zinedinezidane
Dołączył/a: październik 2012
NL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
El dominatore, 11 minut temu:
"moda na sukces " to bardziej Pique i Shakira albo newsy o dziecko Messiego. Zdejmij klapki z oczu.
0
p.s. przepraszam,że nie na temat,ale jak można nazwać CR najemnikiem, a Messiego ( tutaj wszystkie wasze komplementy )... skoro ten drugi zarabia więcej od pierwszego ? Odpowie mi ktoś ?
0
Takich bredni dawno nie czytałem...
" Niezmienna pozostanie tiki-taka, najcudowniejszy sposób gry w piłkę nożną "
Być może dla was najcudowniejszy, dla innych po prostu zwyczajny typ antyfutbolu
0
Inne kluby podobne "marzenia" spełniają tak samo często albo i częściej. Tyle,że w innych przypadkach nie jest to rozdmuchiwane przez media w takim stopniu.
0
Pytanie do redaktora ...
co oznacza ?
" 2:0, Messi/Amorebieta (o.g.) (25’) "
Trochę masło maślane, albo podaję się jednego albo drugiego.
0
Szczególnie naturalnie zachowywał się Busquets, bez przesady panowie, bez przesady.....
0
LOOZ, 2 minuty temu:
zinedinezidane
A tak gra toczyła się przez pierwsze 20 minut, po których wszystko wróciło do normy i real mógł jedynie patrzeć jak pilka chodzi pomiędzy zawodnikami Barcelony...
no no chodziła, chodziła, ciekawe ile Barca wtedy strzałów oddała ;)
0
PSK_FANATYK, 1 sekundę temu:
Jeszcze jedno
Zinedine Zidane to legenda. piłkarz wybitny, lider drużyny, piłkarz kompletny, dający więcej dla drużyny niż Xavi z Iniestą razem wzięci, nie wiem ile masz lat i nie wnikam w to,ale mam nadzieję,że jak doceniasz to widziałeś go w akcji, pozdrawiam i człowieku nie ośmieszaj się już tekstami o przekupowaniu Brazylijczyków przez Francuzów w finale bo robisz z siebie pośmiewisko.
0
Uważam,że dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu, Sneijder to "żołnierzyk" , Francja przekupiła Brazylię w finale w 98. roku, ciekawe, ciekawe... elo :)
0
PSK_FANATYK, 1 minutę temu:
Czy 'antyfutbol" to dla Ciebie gra Realu w jednym ostatnich GD w którym Barca nie mogła wyjść z połowy ?
0
masa11, 20 minut temu:
zinedinezidane
Kiedy ostatnio jakiś bramkarz dostał złotą piłke?
Cannavaro dostał nagrrode bo zagrał super turniej a poza tym w tamtym roku nikt poza nim się nie wyróżnił
No rzeczywiście zagranie turnieju marzeń, bycie prawdziwym liderem i ostają mistrza świata to nie jest żadne wyróżnienie... ja pier XX le....
0
Francuzi przekupili Brazylijczyków.... lol
0
PSK_FANATYK, 3 sekundy temu:
Francja przekupiła Brazylie ? Skąd masz takie info ? Pochwal się, człowieku ośmieszasz się. Z tego co mi wiadomo to cała Brazylia była rozbita bo nie wiadomo było czy Ronaldo wystąpi w finale hehe stąd tak słaby występ Brazylii w finale. Postawmy sprawę jasno. Kierujemy się EURO :
1.iker, iniesta
Kierujemy się rozgrywkami klubowymi ?
1.CR
0
PSK_FANATYK, 2 minuty temu:
Takim samym "żołnierzykiem" jest Villa
0
PSK_FANATYK, 2 minuty temu:
no no :) 100 punktów, rekord bramek PD
to rzeczywiście chora taktyka , jak anie jest chora ? Taka jak w tym sezonie ? Człowieku nie masz żadnych argumentów, piszesz bzdety ktróre opierasz tylko na swojej sympatii dla FCB . dla mnie akurat chore może być przytrzymywanie piłki przez 80 % meczu ? I jak się do tego odniesiesz ? Chora taktyka lol, uważaj bo na mistrzów polecisz ;)
0
PSK_FANATYK, 2 minuty temu:
co do Cassilasa i jego wkładu na euro to na takim samym poziomie jak on mógł spokojnie zagrać Victor Valdes. Iker jest jednym z wielu dobrych bramkarzy ale nie przewyższa indywidualnie swoich rywali na bramce, lepszym od niego w wielu meczach był np. Neuer, Cech a nawet Szczęsny
Iker miał swoje wzloty i upadki był jednym z wielu.
Żartujesz prawda ? ;)))
Valdes ? hehe człowieku wiem,że to wasz bramkarz , sentyment itp. ale błagam nie ośmieszaj się. Próbujesz ośmieszyć jedną z legend hiszpańskiej piłki , jednego z najlepszych bramkarzy w historii tego sportu... w wielu meczach Lewandowski zagrał lepiej niż Villa i jaki z tego morał ? ŻADEN
0
PSK_FANATYK, 1 sekundę temu:
Nie powiesz mi chyba,ze Messi w 2010 r. zrobił więcej niż Sneijder ?
Piłkarzem jest lepszym , bez dwóch zdań, ale nie dał więcej niż Sneijder w Interze i na Mundialu.
To nie jest nagroda dla kogoś kto ma najwyższe umiejętności, tylko dla kogoś kto zaliczył najlepszy rok, proste. W 2006 r. nagrode otrzymał Fabio Cannavaro, za wkład ! Kto był w tym roku najlepszy jeśli chodzi o umiejętności ? Ronaldinho, widzisz różnicę ?
0
masa11, 6 minut temu:
zinedinezidane
Gole i asysty ale liczy się to jak strzela jak asystuje w jakiej lidze to robi i jak wypada w lidze mistrzów. Jeśli ktoś strzela 82 gole w roku kalendarzowym i gra w tak silnej lidze to o czymś świadczy. Mówisz Ronaldo bo wygrał lige a dlaczego Balotelli nie dostanie? Skoro poprowadził Włochów do finału Euro 2012 i wygrał lige angielską!
Liczą się, masz rację, tylko zwróć uwagę czy tak samo łatwo jest strzelać i asystować będąc w drużynie od dziecka czy może łatwiej niż ktoś kto zmienił styl gry, ciągle się poprawia i musiał "uczyć się" wszystkiego od nowa, przestawić ? Rok temu to CR bił rekordy, wygrywając dokładnie tyle co Messi i ??
Strzelenie kilku goli nie jest prowadzenie drużyny, mylisz pojęcia. Włochów prowadził Pirlo, a dla Man City więcej zrobili Silva czy Aguero.
0
W 2006 r. złotą piłkę dostał Fabio Cannavaro, a dlaczego ?
Bo rozegrał świetny turniej na WC, prawdziwa ostoja i lider
Nie widzę przeszkód by w tym roku złotą piłkę otrzymał Iker, sytuacja analogiczna do 2006 r.
0
piachuFCB, 2 minuty temu:
Iker rozegrał świetne Euro, moim zdaniem dał Hiszpani tyle co Iniesta albo więcej, bezbłędny.
Co jest dla Ciebie wyznacznikiem ?
Jeśli złotą piłkę dajemy za Euro to chyba
1. INIESTA, XAVI , IKER 9 kolejność sobie zmień )
4.CR
Jeśli za osiągnięcia ligowe
1.CR
2. MESSI, FALCAO, IKER
0
popłakałem się
0
Gdzie jest Drogba ?
0
p.s. Xavi to żyjąca legenda, Falcao aby osiągnąć to co osiągnął Xavi potrzeba by było być może 2 razy więcej czasu. Ogólnie moim zdaniem bardziej "opłacało by " się mieć w składzie Xaviego niż Falcao, ale....
To Falcao dał więcej w ostatnim roku dla Atletico niż Xavi dał dla Barcy.
Zwycięzca jest tylko jeden : CR
0
Moim zdaniem złota piłka nie należy się Messiemu. Powód jest jeden.... trzeba odpowiedzieć sobie czy złotą piłkę dajemy :
- najbardziej lubianemu i dlatego,że tak się przyjęło
Messi zdobył złotą piłkę 3 razy z rzędu, w mediach od zawsze widnieje jako czysty i nieskazitelny "chłopak"
- temu który zdobył najwięcej goli i asyst
W takim razie złotą piłkę automatycznie powinno przyznawać się typowi który zakończył klasyfikację kanadyjską z największą ilości punktów
- temu który najwięcej daje swojej drużynie w jednej z najlepszych lig europejskich
1. CR
2. Iker
3. Messi
Pozdrawiam.
0
Za wcześnie na pochwały, jeszcze nic nie osiągnął, do Mou czy Pepa bardzo daleka droga....
0
*bramki
*należy
0
Moim zdaniem nic specjalnego te brami, rywal też do najlepszych nie nalezy.
0
Wracaj Abi, czekam niecierpliwie.
Kibic Realu Madryt
0
Co do meczu to mi jako kibica Realu wydaję się,że nie granie tak dobrze jak za Pepa, bronią was wyniki,ale styl pozostawia wiele do zyczenia, wygląda mi to na wyładowane baterie , ratuję was Messi i jego gra, za jakiś czas powinno się wam przytrafić potknięcie które mam nadzieję Real wykorzysta. Co do wczorajszego meczu Realu to za kilka dni dowiemy się grając z City, czy wczorajszy mecz to rzeczywiście oznaka powrotu do formy Realu. Myslę,że mistrza wcale jeszcze nie zdobyliście.
Hala Madrid