0

MASAKRA z tymi koszulkami ;/

0

mam nadzieje ze sie ogarną i nie dojdzie do tego transferu!!!!!!!!!!

0

a ja chciałbym zeby grał masche za biszkopta

0

SIEMANO ORIENTUJECIE SIĘ JAK Z CENAMI NA BARCE W LONDYNIE?

0

tylko 1 !

0

jonathan i santos wogole im nie szlo a takze sierocie biszkoptowi po co on wogole na boisko wychodzi to ja nie wiem

0

http://domacifilmovi.us/ch4.php dobra jakosc nie przycina ale po ruskach

0

real byl jest i bedzie cienki jak drut :D

0

kurcze nie mialem mozliwosi ogladniecia bardzo zaluje ;/ musze jakas powtorke dorwac ....a co kryska sie poplakala hehe

0

leopard

0

busq=sierota 1

villa 9

0

a mi sie wydaje ze nie pasuja do barcy...ale to moje zdanie

0

florek gon sie

0

mial fart ze wogole trafil tego karniaka

0

zlatan ogarnij sie

0

dobrze Chrisinho to bylo do tych nieinteligentych

0

aaa o tym tez zapomnialem wsponiec...............HALA TARGOWA

0

sorka - e - sie mi nie wcisnelo - cieciowców

0

zal mi wszytskich ciciowców srealowców hhahahahahaha wypisuja jakies brednie poniewaz trzepia portkami ze strachu heh sprawdzie sobie czy nie macie nasrane w majty dzieciuchy szkoda ze musicie zmieniac czesto pampersy przez robienie kupy na tym forum moze my wejdziemy na sreal pl i bedziemy jakies glupoty wypisywac ale tego nie zrobimy bo jestesmy inteligentni w porównaniu do was ha a dlaczego jeszcze nie spicie przecierz kury juz dawno poszly spac ?

0

dobra dupa :D

0

dlaczego masche nie gra za sierote

0

mowilem ze bedzie 3-1

0

masche za sierote

0

aa mysle ze tak z 3-1 :D

0

Busquets -najwieksza sierota w druzynie

Keita- tylko przeszkadza

0

zobaczcie legende barcy.........

0

keita powinien sobie dac spokój z pilka hehe jest cienki jak dupa weza a kartki dla pique powinno nie byc !

0

dlaczego nie w sobote ;[ niedziela praca ;/

0

odczepcie sie od Villi

0

dlaczego keita gral on jest cienki jak drut!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?