10 sierpnia 2010, 23:26
0
BAN!
20 lipca 2010, 12:26
dzis będzie ogłoszenie terminarzu rozgrywek La Ligii, Segudny Division i Copa del Rey.
12 lipca 2010, 16:37
minęło 24h i potwierdzenia nie ma, a meil byl dobry: temat: moje imię i nazwisko tresc: Stanisław Moniuszko 39-200 Dębica ulica Wtiosa 10/3 1x męska: M wersja numer 2 co jest zle ?
24 czerwca 2010, 11:22
Leo ! Leo ! Leo !
31 maja 2010, 21:47
świetny artykuł.
17 października 2009, 13:43
C+
7 grudnia 2009, 21:35
oczwywiscie to = Cesc
9 grudnia 2009, 22:29
ale brama leo!!
26 września 2009, 21:34
za co Tito wylecial ?
19 września 2009, 22:13
c4talonczyk gdzie ten link mam wkleic ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
0
dzis będzie ogłoszenie terminarzu rozgrywek La Ligii, Segudny Division i Copa del Rey.
0
minęło 24h i potwierdzenia nie ma, a meil byl dobry:
temat: moje imię i nazwisko
tresc:
Stanisław Moniuszko
39-200 Dębica
ulica Wtiosa 10/3
1x męska: M wersja numer 2
co jest zle ?
0
Leo ! Leo ! Leo !
0
świetny artykuł.
0
C+
0
oczwywiscie to = Cesc
0
ale brama leo!!
0
za co Tito wylecial ?
0
c4talonczyk
gdzie ten link mam wkleic ?