zygamen
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście mam na myśli PEPE z realu
0
Zgadzam sie z przedmówcami..., ale jakby miał wchodzić z ławki to ataku mógłby się przydać przynajmniej byłby zagrożeniem w powietrzu...a może by wkleił Pepemu hehe ;)
0
Mourinho = człowiek nikt
0
Trudno...nie zawsze się udaje i tak dziękuje Barcelonie za te lata ;)
0
Przeraża mnie to, że od lat bardzo cenilem Pelego jak i cała brazylię. Po ostatnich wypowiedziach na temat Messiego i ciągłych atakach na jego osobę uważam, ze jest zakompleksionym dziadem, który nie potrafi docenić geniuszu Messiego tylko dlatego że jest Argentyńczykiem. Wstyd jak dla mnie takiej "legendzie" to nie przystoi, ale cóz współczesne czasy to lubią przykładem jest Mourinho, który wciąż jest w kręgu zainteresowania nie zawsze sportowego... Pele wstyd mi za takich jak ty...
0
Dla mnie Alves to jest moc...musi zostać :)
0
Czytając to duma mnie rozpiera....
0
Mo jest mega zakompleksiony... ma tą świadomość, iż pomimo wygrania ligi nie dorasta do pięt Misterowi. On jest jak dziadek w łóżku łykający VIAGRE ..niby mu staje ale nie ma to nic wspólnego z czystą rywalizacją:
- Pep, wciąż zachowuje klasę i szacunek
- Mo: obraża i wymyśla kolejne teorie spiskowe - nawet nie potrafi się pożegnać z klasą,
- Pep: wykreował wielu zawodników i zdobył praktycznie wszystko co się dało,
- Mo: Kupił kogo chciał i ledwo wygrał w tym sezonie lige..
Jestem dumny, że idę za Barcą....a do reala to ja chodzę na zakupy...chociaż tak mi się to źle przez dziada kojarzy, że chyba zmienie market.
Visca El Barca.
0
Ich Liebe Pep...
0
Cięzko jest cokolwiek napisać po tych wszystkich słowach...każdy fan wie, że Pep to był nadtrener....pozostaje dziękować i ..... zbyt duży smutek mam w sobie żeby coś jeszcze napisać....Thank U Pep.... I
0
Klasa to Klasa..... Pep sprawiał, iż zawsze chodziłem dumny, że jest takim niesamowitym człowiekiem ...Mourinho robił z siebie idotę zwalając winę na sędziów i inne przeciwności losu...Pep od początku do końca zawsze zachowywał klase co przenosiło się na zawodników.
Thx Pep
0
Klasa sama w sobie :)
0
Fajne jest zdanie: "Co więcej, by sprowadzić Katalończyka, kontrowersyjny Włoch jest gotów pozbyć się nawet... Zlatana Ibrahimovicia." Ibra to jest niezła żenada. Jak dziecko w piaskownicy, któremu sie nie udało w FCB i musiał książke o tym napisać. A może na przekór wszystkim podładuje akumulatory i wróci??
0
Piękne słowa, cudownego zawodnika. Niesamowita drużyna, niesamowity trener. Cieszę się, że mogę żyć w tych czasach...
0
Wypowiedział się daremny gość z daremnego klubu. Realowi zawsze brakowało klasy i tym się różnią od Barcy :)
0
Pierwszy raz się tak związałem z trenerem....brak słów ;(
0
i tak mam masakre po wczorajszym dniu...ciesze się że to Tito, ale Pep to ikona na maxa...jakos nie moge się pogodzić
0
A czujecie gdyby w ostatnim meczu Pep wyskoczył na murawę?
0
Damy rade :) Tyle ile Pep dał mi szczęścia to nie da się opisać:
0
MO, PEPE I MARCELO TO DNO I PSUJĄ PIĘKNO FUTBOLU
0
Visca El Barca
0
Visca El Barca :) Trzymam kciuki :)
0
Wszystkim którym wydaje się, że Pepe powinien chodzić na wolności niech zobacz ten filmik:
on się nadaje do kaftanu
0
Zdecydowanie najlepszy :)
0
Ciesze sie ale uważam, że Thiago troche lepiej sie nadaje w Barcelonie na tej pozycji. Oby jak najlepiej prezentował nasze kochane barwy :)
Visca El Barca :P
0
Kocham Barce oooooo, Kocham Barce oooo :)
Bravo Barca ... miazga naprawdę :)
pozdro dla wszystkich kibiców Blaugrany :)
0
Gratulacje dla Pepa i ekipy :)
pozdrowienia dla prawdziwych fanów Barcy :)
Campeon de La Liga 2009-2010
0
a Ty Szary mógłbyś troche bardziej z kulturką... po to są komentarze żeby pisać. Ja od początku np nie oglądałem meczu i też nie skumałem.
Po to jesteśmy na stronie Barcy żeby zadawać pytania i na nie odpowiadać... to właśnie jest fajne... Nie kumam twojej krytyki. Jak nie chcesz nie musisz odpowiadać - proste
Mimo wszystko nie czepiam się Ciebie, tylko stwierdzam fakt.
Dlatego nie odbieraj tego czasem jako atak... to tylko takie moje spostrzeżenie...
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy :)
0
Dla mnie pierwszy mecz typowo na korzyść interu... sędzie był przekupiony albo nie wiem co.... bramka ze spalonego i karny dla Barcy. Drugi mecz to dominacja Blaugrany uważam że niesprawiedliwie Inter awansował. Finału nawet nie oglądam...
pozdrawiam wszystkich kibiców FCB
0
Ja pozwole się nie zgodzić, lubie Valdesa i uwielbiam Barce, ale miał sporo wpadek niestety. Oczywiście czasem broni jak zaczarowany, ale moim zdaniem wpadek ma zbyt sporo.... :(
Przyznam szczerze, że dla mnie był zawsze najsłabszym ogniwem w Dumie Katalonii. Niepotrafie sobie jednak wyobrazić innego bramkarza ... Chociaż wierze, że kiedyś ktoś godny zajmię jego miejsce...
PS Mam nadzieje, że się myle i Valdes zostanie rzeczywiście najlepszym bramkarzem na świecie i wyląduje w reprezentacji ..