0

Paco na orange sport info :))

0

hehe to dobzre chyba kazdy :)) jest anty madrydista!!!

0

Zestarzalem sie i minęly lata

z czasem przestałem nienawidzić

tych rzeczy których nienawidzilem wcześniej

i które teraz tylko lubię ignorować

przestalem byc anty - wszystko

przestalem byc antymilitarny

przestalem byc antyklerykalny

przestalem byc nawet antysocjalny

jesli mnie oczyszczasz, móglbym powiedzieć

prawie nie ma antyfeministów

jest tylko jedna rzecz ktora zawsze bede nienawidził

JESTEM ANTIMADRIDISTĄ

JESTEM ANTIMADRIDISTĄ

JESTEM ANTIMADRIDISTĄ

JESTEM ANTIMADRIDISTĄ

0

no właśnie zgodze sie z erko13

0

No panowie myśle ze bedzie to cieżki meczyk dla Barcy,nie ważne ile wygraja ale wazne zeby wygrali chocby 1-0.Ja już licze godz do mecz zostało jeszcze 23 godz i 53min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?