ziutek1294
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha mistrzostwo Ramos!
0
Ramos wyjazda :D czerwona O.o
0
Ramos 2:0 co sie krzywicie ? spodziewaliscie sie czegos po Rayo dzisiaj?
0
ze strony Sportu " Leo Messi ha dado el gran susto" - w tłumaczeniu - Messi narobił stracha czyli jego kontuzja to raczej nic powaznego :)
0
podoba mi sie ten sklad, pozniej niech wejdzie Villa i Song :)
0
chciałbym taki sklad " VV - Montoya Bartra Masche Alba - Xavi Busquets Iniesta - Messi Villa Pedro .. tak tak Villa ma byc na szpicy!! Obrona Rayo wysoko wychodzi i Leo mógłby zawsze ich swoja strona boiska przejsc oczywiscie moze tez schodzic do środka :)
0
na sport.es przewiduja że dzis na boisku pojawi sie MVP :D oby tak było!
0
Gdyby Piszczek dopracował podania to by sobie poradził w Barcelonie :)
0
dzieki Eric Clapton :)
0
ile Xavi miał wczoraj podań po koncowym gwizdku?:D bo jakos w 70 min mial 148 jeśli dobrze pamietam ze skutecznoscia 92% :D MISTRZ
0
brawo Barca!! wierzyłem do samego końca ,zresztą jak zawsze :) jeszcze raz brawo!! VeB!
0
mysle że głównym mankamentem Victora jest koncentracja i odporność psychiczna, Umiejetności posiada ale powinien dostac "kopa w dupe" żeby sie obudzic . Myślę ze postawienie Pinto w meczu z Celtikiem nie było by złym rozwiązaniem , Valdes czuje się zbyt pewnie i musi czuć oddech konkurencji na plecach . Pinto tez nie pogra zbyt długo , z tego co sie orientuje to bramkarze Barcy B chyba nie należa do jakiś specjalnie dobrych dlatego uwazam ze jako konkurenta Barca mogła by sprowadzic Guaite lub Varasa .
0
wg. mnie Valdes powinien to wybronic.. Leo i Cesc :D dziś rozwalają system!!!
0
świetny skład , cieszy Villa od samego początku oby cos strzelił.
0
wolałbym Ville na szpicy ...
0
piekny gol Afellay'a od słupka :)
0
Iker jak zawsze wypowiedz z szacunkiem do rywala . Wspaniały bramkarz , piłkarz Realu którego darzę sympatia :) Pokazuje jak sie zachowywac na boisku i po za nim , wielka klasa! po tym poznaje sie najlepszych .
0
kto w Polsce transmituje CdR ? czy nadal prawa do transmisji ma Sport Klub?
0
Pinto tworzy świetne bity :) WahinMakinaciones :D
0
załamujecie mnie tymi postami . Valdes to swietny bramkarz , kazdy bramkarz popelnia bledy jak strzela gola to zawsze sie mowi ze mogl sie lepiej zachowac ale najlepiej niech ci co Victora krytykuja sami go zastąpia na tej bramce hę? mysle ze wiekszosc z nich nawet mocno uderzonej pilki by nie złapała taka prawda. Kazdy bramkarz popełnia błędy nawet Casillas (ostatnio gorzej ustawiony przy strzale Messiego czy niepotrzebnie podskoczyl przy golu dla Ajaxu ). Poza tym VV wiele razy uratował nam dupsko , dzięki komu wygralismy finał LM w Paryzu co? kto powstrzymał w tym meczu Henrego? Kto uchronil nas od blamazu w SPH na Bernabeu kto? hę? Także nie krytykujcie go bo bycie bramkarzem nawet FCB nie jest łatwe bo musisz byc skoncentrowany przez cały mecz nawet jesli masz 2-3 okazje do wybronienia ale to dla bramkarza tez nie do konca jest komfortowe . stoisz caly czas w miejscu przez 80 min i przeciwnik nagle urywa sie obroncom i jest w sytuacji 1V1 zreszta co ja bede dalej tu pisał móglbym tu jeszcze więcej napisac ale jak sądzę wiekszosc z was tego nie zrozumie.
0
świetne słowa ale uważam że choć strzał Leo byl fenomenalny to Casillas mógłby to wybronic :) świetne słowa Valdano :)
0
nie sądze aby zagorzały Katalończyk mógłby byc trenerem reprezentacji Hiszpanii . To z pewnością wywołałoby wielkie zamieszanie.
0
Urugwaj z Argentyna i Hiszpania vs Francja ciekawie :)
0
Daniel_Veb - Bartra? jaki mecz ogladales? Montoya jak uz który powinien wskoczyc do 1 skladu , prezentował się b.dobrze na pewno lepiej niż Alves , remis zasłużony choc w 2 polowie Barca zdecydowanie lepsza :) piękny klasyk Leo i Ronaldo klasa ! bramka Leo z wolnego majstersztyk. Zawodnik meczu Messi i Busquets ci dwaj mi sie dzisiaj podobali :)
0
o matko :/ nie sądze aby to było dobre posunięcie . totalne zaskoczenie
0
wiecie czy weeb.tv wytrzymuje oblężenie podczas klasyku?
0
uwazam ze jest pewna granica w mieszaniu sie sportu i polityki , uwazam ze jak ktos wywiesi flagi katalonskie , jakies napisy na CN nie jest przesadą , zreszta kazdy z nas powinien zrozumiec sytuację Katalończyków na ten mecz patrzy cały świat to może sprawić że więcej ludzi zainteresuje się tą sprawą. Poza tym czy ktos z was był w Barcelonie? tam na prawdę ma sie wrażenie że jest się w Katalonii a nie w Hiszpanii , wszystko pisane po katalonsku znaki na ulicach , reklamy , menu w knajpach itd. oczywiscie po Hiszpansku też się dogadasz. Uwazam że Katalonii należy sie niepodległość . Sama Katalonia jest bogata i w dużej mierze utrzymuje resztę kraju. Kiedys przewodniczka powiedziala mi na wycieczce w BCN ze na kazde wydane 1€ to 0,70€ idzie do Madrytu pozostałe 0,30€ pozostaje w Barcelonie .. a więc Katalonia jest jednak ograniczona przez rząd w Madrycie. smutne ale prawdziwe.
0
oglądał ktos może Gran Derbi na weeb.tv? czy wytrzymuja im serwery i nie zacina ?
0
gdyby to był inny przeciwnik wystawiłbym Bartrę ale on nie jest jeszcze przygotowany na tyle żeby grać z Realem
0
jeśli Barca zagra w 100% skoncentrowana to marzenia Ronaldo sie nie spełnia . Barca wygra jesli nie popełni błędów w defensywie .