zwolaczek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nic Bartra i Verma na stoperach. Przerwa dla Rakiety by sie przydala.
0
Nasza lawka rezerwowych to naprawde tragedia. Trzeba cos z tym zrobic...
0
Luis Suarez drugi raz ratuje nam punkty w LM. Dziwne ze nie ma go w jedenastce...
0
Jedna z najgorszych kontuzji u pilkarzy. Cale szczescie ze juz niedlugo bedziemy mieli Arde, bo byloby naprawde ciezko.
0
0
Swoją drogą ciekawe co z młodym Adama Traore, podobno miał być włączony do pierwszego składu od następnego sezonu.
0
Dani Alves najlepszy w 1 połowie !!
1
Zdrowia trenerze i żeby całe Barcelonismo nigdy w Ciebie nie zwątpiło !
1
Nie wiem jak was, ale strasznie irytuje mnie komentowanie meczy przez Żewłakowa, słychać w jego tonie głosu niechęć do Barcelony, ciągle się czepia wszystkiego, natomiast jak gra Real, to komentuje tak, żeby pokazać ich zalety.
Jak dla mnie nie powinno się zatrudniać stronniczych komentatorów.
Ja w 2 połowie meczu włączyłem na C+, bo nie mogłem tego znieść dłużej.
0
Na stronie C+ jest napisane że będzie transmisja z meczu Bayern vs Porto, z kolei na livesports czytam, że Barca vs PSG, ma ktoś jakieś wiarygodne info ?
2
"Celem jest awans, ale nie biorę w ciemno rezultatów innych niż zwycięstwa."
Lucho w najlepszym wydaniu, to mi sie podoba panie trenerze.
4
Busi Masche Xavi z PSG ta pomoc zdała egzamin, myślę że jest to znakomity tercet przy naszych napastnikach
0
Andres od jakiegoś czasu gra solidnie, jednak bez tego polotu i finezji sprzed 2 sezonów. Moze mi miał swoje kłopoty osobiste, jednak taki gracz w takiej drużynie powinien po pewnym czasie skupić się tylko na piłce.
Oby nadeszło jego 5 minut w tym sezonie.
0
Z tego co wiem Masche był zagrożony kartką w Pucharze Króla. W lidze hiszpańskiej ma narazie 6, więc do pauzy jeszcze 4.
0
No ale jak mają grac taka sama piłke skoro inny człowiek jest na tej pozycji. Mecze w których Busi gra dobrze sa z ogórkami, spójrzmy prawdzie w oczy, niech zagra z kimś na poziomie dobre spotkanie a zmienie zdanie. Nie chce juz wracac do tej "ery" Guardioli, ale od tamtej pory Busi jest cieniem tego co prezentował.
Widziales napewno mecz z City, co Busi rozklada rece jak straci piłke i to przed linia pola karnego !
Rozumiem ze miewa czasem dobre mecze ale z takimi przeciwnikami to jest skandal. Nie mozna tak grac.
0
Mecze oglądam, nie podales zadnych przykladow wiec Twoje argumenty do mnie nie przemawiaja, napisales z dupy opinie. Ciekaw jestem jak Ty ogladasz mecze zeby widziec najlepszego DM na Mundialu grajacego na stoperze. A ty ogladasz mecze i co niby Busi zasługuje Twoim zdaniem na podwyzke ? CZYM on sie wyroznil w tym sezonie ?
0
No ciekawe jakby Masche grał cały sezon na DM a Busi na ŚO, ciekaw jestem jakby to wyglądało
0
Za to co on wyprawia w tym sezonie to powinni mu obciac a nie podwyzszyc, pokazcie mi chociaz 2 mecze z rzedu w których on zagrał dobrze. Ciagle jakies pomyłki w dodatku ta nonszalancja jego to normalnie jest skandal. Człowiek stoi i sie patrzy na sedziego ze nie gwizdze zamiast walczyc jak straci piłke.
Dla mnie DM to powinien być człowiek z żelaza a nie panienka. Ciekawe ile podniosa Masche za kolejny sezon grania na obronie ?
0
Zdecydowanie za dużo
0
Lepiej jakby kupili 2 srodkowych obroncow, ktos za Puyola, byc moze ktos za Mascherano, nawet z nimi w skladzie brakowalo conajmniej jednego stopera.
Jesli wroci Deulofeu i Rafinha to maja juz skrzydlowego i srodkowego, ciekawe czy to sa wlasnie te wzmocnienia.
Sprawa napastnika dosyc dziwna, byl Dongou szybki jak na swoj wzrost, dobrze gra glowa, teraz brak tego zawodnika, moze wnioslby troche swiezosci.
Napewno potrzebujemy dobrego strikera.
0
jeszcze Deulofeu powrot
0
Sklad moze byc taki:
VV
Alves Bartra Pique Adriano
Song Roberto Iniesta
Alexis Leo Tello
Sergi Roberto nie gral z Sociedad ani minuty, z City watpie aby zagral, wiec mysle ze dzisiaj Tata da mu wiecej czasu do gry z Rayo, tak samo Tello.
Kwestia sporna czy zagra od 1 minuty Cesc czy Andres.
0
Tak wlasciwie, to wiadomo kiedy Tello wraca do kadry ? Nie moge nigdzie znalezc informacji.
0
fajnie ze Messi znowu usmiecha sie po bramce jak sprzed kilku lat
0
polać mu dobrze gada
0
Z każdym sobie poradzimy. Zeby tylko McManaman nie losował :D
0
macie moze jakis dobry steam, ?
0
Tello nie powołany
0
Alexis powinien grac w 1 skladzie w tym meczu
0
Dlaczego zawsze Tello na samym koncu listy powolanych. Jakby dostawal wiecej szans na gre, to byl by bardzo uzyteczny drugi Overmars