6 marca 2009, 16:12
0
BAN! mod
28 lutego 2009, 15:16
Super jak by Ribery przeszedł do Barcelony odrazu by stała się lepsza
21 lutego 2009, 10:02
Noi fajowsko że Messi będzie grał w pierwszym składzie z Espaynolem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
Super jak by Ribery przeszedł do Barcelony odrazu by stała się lepsza
0
Noi fajowsko że Messi będzie grał w pierwszym składzie z Espaynolem
0
Noi fajowsko że Messi będzie grał w pierwszym składzie z Espaynolem
0
BAN!
mod
0
Super jak by Ribery przeszedł do Barcelony odrazu by stała się lepsza