zioama
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
albo penisa, nigdy nie wiadomo
0
dobrze Mandziukić, od razu tego poj*ba ustawił do pionu, a ramos juz z lapami chcial startowac
1
wredne szwaby no musieli
0
xavi za rakiticia i okejka
0
bayern w polfinale na 100%, czuje to w kościach, teraz pytanie - czy to dobrze? bo z jednej strony bayern w lidze nie ma przeciwnika, a z drugiej to team guardioli i nie wyjdą się bronić...
0
1/2 barca - Bayern, czuje to w kosciach, to jest dla mnie pewniak, teraz pytanie czy to dobrze?
0
Lucho, Xavi to jakość, dlaczego upierasz się przy Sergio/Inieście skoro masz Generała na ławce, wielka legenda nie powinna tak kończyć...mówcie co chcecie, ale nie powinna.....
3
dajcie bayern w polfinale, bo nie zaznam spokoju po tym co stało sie 2 lata temu....
0
0
nie. najważniejsza jest PIĘKNA gra - Joga Bonito przyjacielu
0
dobra skończcie z tym dissowaniem optymizmu na siłę. Ja dziś jestem w stanie obstawić manitę i nie boje się tego powiedzieć, bo jeśli ludzie jak ty, którzy już ostrożnie i na zapas mówią przed meczem z Sevilla prowadzili by Barcę, to nasz zespól byłby obsrany przed takim PSG....
0
na dole najgłupsza ankieta na świecie...
0
nieprawda, ale w moim przypadku przygoda z Barcą zaczęła się z 30 Messiego na plecach, zżyłem się z Messim i z Barcą, pokochałem styl gry i barwy, a Leo stał sie niedoścignionym wzorem dla mnie, dlatego boli mnie że gra nieziemsko i zdobywa statystyki a mimo to ludzie dalej nie wiedzieć czemu maja fistaszka zamast mozgu i o tym ronaldo non stop gadają... paranoja, niestety cristiano nie ma do Messiego żadnego porównania
0
bo zjadłem jedna literke pajacu? :)
0
1
mowcie co chcecie, ja wszystko rozumiem i bore pod uwagę korzyści, ale Messi MUSI grać blizęj bramki bo cierpie jak "dobijacz do pustej" krysio ma pichichi
5
modric wyglada jak taka wredna stara baba z pzedszkola
0
nie. ja prosze o konkretne dowody na jakiej podstawie uważa się (oczywiście z wyłączeniem nie bo nie jestem nienormalny) ronaldo za obecnie najlepszego piłkarza.
3
wytłumaczcie mi jak ronaldo może konkurować z Messim, dlaczego w ogole jest dyskusja o tym kto jest najlepszym piłkarzem świata? pomijając klubowe wyczyny Leo, zdobył wicemistrzostwo świata gdy w tym czasie ronaldo juz żelował włosy w domu. Messi potrafi pokonać 4-5 przeciwników kończąc to golem, a ronaldo? - dobijacz piłek i egoista!
0
Kurna no. Messi musi być bliżej bramki, jak rozumiem teamwork i geniusz Leo na każdej pozycji ale do cholery, taki dobijacz na pustą jak krystyna nie moze byc Pichichi
0
no to zwracam honor wielkiemu Ronaldo :D
1
Czy Ronaldo kiedykolwiek strzelił gola po okiwaniu 2-3 przeciwników?
8
Zostawcie tego Pedro, zobaczycie że jeszcze nie raz nam dupe uratuje przy coraz większym egoizmie neymara, lub kontuzji wiewiórki. Dobry techniczny i szybki gracz, potrafi zrobić różnicę a fortuny i tak na nim nie zbijemy
0
Komentarz usunięty
1
dopóki Barca będzie grała długimi podaniami, to nic z tego nie bedzie. ten rodzaj gry powinien być wogole zabroniony w piłce. długie podania - antyfutbol i koniec
0
Rafinha i neymar powinni dostać długie wakacje wraz z ławką w jednym hotelu
0
XAVI IN! a nie zaden ivan
0
wezcie tego rafinhe z tego boiska bo mnie szlag trafia
0
Jak to on ma syna?
0
Komentarz usunięty