zozol FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W takim razie nic tylko zażądać więcej kasy.
0
Wolałbym sprowadzić za niego Silve i ewentualnie troche dopłacić.
0
Wreszcie wszystko się okaże, koniec tasiemca
0
Zwycięstwo na Santiago Bernabeu w finale LM 09/10 byłoby wspaniałe, ale jeśli byśmy tam polegli właśnie z Realem to Perez i jego strategia walutowa będzie górą
0
Kolejny środkowy obrońca ?? Niedłógo tylko nimi będziemy grać,nawet w pomocy.
0
Jeszcze tylko Silva + Robinho + Mascherano = Dream Team II
0
I tak rozpoczął się wyścig z czasem i Realem :)
Oby Mascherano zdołał przejść przed Alonso
0
Black Mamba
Zapominasz np. o Raulu.
Co do tego news'a to fajnie jak już ukaże się oficjalna wiadomość o transferze.
0
Mata, Villa, Silva to łakome kąski dla Barcy i wedłóg mnie powinniśmy ich brać.
0
50 mln ??
Oni chyba na głowe upadli.
0
Czekamy Filipe
0
A szczęście było tak blisko :/
0
drejo
A powiec mi kto edzie grał w napadzie za 2,3 sezony w Barcie ??
- Samu odejdzi
- Heniek zakończy przygode z Barca
- Zostaje Messi ale tylko z nim będzie ciężko
A co do szkółek piłkarskich to powiec mi ile talentów z tamtąd wyszło ,, na ludzi" w porównaniu ze Sportingiem ??
0
Maciek
Ale pamiętaj że :
- Henry za pare sezonów zakończy kariere więc musimy się zabezpieczyć przed dziurą w ataku
- Keirrison będzie zapewne włączonyn w transakcje Villi
- E2 zostanie sprzedany i jego miejsce zostanie zajęte przez ... ?
Tak więc uważam że powinniśmy kupic Aguerro który jest bardzo perspektywicznym napastnikiem i super rozwiązaniem dla Heńka oraz Robinho który zajmie miejscce Samuela.
Do tego kupić Silve do pomocy,javiera,Felipe i będzie super.
0
Dziwi mnie postawa takich kibiców jak np. :Barcelonista87.
Waszym zdanie to złymi bezcelowy transfer.
To powiedzcie mi jakimi piłkarzami ma Pep grać w przypadku np kontuzji Busquets'a podczas PNA ??
Faktem jest że Silve również powinni sprowadzić (jak i Robinho ale w przypadku odejścia E2) i nie zapominając o zmienniku dla Alves'a
0
W takim razie ja sam niewiem dlaczego Barca nie walczy o Silve czy Robinho.
0
W takim razie wątpie że Villa przejdzie do ekipy Królewskich co napawa radością. Wydaje mi się co najmniej dziwne iż mimo coraz częstnych sygnałów o rzekomym przejściu Ribery'ego do RM niema żadnych sygnałó co do przenośin do Katalonii Robinho czy Silvy.
W mojej ocenie warto kupić Sergio Aguerro co dałoby możliwość większej rotacji w teamie Guardioli
0
psychomech111 i rav twierdzicie że brakiem szacunku dla piłkarza dopiero co sprowadzonego (np. Keirrison'a) jest włączenie do następnej transakcji.
Czyli waszym zdaniem żle że Barca go kupiła i chce żeby Keirrison grał i rozwijał talent a nie grzał ławe ?? ( czyli wyporzyczenie a to sie równa brakj szacunku jak napisaliście)
Mi (i mam nadzieje że innym) wydaje się że brakiem szacunku dla piłkarza któremu zależy na pogłębianiu zdolności jest pomijanie go w pierwszej 11-stce(w Barcie na to sie zapowiada) i niepozwalanie na rozwijanie się Keirrisona czyli np na wyporzyczenie jego do innego klubu.
0
Co do kupna Cesc'a to uwarzam że jest to całkiem dobry pomysł który mam nadzieje wypali.
Brakuje mi tylko kupna Silvy i bede się cieszył jeśli kupimy także Robinho oraz Aguerro.
drejo
Wątpie że to Amsterdam ma jedną z najlepszych szkółek piłkarskich a nie np. Sporting Lizbona z której pochodzi wiele piłkarskich talentów
0
diaze666 i antek 663 powiedzieli chyba wszystko. Eto to gracz który powinien zostać zmieniony bo techniką i przyjęciem to on nie grzeszy.Ja jestem za Robinho lub Davidem.
0
Według mnie powinniśmy chwycić Villie, jeśli nie to Robinho , do tego Silve (chociaż jeśli ten ma kontuzje to lepszym zakupem będzie Young ), i Mascherano.Jestem pewnie że niezłym pomysłem byłoby sciągnięcie Aguerro i nawet jeśli by mu nieszło u nas to moglibyśmy dać go na wyporzyczenie (mógłby grać jako zmiennik Heńka jeśli byśmy go nie wyporzyczyli)
0
W mojej skromnej subiektywnej opinii 40 mln + martin i keirrison to bardzo szczodra oferta.Jeśli i ona nie zadziała to powinniśmy dać sobie spokój z Villa
P.S:
Ja zaproponowałbym max 35 mln +tych dwóch graczy Barcy wspomnianych w nagłówku.
0
I może by tak udało się wyciągnąć Robinho ??
0
O obojgu ; a co śię tam będziemy rozdrabniać :P
0
I do tego chwycić Sergio, dać go na wyporzyczenie i tylko czekać aż sie rozkręci.
P.S
Ten wariant byłby oczywiście trafny w przypadku zakontraktowania Willi lub Robinho
0
Zastanawiają mnie tacy specyficzni ludzie jak np. Harpagan czy oralman88.
Teksty takie jak :
- denerwujące już są te wasze komentarze na temat Eto'o, powiem tylko tyle, jak Eto'o odejdzie to jeszcze za nim zatęsknicie i będziecie płakać by wrócił
Czy też :
- to obejrzyj bramki samuela, chocby z czasow kiedy gral w Mallorce, i nawet wtedy ladowal po 15-17 bramek za sezon, nie majac za plecami Xavi'ego i Iniesty.
To ze Eto'o ma tyle sytuacji bramkowych to tak samo jest jego zasluga, a nie tylko pomocnikow.
Są śmieszne. oralman88 a powiec ile 100% akcji nie wykończył ?? Poza tym Eto grał raczej jako wysunięty więc akurat w jego przypadku rola Iniesty,Xavi'ego czy innych była naprade potężna więc nie kreuj go jako herosa nie z tej ziemi. Co do rzekomego płaczu to fakt, z tym że dla niektórych będą to zły radości.
Podobnie było po transferze Roniego, którego odejście wedle niektórych oznaczało koniec (tak)wielkiej Barcy a skończyło sie ''troche" inaczej.
0
To teraz obowiązkowo sprzedać Guddiego i Hleba a w ich miejscu Robinho( lub Ville) i Silve ( ewentualnie Younga) i dopiero wtedy będzie git.
0
Lepiej za rok niż wcale.
0
Dać im te 10 mln i wyporzyczyc Caceresa
0
Bramka piękna nie da się ukryć ale trzeba pogratulować graczom RPA ich postawy. Momentami Brazylia miała szczęscie. I Alvesa.