0



Nigdy w życiu nie wsiądę do samolotu ;)

0

Ok , tak szczerze to pewny nie jestem. Przed chwilą właśnie widziałem wpis , że mecz odbędzie się w piątek ;)

0

W nocy z środy na czwartek jak coś.

0

W nocy z środy na czwartek

0

Filmik dobry,dobra jakość. Ale czegoś tu brakowało,nie wczułem się w to. Oglądałem wiele,innych filmików o,Messim i jak je widziałem to aż mi ciary przechodziły. Ale ogółem to dobra robota ;)

0

Zwracam honor. Miałaś rację grają 24 o 00:30

0

Nie.

0

Nareszcie wraca Rafinha,już nie mogę się doczekać kiedy wróci na boisko ;)

2

Można wiedzieć po ile bilet?

4

Chciałbym przeprosić redakcję za to , że nazwałem ich osłami, ponieważ nie odpowiadali na odwołania dotyczące banów. Zmieniam moje zdanie bo ostatnio słusznie skrócony został mój ban po tym jak wysłałem odwołanie.

Wiem , że trochę pomieszałem i może wydawać się to nieczytelne ale po prostu dziękuję redakcji za dobre prowadzenie strony ;)

0

Świetny film aż ciarki przechodzą:)

0

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Alves i Mathieu powinni wogule nie wchodzić na boisko!

0

Przestańcie się k...a bawić do jasnej cholery!!!

0

Koniec! Jadę spuścić sędziemu powietrze z kół!

0

Albo z dwa tysiaki ;)

5

Walnąć im jeszcze z dwie bramy i szykować się na płaczków z Madrytu! ;]]

0

Jak dla mnie Arda

0

Na razie pięknie. No ale sędzia się dzisiaj nie popisuje , lecz szczęście sprzyja lepszym;))

0

Tylko żeby Messi strzelał!!

0

GGGGGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!! RAKITIC!!!!

0

No złapcie tego Denisa za majty to wam nie ucieknie!!!

0

Widzę, że jak konwersację ustną przegrałeś to zaczynasz mnie nazywać mało bystrymi??

Ale wiesz co mogę się z dzieckiem takim jak ty pobawić troszkę w docinanie sobie nawzajem bo najwyraźniej nie masz co robić w ten wolny dzień.

A i tak na marginesie to nie kłam , że ukończyłeś gimnazjum bo po twoim rozumowaniu nikt ci w to nie uwierzy.

0

Nareszcie zrozumiałeś , że nie masz szans podważyć mojego zdania? I dobrze nie będę marnował czasu na tak pustych ludzi.

0

No nareszcie!!!! Nie trawię Athleticu!!! - edit

0

No nareszcie!!!! Nie trawię Athletico!!

0

Odpuścisz sobie rozmowę ze mną , ponieważ nie masz argumentów aby nadal podtrzymywać swoje zdanie. A idiotą to trzeba być aby twierdzić, że jaka kolwiek drużyna poddaje mecze aby dogryźć innemu zespołowi. A tak dla rozjaśnienia Ci tej sytuacji to chyba normalne, że zespoły , które mierzą się z gigantem jakim jest Barca intensywniej przygotowywują sie do tego starcia, ponieważ 3 punkty z takim rywalem smakują lepiej niż zdobycz przeciwko np. Getafe. No ale Twój ,,poziom bystrości" najwyraźniej nie pozwala ci przyjąć tej wiadomości.

0

Inteligencji *-poprawka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?