ziomaldinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koło
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo sędzia ;// Ładna łamaga z arbitra ;//
0
Je je je je je je :DDD Gudii :DDDDDDD Kurde się ucieszyłem ciężko :))))))
0
Widzimy Messi gra już zamiast Henry'ego w reklamie maszynek do golenia ;/
0
Taaaaak... A ja też jestem smutny, bo również nigdy nie będę miał okazji ich zobaczyć... Żałosny jest ten koleś...
0
Popieram Drave... Do tego ManU, Liverpool i jednak Real...
0
Czemu nie Jeffren :(
0
Szkoda, że rynek jest ubogi w takich piłkarzy - lewych napastników. Głupotą by było ściągać zawodnika za 30 mln, którego kiedyś oddało się w rozliczeniu - chodzi mi o Quaresmę (chyba dobrze napisałem). Ale dla mnie to byłaby najciekawsza opcja... Szybki skrzydłowy z doskonałą techniką. Powiem Wam (w pewnym stopniu chyba podzielacie moją uwagę), że nie chcę do końca, aby Barca stała się zespołem solidnym. Pragnę, aby Barca grała futbol piękny i techniczny (długie rajdy, wiele sztuczek technicznych, cudowne bramki). Brakuje u nas w tym momencie takiego Ronaldinho... On zawsze coś wymyślił co wprawiało w zachwyt. Nie ma magii Henry'ego (w Arsenalu wyczyniał cuda), brakuje polotu, który prezentował Deco... Mamy grajków twardych i solidnych, ale nie magicznych :(