zimny_lech
Dołączył/a: październik 2014
Wrocław
4 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cypru i Holandii tez ;)
0
co wybronił...... :D
1
serio?
0
łza sie w oku kręci ! najlepsze chwile w zyciu to te które przeżyłem z tym klubem!
VEB!
3
pedro?? :D serio?
0
dzięki ;)
1
a czy ja napisałem ze chce skróty? czytaj troche ;)
0
ma moze ktoś linka do powtórki całego meczu z Bayernem? :)
chetnie bym obejrzał to jeszcze raz :)
0
nie wyleczył sie Verma? chyba nie czytają news'ów :)
a poza cieszy jak widac jak zawodnicy sa w dobrych humorach!
VeB!
0
chcialbym zeby ten Iniesta został taki do konca sezonu bo w takiej formie jak wczoraj zaprezentował może nam jeszcze wiele pomoc :)
0
dzisiaj bym tak nie powiedział ;)
0
co ten bayern!!!????? :D tez cisna ladnie
0
iniesta dziękuje, że dzisiaj wróciłeś!
0
dziekówka ;)
0
podrzuci ktoś link ze skrótem obszernym meczu?
3
słownik też by się przydał ;)
0
nie działa :/
odpowiedź do kom wyzej :)
0
po 3 punkty!
0
Komentarz usunięty
0
powiem tak, nie takiej barcy sie spodziewałem po tym co pokazali w środe
no i ten niewidoczny Messi
0
ooo ja prdl :D usłyszeć hymn!
1
ja nie mam wykupione i śmiga ładnie :)
0
chciałbym zeby hattricka ustrzelił el pistolero !
1
powiem tak Messi to gracz nie z naszej planety, a co do Guardioli to gosciu widac ze w sercu ma Barce ale odszedł z niej po wielu cudownych chwilach i moim zdaniem dobrze zrobił, moze wroci moze nie to jego wybór. Zobaczcie jak teraz wyglada sytuacja Kloppa? Jeżeli odszedłby z BVB na koniec poprzedniego sezonu byłby uważany za mistrza to co zrobił z BVB było tez czymś niezwykłym, ale został i teraz jak odejdzie to postawi go troche w złym świetle ..
VeB!
1
nie mam neta i zrobilem hotspota z komorki ile zejdzie mi Mb na jedna polowe wie ktos?
0
"To nie jest dobry dzień dla Marki. W ten sposób Dani Alves zdementował doniesienia o porozumieniu z PSG."
takze raczej nie przechodzi :)
2
0
podrzuci ktos link do meczu z wczoraj :) bo niestety nie moglem obejrzeć :/
0
dzięki :)
0
podrzuci ktos link do bramki suareza?