0

W takim razie nic tylko zażądać więcej kasy.

0

Wolałbym sprowadzić za niego Silve i ewentualnie troche dopłacić.

0

Wreszcie wszystko się okaże, koniec tasiemca

0

Zwycięstwo na Santiago Bernabeu w finale LM 09/10 byłoby wspaniałe, ale jeśli byśmy tam polegli właśnie z Realem to Perez i jego strategia walutowa będzie górą

0

Kolejny środkowy obrońca ?? Niedłógo tylko nimi będziemy grać,nawet w pomocy.

0

Jeszcze tylko Silva + Robinho + Mascherano = Dream Team II

0

I tak rozpoczął się wyścig z czasem i Realem :)

Oby Mascherano zdołał przejść przed Alonso

0

Black Mamba

Zapominasz np. o Raulu.

Co do tego news'a to fajnie jak już ukaże się oficjalna wiadomość o transferze.

0

Mata, Villa, Silva to łakome kąski dla Barcy i wedłóg mnie powinniśmy ich brać.

0

50 mln ??

Oni chyba na głowe upadli.

0

Czekamy Filipe

0

A szczęście było tak blisko :/

0

drejo

A powiec mi kto edzie grał w napadzie za 2,3 sezony w Barcie ??

- Samu odejdzi

- Heniek zakończy przygode z Barca

- Zostaje Messi ale tylko z nim będzie ciężko

A co do szkółek piłkarskich to powiec mi ile talentów z tamtąd wyszło ,, na ludzi" w porównaniu ze Sportingiem ??

0

Maciek

Ale pamiętaj że :

- Henry za pare sezonów zakończy kariere więc musimy się zabezpieczyć przed dziurą w ataku

- Keirrison będzie zapewne włączonyn w transakcje Villi

- E2 zostanie sprzedany i jego miejsce zostanie zajęte przez ... ?

Tak więc uważam że powinniśmy kupic Aguerro który jest bardzo perspektywicznym napastnikiem i super rozwiązaniem dla Heńka oraz Robinho który zajmie miejscce Samuela.

Do tego kupić Silve do pomocy,javiera,Felipe i będzie super.

0

Dziwi mnie postawa takich kibiców jak np. :Barcelonista87.

Waszym zdanie to złymi bezcelowy transfer.

To powiedzcie mi jakimi piłkarzami ma Pep grać w przypadku np kontuzji Busquets'a podczas PNA ??

Faktem jest że Silve również powinni sprowadzić (jak i Robinho ale w przypadku odejścia E2) i nie zapominając o zmienniku dla Alves'a

0

W takim razie ja sam niewiem dlaczego Barca nie walczy o Silve czy Robinho.

0

W takim razie wątpie że Villa przejdzie do ekipy Królewskich co napawa radością. Wydaje mi się co najmniej dziwne iż mimo coraz częstnych sygnałów o rzekomym przejściu Ribery'ego do RM niema żadnych sygnałó co do przenośin do Katalonii Robinho czy Silvy.

W mojej ocenie warto kupić Sergio Aguerro co dałoby możliwość większej rotacji w teamie Guardioli

0

psychomech111 i rav twierdzicie że brakiem szacunku dla piłkarza dopiero co sprowadzonego (np. Keirrison'a) jest włączenie do następnej transakcji.

Czyli waszym zdaniem żle że Barca go kupiła i chce żeby Keirrison grał i rozwijał talent a nie grzał ławe ?? ( czyli wyporzyczenie a to sie równa brakj szacunku jak napisaliście)

Mi (i mam nadzieje że innym) wydaje się że brakiem szacunku dla piłkarza któremu zależy na pogłębianiu zdolności jest pomijanie go w pierwszej 11-stce(w Barcie na to sie zapowiada) i niepozwalanie na rozwijanie się Keirrisona czyli np na wyporzyczenie jego do innego klubu.

0

Co do kupna Cesc'a to uwarzam że jest to całkiem dobry pomysł który mam nadzieje wypali.

Brakuje mi tylko kupna Silvy i bede się cieszył jeśli kupimy także Robinho oraz Aguerro.

drejo

Wątpie że to Amsterdam ma jedną z najlepszych szkółek piłkarskich a nie np. Sporting Lizbona z której pochodzi wiele piłkarskich talentów

0

diaze666 i antek 663 powiedzieli chyba wszystko. Eto to gracz który powinien zostać zmieniony bo techniką i przyjęciem to on nie grzeszy.Ja jestem za Robinho lub Davidem.

0

Według mnie powinniśmy chwycić Villie, jeśli nie to Robinho , do tego Silve (chociaż jeśli ten ma kontuzje to lepszym zakupem będzie Young ), i Mascherano.Jestem pewnie że niezłym pomysłem byłoby sciągnięcie Aguerro i nawet jeśli by mu nieszło u nas to moglibyśmy dać go na wyporzyczenie (mógłby grać jako zmiennik Heńka jeśli byśmy go nie wyporzyczyli)

0

W mojej skromnej subiektywnej opinii 40 mln + martin i keirrison to bardzo szczodra oferta.Jeśli i ona nie zadziała to powinniśmy dać sobie spokój z Villa

P.S:

Ja zaproponowałbym max 35 mln +tych dwóch graczy Barcy wspomnianych w nagłówku.

0

I może by tak udało się wyciągnąć Robinho ??

0

O obojgu ; a co śię tam będziemy rozdrabniać :P

0

I do tego chwycić Sergio, dać go na wyporzyczenie i tylko czekać aż sie rozkręci.

P.S

Ten wariant byłby oczywiście trafny w przypadku zakontraktowania Willi lub Robinho

0

Zastanawiają mnie tacy specyficzni ludzie jak np. Harpagan czy oralman88.

Teksty takie jak :

- denerwujące już są te wasze komentarze na temat Eto'o, powiem tylko tyle, jak Eto'o odejdzie to jeszcze za nim zatęsknicie i będziecie płakać by wrócił

Czy też :

- to obejrzyj bramki samuela, chocby z czasow kiedy gral w Mallorce, i nawet wtedy ladowal po 15-17 bramek za sezon, nie majac za plecami Xavi'ego i Iniesty.

To ze Eto'o ma tyle sytuacji bramkowych to tak samo jest jego zasluga, a nie tylko pomocnikow.

Są śmieszne. oralman88 a powiec ile 100% akcji nie wykończył ?? Poza tym Eto grał raczej jako wysunięty więc akurat w jego przypadku rola Iniesty,Xavi'ego czy innych była naprade potężna więc nie kreuj go jako herosa nie z tej ziemi. Co do rzekomego płaczu to fakt, z tym że dla niektórych będą to zły radości.

Podobnie było po transferze Roniego, którego odejście wedle niektórych oznaczało koniec (tak)wielkiej Barcy a skończyło sie ''troche" inaczej.

0

To teraz obowiązkowo sprzedać Guddiego i Hleba a w ich miejscu Robinho( lub Ville) i Silve ( ewentualnie Younga) i dopiero wtedy będzie git.

0

Lepiej za rok niż wcale.

0

Dać im te 10 mln i wyporzyczyc Caceresa

0

Bramka piękna nie da się ukryć ale trzeba pogratulować graczom RPA ich postawy. Momentami Brazylia miała szczęscie. I Alvesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?