ziomekziomelkowski
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy w życiu nie wsiądę do samolotu ;)
0
Ok , tak szczerze to pewny nie jestem. Przed chwilą właśnie widziałem wpis , że mecz odbędzie się w piątek ;)
0
W nocy z środy na czwartek jak coś.
0
W nocy z środy na czwartek
0
Filmik dobry,dobra jakość. Ale czegoś tu brakowało,nie wczułem się w to. Oglądałem wiele,innych filmików o,Messim i jak je widziałem to aż mi ciary przechodziły. Ale ogółem to dobra robota ;)
0
Zwracam honor. Miałaś rację grają 24 o 00:30
0
Nie.
0
Nareszcie wraca Rafinha,już nie mogę się doczekać kiedy wróci na boisko ;)
2
Można wiedzieć po ile bilet?
4
Chciałbym przeprosić redakcję za to , że nazwałem ich osłami, ponieważ nie odpowiadali na odwołania dotyczące banów. Zmieniam moje zdanie bo ostatnio słusznie skrócony został mój ban po tym jak wysłałem odwołanie.
Wiem , że trochę pomieszałem i może wydawać się to nieczytelne ale po prostu dziękuję redakcji za dobre prowadzenie strony ;)
0
Świetny film aż ciarki przechodzą:)
0
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Alves i Mathieu powinni wogule nie wchodzić na boisko!
0
Przestańcie się k...a bawić do jasnej cholery!!!
0
Koniec! Jadę spuścić sędziemu powietrze z kół!
0
Albo z dwa tysiaki ;)
5
Walnąć im jeszcze z dwie bramy i szykować się na płaczków z Madrytu! ;]]
0
Jak dla mnie Arda
0
Na razie pięknie. No ale sędzia się dzisiaj nie popisuje , lecz szczęście sprzyja lepszym;))
0
Tylko żeby Messi strzelał!!
0
GGGGGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!! RAKITIC!!!!
0
No złapcie tego Denisa za majty to wam nie ucieknie!!!
0
Widzę, że jak konwersację ustną przegrałeś to zaczynasz mnie nazywać mało bystrymi??
Ale wiesz co mogę się z dzieckiem takim jak ty pobawić troszkę w docinanie sobie nawzajem bo najwyraźniej nie masz co robić w ten wolny dzień.
A i tak na marginesie to nie kłam , że ukończyłeś gimnazjum bo po twoim rozumowaniu nikt ci w to nie uwierzy.
0
Nareszcie zrozumiałeś , że nie masz szans podważyć mojego zdania? I dobrze nie będę marnował czasu na tak pustych ludzi.
0
No nareszcie!!!! Nie trawię Athleticu!!! - edit
0
No nareszcie!!!! Nie trawię Athletico!!
0
Odpuścisz sobie rozmowę ze mną , ponieważ nie masz argumentów aby nadal podtrzymywać swoje zdanie. A idiotą to trzeba być aby twierdzić, że jaka kolwiek drużyna poddaje mecze aby dogryźć innemu zespołowi. A tak dla rozjaśnienia Ci tej sytuacji to chyba normalne, że zespoły , które mierzą się z gigantem jakim jest Barca intensywniej przygotowywują sie do tego starcia, ponieważ 3 punkty z takim rywalem smakują lepiej niż zdobycz przeciwko np. Getafe. No ale Twój ,,poziom bystrości" najwyraźniej nie pozwala ci przyjąć tej wiadomości.
0
Inteligencji *-poprawka