zizouzi
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale hipotetycznie jesli bylby dogadany ten Klopp czy Guardiola na 2025, to kto sensowny przyszedl by na rok? Nikt. Jesli by tak bylo, to dla zespolu lepiej pograc rok z Xavim, ze wzgledu ze juz maja więź, niz wstawiac im na rok ogórka na ławke
0
@Klejnot_Nilu to jest polskie prymitywne myslenie. Jesli powaznie uwazasz ze mial jakis zamysl. Oglosil odejscie bo nie panuje nad emocjami i tyle
1
@clyde dlaczego? zamiast brac kogokolwiek, moze lepiej zaczekac rok, dwa na topowego trenera. Xavi wybitny nie jest, ale bez przesady. Setien, Koeman itp jakich pilkarzy mieli i co zdzialali?
0
Może faktycznie chcą Xaviego jeszcze na rok, żeby za rok przyszedł ten, którego każdy by chciał, ale po tym sezonie robi rok przerwy :P
15
Pewnie bedzie, ale taka drabinka moze sie nie powtorzyc. Uwazam ze mimo bledu Araujo w 10 powinnismy te 2 bramki przewagi obronic chociazby do karnych. Faul na Gundo i Lewy marnujacy okazje nie podajac to swoja droga, ale nawet w 10 taki klub nie powinien dostac 4 bramek
0
@robsesh Cała twoja wypowiedz gitara, ale nie musiales koloru wlosow wplatywac. Moim zdaniem jakby go Araujo nie "sfaulowal" to na 90% bramki by nie bylo, ale znowu zawodnik psg rzucil sie jak Neymar swojego czasu (niestety) kiedy tylko poczul kontakt. Po co ten var?
0
@robsesh ale on sam to wie, kolega z druzyny nie powinien go piętnować w wywiadzie a w szatni, zawsze mozna powiedziec przegralismy jako kolektyw bo nie tylko Araujo sie nie spisal.
0
@zizouzi od zawsze mnie razi to ze mniej sie mowi o straconych okazjach na gola przez napadziorów niz o błedach stoperow
0
Siema, ciekawe jest to ze wjezdzacie na Araujo pomimo ze dobrze mowi, Gundo nie powinien w mediach krytykowac w taki sposob. Mogl powiedziec - mielismy 2 bramki przewagi i grajac w 10 jest to do obronienia nawet jesli mialby byc konkurs karnych.
Araujo popelnil blad to wie on sam i pewnie lezy mu to na psychice, ale nikt nie mowi, ze Lewy mial okazje podbic stawke, ale wolal nie podawac bo bylo 2%szansy ze nazwisko jego bedzie na liscie strzelcow :P