnika to Adrian Lopez zdecydowanie odpada. Dobry to grajek ale w Barcelonie jest wystarczająco dużo zawodników jego pokroju. Lepiej się zastanowić nad wysokim (Van Persie, Llorente) lub silnym ( Hulk, Falcao) napadziorem. Życzyłbym sobie właśnie Falcao.

0

Wszystko tylko nie David Luiz! Jest słaby technicznie nie dałby rady w Barcelonie.Jedyna rzecz która w nim pasuje to fryzura

0

To jest niemożliwe. To jest niesprawiedliwe.
To nie miało prawa tak wyjść.

0

Idę skoczyć po pociąg.

0

Do tej pory kibicowałem wynikom, od dziś czuję że na prawdę kibicuję Barcelonie! Visca el Barca!

0

A ja nie pogratuluję Realowi. Pogratuluję naszym chłopakom, 11 zwycięstw z rzędu, pokonanie Milanu? To nie przychodzi tak sobie. Słabszy okres musiał nadejść. Poza tym to sezon po zwycięstwach. Wspieramy Barcelonę w każdym momencie! Wszyscy razem: VISCA EL BARCA!!

0

Trochę smutno. Ale i tak Kochamy Barcelonę !

0

Walcz Barcelono !

0

No niestety kiedyś musiało to się stać. Pogoń w lidze bardzo wszystkich wymęczyła. 11 zwycięstw ligowych pod rząd i rozprawienie się z Milanem kiedyś musiało się odbić. Na nieszczęście dla nas ma to miejsce teraz, ob na pewno Barcelona nie gra jak już nas przyzwyczaiła. Szkoda..

0

Eh.. dziwna zmiana. Ale wierzymy do końca

0

Najlepsze koszulki 05/06! Klasyczne, bez reklam. To było to co cechowało Barcelonę.

0

Po świetnym całym meczu i owocnej 2 połowie powinno być : )

0

Bardzo dobry mecz Barcelony! Nie wiem co może się stać żeby Madryt miał jeszcze więcej szczęścia. Bo tylko tym nad nami dominują. Visca el Barca!

0

Braawo Barcelona. Pokazali że są najlepsi. i mistrz jest tylko jeden. !!

0

Na taki skład liczyłem. No może Mascherano zamiast Busquetsa ale to już za dużo kombinowania. Go go Catalans.

0

Czemu nie ma ligi typerów?

0

0

0

0

0

noo to ładnie suną ze 150 km/h. Federacja jest nie powazna w swoich działaniach i nie wiem czy w tym wszystkim pewne kwoty pieniedzy nie brały udziału. ;D

0

BOGOWIE!!

0

Ej weźcie już nawet nie gadajcie z tym Mariuszem! Bez sensu tu siedzi! Ja jakoś jak gra Barca to oglądam mecz a nie siedze na stronie rm. Żal chłopaka! Ale nie ma co sie dziwić w podstawówce nie wiele zadają to ma czas !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?